رفتن به مطلب

ارور در نصب افزونه

projeduni

پست های پیشنهاد شده

سلام.من وقتی افزونه ای نصب میکنم اکثر مواقع همچین اروری یا بهتره بگم هشداریو میده.افزونه نصب و فعال میشه اما زیرش اینا رو مینویسه

Warning: یک خطای غیرمنتظره رخ داده است. ممکن است اشتباهی در تنظیمات wp-persian.com یا سرور شما بوجود آمده باشد. اگر شما همچنان این مشکل را دارید، لطفا به لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. وردپرس فارسی مراجعه نمایید. (وردپرس نتوانست ارتباطی امن با سایت WordPress.org برقرار کند. لطفا با مدیر سرور خود تماس بگیرید.) in /home/projed/domains/projeduni.ir/public_html/wp-includes/update.php on line 123

Warning: یک خطای غیرمنتظره رخ داده است. ممکن است اشتباهی در تنظیمات wp-persian.com یا سرور شما بوجود آمده باشد. اگر شما همچنان این مشکل را دارید، لطفا به لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. وردپرس فارسی مراجعه نمایید. (وردپرس نتوانست ارتباطی امن با سایت WordPress.org برقرار کند. لطفا با مدیر سرور خود تماس بگیرید.) in /home/projed/domains/projeduni.ir/public_html/wp-includes/update.php on line 303

یعنی چی اینا؟؟ مشکل از چیه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اول به پشتیبانی سرورتون اطلاع بدید

برای منم همین طوری شد اما فقط یه بار

اگه درست نشد باز بگید تا اگه در توانم بود جواب بدم

لینک به دیدگاه

• سلام
  • مور فوق به سرور و تابع اپلود و بروزرسانی مستقیم برمیگرده که باید مدیر سرور برررسی کنه و فایل php_in رو براتون تنظیم کنین

لینک به دیدگاه

h

• سلام
  • مور فوق به سرور و تابع اپلود و بروزرسانی مستقیم برمیگرده که باید مدیر سرور برررسی کنه و فایل php_in رو براتون تنظیم کنین

اگه انجام نده مشکلی پیش میاد؟؟

لینک به دیدگاه

h

اگه انجام نده مشکلی پیش میاد؟؟

• خیر مشکل خاصی نخواهد بود

• برخی وقتا شاهد این ارور خواهین بود نه همیشه

• ولی رفع شه که بهتر هس

لینک به دیدگاه

مم

• خیر مشکل خاصی نخواهد بود
  • برخی وقتا شاهد این ارور خواهین بود نه همیشه
  • ولی رفع شه که بهتر هس

ممنونم.به پشتیبنی گفتم.گفت برای بروزرسانی خودکار وردپرسه که باید دستی انجامش بدم.مرسی از پاسخگوییتون

فقط اگه اون سایدباره قالبمو ی نگاهی بیاندازین منو شرمنده میکنین...

لینک به دیدگاه

مم

ممنونم.به پشتیبنی گفتم.گفت برای بروزرسانی خودکار وردپرسه که باید دستی انجامش بدم.مرسی از پاسخگوییتون

فقط اگه اون سایدباره قالبمو ی نگاهی بیاندازین منو شرمنده میکنین...

• بله گفتم در پست دوم بهتون , این قابلیت رو بستن تا اتوماتیک صورت نگیره

• اطلاعات بفرستید خصوصی

• بسته شد

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...