رفتن به مطلب

مفیدترین ابزارهای گوگل در سئو


parswebdesign

پست های پیشنهاد شده

شرگت گوگل دارنده قدرتمندترین موتور جستجوی اینترنتی است که در بین کاربران اعتبار ویژه ای دارد. تیم مدیریتی گوگل، بهینه سازی سایت و سئو را برای دارندگان سایت های اینترنتی، امری ضروری می داند که به دیده شدن در نتایج جستجوی گوگل منجر خواهد شد. ابزارهای گوگل برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. می تواند کمک شایانی به سئو سایت کرده و در بهینه سازی سایت نیز موثر باشد.

Google Web Designer

این برنامه، ابزاری شناخته شده برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است که بدون نیازبه برنامه نویسی، گرافیک دلخواه را پیاده سازی می کند.با دانلود  نصب این ابزار بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ، می توان گرافیک دلخواه را دریافت و به صورت کد HTML  در وب سایت استفاده کرد.

Google Webmaster Tools

ابزار Google Webmaster Tools یک برنامه بسیار کاربردی برای توسعه و نگهداری سایت است که در بهینه سازی و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. سایت اهمیت دارد. اطلاعات مهمی همچون لینک های خراب، صفحات مشکل دار، جستجوها و بسیاری از تغییرات را می توان به طور روزانه از طریق این ابزار پیگیری و مشکلات را حل کرد.

Google Analytics

Google Analytics بهترین ابزار برای آمارگیری وب است که گزارش کاملی از آمار کاربران آنلاین و بازدیدکنندگان را  ارائه می دهد. رابط کاربری Google Analytics بسیار ساده بوده و اطلاعات جامعی از نحوه رفتار کاربران را می توان از این طریق استخراج کرد.

Google Trends

استفاده از کلمات کلیدی مناسب می تواند به دیده شدن در نتایج گوگل منجر شده و کاربران بیشتری را به سایت هدایت کند. Google Trends  ابزار کارآمدی است که در این زمینه و بهبود سئو سایت بسیار خوب عمل می کند.

Google Keyword Planner

اگر به دنبال یک ابزار حرفه ای و تخصصی برای یافتن کلمات کلیدی قوی در زمینه شغلی و حرفه ای خود هستید نیازمند استفاده از این ابزار مفید گوگل می باشید. کافیست تا کلمه کلیدی مورد نظر را در این ابزار بنویسید تا یک لیست کامل از همه کلمت کلیدی مرتبط را دریافت کنید.

Google Page Speed

این امری اثبات شد است که سایت هایی با سرعت پایین نمی توانند در جذب کاربران موفق عمل کنند. Google Page Speed  ابزاری است که به طراحان سایت کمک می کند و سرعت سایت را به نحو دقیقی محاسبه می کند. نحوه سنجش سرعت سایت برای موبایل و کامپیوتر به صورت جداگانه انجام می شود سرعت قابل قبول برای وب سایت 80 از 100 می باشد.

Google Structured Data Testing Tool

بهترین ابزار برای طراحان سایت که از اسنیپت های گوگل استفاده کرده اند بدون شک ابزار Google Structured Data Testing Tool می باشد که برای تست این اسنیپت ها به کار می رود و گزارش هر صفحه از سایت را جداگانه اعلام کرده و خطاهای احتمالی را گزارش می دهد.

Submit URL – Google

سرعت ایندکس شدن صفحات سایت در گوگل اهمیت زیادی برای طراحان  دارد. اهمیت این امر تا جایی است که گوگل ابزاری قدرتمند را برای ایندکس سریع سایت ارائه کرده است. به سادگی امکان معرفی آدرس سایت در این ابزار وجود داشته و با این کار سایت توسط موتورهای جستجو ایندکس شده و سریع تر شناخته می شود.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • 10 ماه پیش ...

دیگر ابزارهای سئو گوگل به همراه کارکرد آن را می توانید در وب سایت پونه مدیا بخوانید و یا به آدرس زیر مراجعه کنید.
لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  
لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...