رفتن به مطلب

لذت داد و ستد آنلاین با اپلیکیشن ” شیپور ” + دانلود


zootech

پست های پیشنهاد شده

با گسترش استفاده از اینترنت و مطرح شدن عنوان “دهکده جهانی “، تجارت و خرید و فروش کالاهای گوناگون رنگ و بویی دیگر به خود گرفته است.هر شرکت با طراحی سایت اختصاصی خود سرویس هایی که ارائه می دهد و یا کالاهایی که به فروش می رساند را به سایرین در سرتاسر دنیا معرفی می کند.

همانطور که گفتیم هر شرکت وب سایت اختصاصی خود را دارد، اما اگر بحث فروش اجناس کارکرده و یا برطرف کردن سایر نیازمندی ها مطرح شد، چه کسی مسئولیت آن را برعهده خواهد گرفت؟

یکی از بهترین و قویترین وب سایت ها در کشور ما برای این کار ” شیپور ” است.

 

” شیپور ” نام یک وب سایت نیازمندی و ثبت آگهی و داد و ستد آنلاین در کشور ما است که به دلیل گستردگی در خدماتی که ارائه می کند، به سرعت مسیر پیشرفت را طی کرده و به محبوبیت خاصی رسیده است.تمامی افراد قادرند تا خدمات و کالای خود را از هر نوع و صنفی در این وب سایت معرفی کرده تا در معرض دید عموم قرار گیرد.

مزیت بسیار بزرگ این کار این است که بدون نیاز به وجود یک واسطه و در گستره ای به پهنای ایران، مستقیما با خریدار یا فروشنده در ارتباط خواهید بود.

اما هزینه دریافت این خدمات چقدر است؟ بد نیست بدانید که شعار این وب سایت چنین است:

” ثبت آگهی در شیپور سریع، آسان و %۱۰۰ مجانی است ”

 

با ورود به وب سایت وجه تمایز ” شیپور ” با سایر وب سایت های ثبت نیازمندی را متوجه خواهید شد، چرا که دسته بندی بودن بسیار مرتب همه چیز، استفاده از محیط کاربری وب سایت را بسیار راحت کرده است.

هرچیزی که مد نظر شما باشد در این وب سایت پیدا خواهد شد.مردم از سراسر ایران در دسته بندی ها گوناگون لوازم فروشی خود و یا سرویس های گوناگونی را به معرض نمایش می گذارند و از این طریق خواهید توانست آیتم مورد نظرتان را انتخاب کنید.شما نیز قادرید تا با ویژگی های یاد شده در شعار ” شیپور ” آگهی خود را ثبت کنید تا دیگران از کالای فروشی و یا سرویس ارائه شده و حتی درخواست شده توسط شما مطلع شوند.

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. این وب سایت کاربر پرسند برای آسانتر کردن استفاده از خدماتش تا حد آخر، اقدام به ارائه اپلیکیشن برای دستگاه های اندرویدی و آی ا اس ای نیز کرده است تا بدون نیاز به مرورگر در دستگاه های هوشمند، داد و ستد آنلاین خود را مدیریت کنید.با ورود به اپلیکیشن آگهی های ثبت شده بدون در نظر گرفتن دسته ای خاص و با توجه به زمان انتشار آن ها قابل مشاهده خواهند بود.با انتخاب گزینه ” گروه بندی ” دسته بندی های در نظر گرفته شده که طیف وسیعی از نیازمندی ها را پوشش می دهند نمایش داده می شوند.

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. گزینه ” استان ” برای فیلتر کردن بر اساس شهرهای کشور و همچنین ” فیلترها ” برای فیلتر کدن پیشرفته بر اساس دسته بندی و شهر و سایر اطلاعات در نظر گرفته شده اند.

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در پنجره کناری، موارد ” ثبت رایگان آگهی ” ، ” حساب کاربری ” و ” آگهی های مورد علاقه ” بیشتر از همه چشم نوازی می کنند.

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. برای ثبت آگهی موارد زیر به شما نمایش داده می شوند که پر کردن به دقت تمامی آن ها به معرفی بهتر آگهی شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد.همچنین آن طور که توصیه شده حتما برای آگهی خود تصویر قرار دهید تا شانس برنده شدن خود را افزایش دهید.

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. اطمینان داشته باشید که بعد از نصب شیپور خواهید توانست داد و ستدهای خود را به بهترین روش ممکن پیش ببرید.

 

منبع: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 

  • درود
  • لطفا در زدن همچین پست هایی - محتوای عکس رو در آپلودسنتر بیست اسکریپت ضمیمه کنید

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...