رفتن به مطلب

درخواست معرفی اسکریپت پشتیبانی تیکت فارسی ( بدون مشکل )

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

الان بهترین اسکریپت پشتیبانی همه ما میدونیم که whmcs هست که خودم به شخصه دارم استفاده میکنم

ولی برای یکی از سایت هام فقط یه اسکریپت ساده تیکتی میخام که فقط تیکت رد و بدل بشه نه حتی مازول بخاد و کلی چیزها و تنظیمات دیگه فقط تیکت باشه و فارسی هم باشه

ممنون میشم بهم معرفی کنید

متشکرم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و خسته نباشید

الان بهترین اسکریپت پشتیبانی همه ما میدونیم که whmcs هست که خودم به شخصه دارم استفاده میکنم

ولی برای یکی از سایت هام فقط یه اسکریپت ساده تیکتی میخام که فقط تیکت رد و بدل بشه نه حتی مازول بخاد و کلی چیزها و تنظیمات دیگه فقط تیکت باشه و فارسی هم باشه

متشکرم

برای کی می خوای ؟

اگه بتونی تا تیرماه صبر کنی خوبه . چون اسکریپتی بزودی میاد که در ابتدا پشتیبانیه و کار های تیکت رو می تونید انجام بدید .

امکانات زیادی داره که در نسخه تیرماه تیکت و پیامک اصلی ترینشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

برای کی می خوای ؟

اگه بتونی تا تیرماه صبر کنی خوبه . چون اسکریپتی بزودی میاد که در ابتدا پشتیبانیه و کار های تیکت رو می تونید انجام بدید .

امکانات زیادی داره که در نسخه تیرماه تیکت و پیامک اصلی ترینشه.

موفق باشید

تا تیر میشه صبر کرد ولی میشه توضیحات و یا اسکرین شاتی از این اسکریپ بگید

و اینکه اسکریپت پشتیبانی تیکت فارسی دیگری سراغ ندارید ؟

و یا اینکه خارجی باشد ولی نسخه فارسی داشته باشد

لینک به دیدگاه

تا تیر میشه صبر کرد ولی میشه توضیحات و یا اسکرین شاتی از این اسکریپ بگید

و اینکه اسکریپت پشتیبانی تیکت فارسی دیگری سراغ ندارید ؟

و یا اینکه خارجی باشد ولی نسخه فارسی داشته باشد

از تیکفا می تونید استفاده کنید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

درباره اسکریپت خودمون هم بگم بزودی اخبار این اسکریپت در انجمن منتشر میشه . امیدوارم اسکریپت خوبی از آب در بیاد .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

از تیکفا می تونید استفاده کنید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

درباره اسکریپت خودمون هم بگم بزودی اخبار این اسکریپت در انجمن منتشر میشه . امیدوارم اسکریپت خوبی از آب در بیاد .

موفق باشید

مرسی از معرفی اسکریپت داداش گلم ولی من قبلا اینو دیدم

این اسکریپت ۀخرین بروز رسانیش سه شنبه، 21 تیر، 1390 بود یعنی 4 سال پیش

نمیشه روش حساب کرد که خوب باشه چون از اون موقع تا حالا نه ورزنی ارائه شده و نه اپدیتی

حتی کامنت و نظر هایی که گذاشتن کاربران دیده شده مشکلات زیادی داره و ایم تازه شروع یک اسکریپت بوده و هنوز اپدیتی و یا رفع باگ و یا مشکلاتی نداشته پس اصلا استفاده از این اسکریپت به نظر من پیشنهاد نمیشه

میگم دوست عزیز یعنی اسکریپت تیکتی دیگری نیست که ظاهر خوبی داشته باشه و نسخه فارسی هم داشته باشه

لینک به دیدگاه

مرسی از معرفی اسکریپت داداش گلم ولی من قبلا اینو دیدم

این اسکریپت ۀخرین بروز رسانیش سه شنبه، 21 تیر، 1390 بود یعنی 4 سال پیش

نمیشه روش حساب کرد که خوب باشه چون از اون موقع تا حالا نه ورزنی ارائه شده و نه اپدیتی

حتی کامنت و نظر هایی که گذاشتن کاربران دیده شده مشکلات زیادی داره و ایم تازه شروع یک اسکریپت بوده و هنوز اپدیتی و یا رفع باگ و یا مشکلاتی نداشته پس اصلا استفاده از این اسکریپت به نظر من پیشنهاد نمیشه

میگم دوست عزیز یعنی اسکریپت تیکتی دیگری نیست که ظاهر خوبی داشته باشه و نسخه فارسی هم داشته باشه

اره یکم مشکلات جزیی داره . تو دیتابیس اما موقتا جوابتو میده.

لینک به دیدگاه

• 2 سال پیش...
در در 11 خرداد 1394 در 12:11، A B A D A N گفته است :

سلام و خسته نباشید

متشکرم

سلام دوست گرامی میتونید از سیستم تیکت patronic استفاده کنید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. کنید. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. کلیک کنید.
سیستم طراحی شده با فریمورک لاراول هست راحت میشه توسعه دادش و به صورت رسپانسیو طراحی شده. میتونید براش راحت قالب دلخواه هم بسازید (اگه بخواید).
توضیحات کامل قابلیت ها و مواردی که داره رو میتونید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بخونید البته پیشنهاد میکنم خودتون پیش نمایش رو ببینید چون میگن شنیدن کی بود مانند دیدن امیدوارم بدردتون بخوره.
موفق باشید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...