رفتن به مطلب

اگه شماره تلفن عوض کنم دیگه ریپورت نیستم؟

sir-mahan

پست های پیشنهاد شده

سلام

در تلگرام اگه شماره تلفن همراه رو به کل عوض کنم و دوباره تلگرام رو نصب کنم

از ریپورت در میام؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

راه بهتر

اکانت خودتون رو حذف کنید

مجدد با همون شماره اکانت بسازید

سلام

من تست کردم اینو جواب نمیده ! teary

لینک به دیدگاه

اگه از ربات تلگرام استفاده کنید بهتر نیست اینهمه دردسر نکشید البته اگر دیگه خیلی کار غیرقانونی کرده باشید فکر نکنم بشه کاری کرد اما خب توی گوگل یه سرچ کنید در رابطه با از ریپورت در اومدن توسط روبات تلگرام آموزشش رو ببینید من که توی تقریبا 5 دقیقه از ریپورت در اومدمcool

لینک به دیدگاه

اگه از ربات تلگرام استفاده کنید بهتر نیست اینهمه دردسر نکشید البته اگر دیگه خیلی کار غیرقانونی کرده باشید فکر نکنم بشه کاری کرد اما خب توی گوگل یه سرچ کنید در رابطه با از ریپورت در اومدن توسط روبات تلگرام آموزشش رو ببینید من که توی تقریبا 5 دقیقه از ریپورت در اومدمcool

برای من از طرف ربات اصلا اون گزینه ها نیومد و هرکاری کردم در نیومدم .

لینک به دیدگاه

منروحم در اومد نیماد بیرون

لینک به دیدگاه

کار نمیکنه

• یعنی با سوئیچ شماره تلفن جدید به اکانت قبلی کار شما رفع نگردید ؟؟

لینک به دیدگاه

بهترین راه برای رفع ریپورت ارسال پیام به لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هست.

من حتی به ربات هم چند بار پیام دادم درست نشد. بعد از اینکه به این پیام داده بعد از یک ساعت درست شد.

پیامی که من دادم ( شما هم یه همچین چیزی رو درست کنید و بفرستید )

Hi there,

I'm Mohsen (with username: Mohsen_Nirouzad ) .

I don't know why, But I'm reported as an spammer for a long time ( it's a few weeks I cannot send message to anyone that isn't in my contacts list and I'll get a red exclamation point ). I sent you messages two times before with your spambot robot, but you never answered me. I promise I'm really a normal user. I never disturbed anyone and I'm not really a spammer. Please return my account to normal mode.

Thank you. @Mohsen_Nirouzad

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من ریپورت شده بودم ! بعد از یک مدت اتوماتیک درست شدم ، البته همچین اتوماتیک هم نبود طبق یک آموزش در اینترنت یک ایمیل به پشتیبانی تیم تلگرام زدم و بعد از مدتی حدود یک الی دو هفته برطرف شد !

لینک به دیدگاه

روش قدیمی:

ابتدا شما می بایست از ۴۰ تا ۵۰ نفر از کسانی که مطمئن هستید شماره شما را در گوشی خود ذخیره ندارند و شما هم متقابلاً شماره آن افراد را در گوشی خود ندارید، درخواست کنید که حداقل ۱۰ پیام یا استیکر برایتان ارسال کنند. شاید با خود بگویید اصل مشکل همینجاست که من نمی توانم به این افراد پیغام بفرستم. بله کاملاً حق با شماست ولی حتماً شما در تلگرام در گروه هایی فعالیت دارید که ممکن است برخی از اعضای گروه شماره شما را نداشته باشند و شما هم شماره این دوستان را نداشته باشید. شما می توانید با ارسال یک پیام در گروه تلگرامی حاوی این درخواست، از اعضاء گروه بخواهید که شما را یاری کنند. و یا می توانید از دوستان تلگرامیتان بخواهید که از دوستانشان که شماره شما را ندارند و شما هم شماره آنها را ندارید، بخواهند که برایتان حداقل ۱۰ پیام یا استیکر بفرستند. (دقت کنید که هرچه تعداد افرادناشناسی که برایتان پیام میفرستند بیشتر باشد ربات تلگرام زودتر شما را از حالت اسپم Spam خارج خواهد کرد).

