رفتن به مطلب

کد رفتن به سایت

maghami

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

اگر کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم.

یه کد میخوام که تو برگه وردپرس بزارم که کاربر خودش آدرس را وارد کنه و بعد از کلیک به صفحه مورد نظرش برود.

مثلا من بزارم

بروscript.ir.......

و کاربر به جای نقطه چین بزاره 20 و بعد از زدن کلید برو , به سایت 20script.ir وارد بشه.

سلام نیاز به اسکریپت خاصی نداره خیلی ساده میتونی با متغییر ها در php + کد انتقال دهنده این کارو انجام بدید

از طریق method get یا method post اطلاعاتو ارسال میکنی به همین صفحه و ورودی دریافتی رو تو کد انتقال دهنده میزاری و تموم!

کد امادشو برات نوشتم میتونی استفاده کنی.

<body><form action="" method="post"><p>آدرس را وارد نمایید</p><input style="width: 5%;" type="text" placeholder="20" name="vorodi">Script.ir</input><input type="submit" value="برو" name="send"></form><?php#Code By ELENORif(empty($_POST["vorodi"])){echo 'فیلد خالی است';}else{$vorodi = $_POST["vorodi"];echo "<meta http-equiv='refresh' content='0; url=http://".$vorodi."script.ir' />".'لطفا کمی صبر کنید...';}?></body>

کد بالا هرچیزی که توی فیلد وارد کنی قبل از script.ir اضافه میشه مثلا اگه عدد 20 رو وارد کنی کاربر به 20script.ir انتقال پیدا میکنه.

موفق باشی./

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام نیاز به اسکریپت خاصی نداره خیلی ساده میتونی با متغییر ها در php + کد انتقال دهنده این کارو انجام بدید

از طریق method get یا method post اطلاعاتو ارسال میکنی به همین صفحه و ورودی دریافتی رو تو کد انتقال دهنده میزاری و تموم!

کد امادشو برات نوشتم میتونی استفاده کنی.

<body><form action="" method="post"><p>آدرس را وارد نمایید</p><input style="width: 5%;" type="text" placeholder="20" name="vorodi">Script.ir</input><input type="submit" value="برو" name="send"></form><?php#Code By ELENORif(empty($_POST["vorodi"])){echo 'فیلد خالی است';}else{$vorodi = $_POST["vorodi"];echo "<meta http-equiv='refresh' content='0; url=http://".$vorodi."script.ir' />".'لطفا کمی صبر کنید...';}?></body>

کد بالا هرچیزی که توی فیلد وارد کنی قبل از script.ir اضافه میشه مثلا اگه عدد 20 رو وارد کنی کاربر به 20script.ir انتقال پیدا میکنه.

موفق باشی./

خیلی خیلی ممنونمmwah-همین چیزی هست که میخوام.

حالت فرمت کلیش درست میاد اما بعد از زدن کلید برو وارد سایت نمیشه.

میشه کد را بررسی کنید-

یا لازم مورد خاصی اضافه بشه؟

(من این کد را در قسمت متن برگه ورد پرس گذاشتم-فرمت در حالت کلی درست میاد اما عمل نمیکنه..)

لینک به دیدگاه

خیلی خیلی ممنونمmwah-همین چیزی هست که میخوام.

حالت فرمت کلیش درست میاد اما بعد از زدن کلید برو وارد سایت نمیشه.

میشه کد را بررسی کنید-

یا لازم مورد خاصی اضافه بشه؟

(من این کد را در قسمت متن برگه ورد پرس گذاشتم-فرمت در حالت کلی درست میاد اما عمل نمیکنه..)

خواهش میکنم ♥

کد مشکلی نداره وردپرس بطور پیشفرض اگه دستورات php رو داخل برگه های بنویسید ساپورت نمیکنه و خروجی به صورت html هست.

برای این اکه از php توی برگه ها استفاده کنید از این روش استفاده کنید:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم ♥

کد مشکلی نداره وردپرس بطور پیشفرض اگه دستورات php رو داخل برگه های بنویسید ساپورت نمیکنه و خروجی به صورت html هست.

برای این اکه از php توی برگه ها استفاده کنید از این روش استفاده کنید:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

heartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheart

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااقعا ممنونم mwahmwahmwahmwahmwah

مشکلم برطرف شد.(V)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)

خیلی لطف بزرگی کردی

ای کاش بتونم جبران کنم... روح امواتت شاد..

اگر خودتون سایت دارین لطفا لینکشو بدین.

باز هم ممنون

لینک به دیدگاه

heartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheart

خیلی لطف بزرگی کردی

باز هم ممنون

خواهش میکنم عزیز خوشالم مشکلتون حل شده♥

لینک به دیدگاه

خیلی لطف بزرگی کردی

باز هم ممنون

فقط ببخشید برای چه کاری میخواستید؟!

اگه خواستید تو تلگرام بهم پیام بدید براتون با همون استایل حالت ......(نقطه چین) که میخواستید براتون درستش کنیم @ElenorAdmin

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...