رفتن به مطلب

درخواست افزونه ساخت فرهنگ لغت در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان افزونه ای برای ساخت یک دیکشنری تخصصی با واژه های دلخواه و قابلیت جستجو میخوام. بهترین افزونه برای اینکار CM Tooltip Glossary است که متاسفانه نسحه رایگانش امکانات کمی داره و نسحه پرو هم در سایت 20اسکریپت و جود نداره و افزونه WPGlossary  هم که در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  وجود داره قابل دانلود نیست. ممنون میشم از اساتید اگر راهنمایی کنند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برای اینکار بهتره از بخش محتوای سایت استفاده کنید و بدید یک قالب اختصاصی براتون بزنن که حالت نمایشش مثل فرهنگ لغت باشه. برای هر کلمه یک مطلب جدا بزنید و توی توضیحات مطلب هم می تونید از زمینه های دلخواه برای وارد کردن معنا و دستورزبان و تلفظ و ... استفاده کنید.

افزونه ای هم که گفتید دانلود نمیشه تست کردم مشکل نداشت. اینجا پیوست می کنم دانلود کنید:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه

ممنونم از لطفتون دانلود شد. به نظر شما اگر از همین افزونه استفاده کنم به خاطر بحث لایسنس و ... مشکلی پیش نمیاد؟ فرهنگ لغت خیلی تخصصی نمیخوام فقط در همین حد ویکی که یک متن یک یا دو پاراگرافی گاهی به همراه یک تصویر قرار بگیره کافیه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، 32arshia گفته است :

ممنونم از لطفتون دانلود شد. به نظر شما اگر از همین افزونه استفاده کنم به خاطر بحث لایسنس و ... مشکلی پیش نمیاد؟ فرهنگ لغت خیلی تخصصی نمیخوام فقط در همین حد ویکی که یک متن یک یا دو پاراگرافی گاهی به همراه یک تصویر قرار بگیره کافیه

خیر مشکلی نداره از همین استفاده کنید

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...