و باز هم به این نکته بسیار مهم توجه کنید که این پیامها نباید بصورت یکجا و در یک روز برایتان ارسال شود. به زبان ساده و به عنوان مثال، ۱۵ نفر امروز، ۱۰ نفر فردا، ۲۰ نفر روز بعد وبه همین ترتیب در طول ۴ یا ۵ روز باید این پیامها برایتان ارسال شود.

بعد از کامل شدن این مرحله و ارسال این پیام ها نوبت شماست که کار اصلی را انجام دهید. کار اصلی که شما باید در این مرحله انجام دهید، صبر است. شما می بایست به مدت ۴ تا ۷ روز به هیچ عنوان این پیام هایی که برایتان فرستاده شده را باز نکنید. باز هم تاکید می کنم، به هیچ عنوان پیام هایی که بخاطر خارج شدن از حالت اسپم Spam دریافت کرده اید را نباید باز کنید و ببینید.

در طول این مدت ۴ تا ۷ روزه شما می توانید به فعالیت عادی خود در گروه ها و گفتگو با کسانی که قبلا با آنها در ارتباط بودید ادامه دهید ولی این را هم مد نظر داشته باشید که در همین مدت، نباید به شخص یا اشخاصی که شماره شما را در گوشی خود ذخیره ندارند هیچ پیغامی بفرستید.

در نهایت اکانت تلگرام شما بعد از گذشت این مدت از حالت ریپورت اسپم Report Spam خارج خواهد شد.

نمونه ایمیل ارسالی:

6%281%29.png

Dear Telegram Support,

My Telegram account has been spammed suddenly and I cannot send message to any contacts whom I don’t have their number, when I’m the chat starter.

When I send the message to these kind of people, it is showing a clock and nothing will be delivered.

It shows a message: Sorry, you can send messages to mutual contacts at the moment.

My Telegram No. is: +98

My Telegram ID is: @

Kindly help to fix the issue and remove the spam report.

Best Regards

لینک به دیدگاه

اینم انجام دادم بازم کار نکرد از طرف ربات رفتم ایمیل زدم و برام پی ام دادن ولی هیچ به هیچ

ولای فک کنم دلیلش اینه خیلی اکانتمو پاک میکنم و نصب میکنمeek

لینک به دیدگاه

• یعنی با سوئیچ شماره تلفن جدید به اکانت قبلی کار شما رفع نگردید ؟؟

نه شماره جدید نگرفتم همون شماره قبلی از روشای رفع ریپورت رفتم ولی کار نکرد

لینک به دیدگاه

نه شماره جدید نگرفتم همون شماره قبلی از روشای رفع ریپورت رفتم ولی کار نکرد

• نه شما شماره ی جدید رو سوئیچ کنی بهش رفع میشه

لینک به دیدگاه

• نه شما شماره ی جدید رو سوئیچ کنی بهش رفع میشه

برم ۱۰ تومن بدم سیم بخرم تا تلگرام کار کنهmischievousmischievousعمرا

لینک به دیدگاه

اگه شما ریپورت باشی

وبه شماره ای چنج کنی که ریپورت نباشه

از ریپورتی درمیای

درضمن من تو تایپیک قبلی روش دور زدن ریپورت رو بهتون گفتم

لینک به دیدگاه

• 1 year پیش...
در در 19 خرداد 1395 در 14:48، sir-mahan گفته است :

سلام

در تلگرام اگه شماره تلفن همراه رو به کل عوض کنم و دوباره تلگرام رو نصب کنم

از ریپورت در میام؟

بله صد در صد میاد:x

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...