رفتن به مطلب

بدون شرح !!!

dadebaran

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان نمیخواستم اینجا تاپیکی ایجاد کنم اما بعضی از نظرات و تماس های قبلی و اخیر یه سری از افراد بی خانواده دیگه کلافه ام کرده ، عنوان رو هم بدون شرح گذاشتم ، شما جای بنده بودید چیکار میکردید!؟ (همشون اینا نیست )

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام اگه بخواید محل به این شر و ورا بدی که باید سایت رو جمع کنید آیپی ها رو گیر بیار و بلوکشون کن یا تهدیدشون کن که شکایت خواهید کرد اینا نمی دونم والا با خودشون چی فکر میکنن شاید همه پیام ها کاری یکی باشه یکی که شاید با شما مشکل داره

لینک به دیدگاه

در کل موفق باشی، حقیقتش زیاد از تصاویر بالا سر در نیاوردم ، این اپیکیشن اندروید داش ساده هستش منظور فقط خود سایت رو بالا میاره یا نه برنامه نویسی شده هستش؟(همین اپیکیشنی که باس سایت خودت هستش " داده باران") اگه بخوای برنامه نویسی کنی باس یه سایت چه قدر هزینه میگیری؟

با تشکر!

لینک به دیدگاه

درود

این موارد برای سایت ها و افراد موفق بسیار پیش میاد ! به این موارد زیاد دقت نکنید ! با قدرت به فعالیتتون ادامه بدین تا انشالله اگر فایده ای برای دوستان داره که چه بهتر نداره هم که بازهم چه بهتر دشمن شاد میشین! درصورت تکرار اعمال این دوستان و ایجاد مزاحمت های بیشتر حتما موضوع رو با بنده در جریان بزارید پیگیر اعمال این عزیزان در محل مربوطه خواهیم بود.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
سلام

دوستان نمیخواستم اینجا تاپیکی ایجاد کنم اما بعضی از نظرات و تماس های قبلی و اخیر یه سری از افراد بی خانواده دیگه کلافه ام کرده ، عنوان رو هم بدون شرح گذاشتم ، شما جای بنده بودید چیکار میکردید!؟ (همشون اینا نیست )

سلام واقعا باعث تاسفه / ولی شما به مسیر خود ادامه بدید و به حرف های این افراد توجه نکنید هرچی جدی بگیریدیشون بیشتر افسار گسیخته میشن / این نشان از راه درست شماست heart

لینک به دیدگاه

عرض ادب و تشکر از دوستان و مدیریت گرامی

بالاخره این سایت دزد و مدیر بی ادب و بی فرهنگ و بی خانواده اشو پیدا کردم چند روزه دارم دنبالش میگرد.

سایت خبرخوان و دزدش :

اسماعیل محمد نژاد از آذربایجان غربی ،

با دلیل و مدرک به پلیس فتا معرفی شدند و همچنین خودمم از طریق اطلاعات پیگیری میکنم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...