رفتن به مطلب

BeTheme 21.9.6

surushm

پست های پیشنهاد شده

با سلام و ضمن تشکر

من بتازگی نسخه 21.9.6 BeTheme  را دانلود و نصب کردم که در صفحه اصلی سایت مشکل نشان داد من هم فورا نسخه قبلی را بازیابی کردم

لطفا بررسی نمایید

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

مشکل دقیقا چی بود؟ خطایی چیزی داد؟ المنت ها نشون داده نمیشد؟ دقیق بفرمایید مشکل چی بوده تا راهنماییتون کنیم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

متشکرم از پاسخ شما. تصویر خطا را نتوانستم برای شما ارسال کنم چون اینجا مشکل نشان میدهد.

چطور میتوانم برای شما ارسال کنم؟

لینک به دیدگاه

درود مجدد

در سایت  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  تصاویرتون رو آپلود کنید و لینک آپلود شده رو اینجا ارسال کنید

لینک به دیدگاه

خطا مربوط به سایت  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  هست که قالب سعی داره بهش متصل بشه. و این سایت یعنی wordpresss.store که یه سایت غیررسمی هست و مشکوک هم هست خطای SSL داره و ظاهرا گواهینامه SSL سایتشون اعتبارشو از دست داده،و همچنین میخواد اطلاعات فایل متنی به نام 20210101.txt رو داخل سایتتون اجرا کنه.

از کجا دانلود کردید قالب رو؟

لینک به دیدگاه

من همه نسخه ها را از همینجا 20script دانلود میکنم . و حتی نسخه ای که بازیابی کردم نسخه قبلی را هم از اینجا برداشتم که خطا ندارد .

متشکرم از توضیحات شما .

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، surushm گفته است :

من همه نسخه ها را از همینجا 20script دانلود میکنم . و حتی نسخه ای که بازیابی کردم نسخه قبلی را هم از اینجا برداشتم که خطا ندارد .

متشکرم از توضیحات شما .

من دیگه از بیست اسکریپت چیزی دانلود نمی کنم.

همه چیرو دستکاری میکنه اسم خودشو میذاره.آخرش سایتم هک شد اطلاعاتم رفت.

برو از مسترکد و لرن دی ال فارسی شده اش رو دانلود کن.

لینک به دیدگاه

واقعا ؟؟؟

من فکر میکردم خوبه !!!!

باشه خب . تا حالا اون سایت ها را ندیدم .

مرسی از بابت راهنمایی خیلی لطف کردید.

آیا اینها پولی هستند؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، surushm گفته است :

واقعا ؟؟؟

من فکر میکردم خوبه !!!!

باشه خب . تا حالا اون سایت ها را ندیدم .

مرسی از بابت راهنمایی خیلی لطف کردید.

آیا اینها پولی هستند؟

یک اشتراک میخری هرچی دلت بخواد دانلود میکنی

لینک به دیدگاه

در در 3 اردیبهشت 1400 در 14:13، tag1 گفته است :

همه چیرو دستکاری میکنه اسم خودشو میذاره

80 درصد این اسکریپت هایی که سایت های دیگه منتشر می کنن کپی از بیست اسکریپت هست! نال ها اختصاصی بیست اسکریپت هستند و با توجه به سیاست کاریمون هیچ یک از اسکریپت ها مشکل امنیتی ندارند مگر اینکه به صورت اولیه باگ داشته باشند. هیچ دخل و تصرفی در اسکریپت ها انجام نمیشه. شما اسکریپت موجود داخل بیست اسکریپت رو با اسکریپت سایت های دیگه توسط ابزارهای مقایسه فایلها مقایسه کنید ببینید چه تفاوتی دارند.

در ضمن تمامی اسکریپت هایی که داخل بیست اسکریپت منتشر میشن روی لوکال هاست قبل از آپلود شدن، کاملا تست میشن تا مشکلی در روند نصب یا استفاده نباشه. 

تمامی اسکریپت ها از نظر امنیتی با آنتی ویروس های آنلاین و همچنین ابزارهای کدنویسی اسکن میشن تا Backdoor و کدهای مخرب داخلش نباشه.

در در 3 اردیبهشت 1400 در 14:13، tag1 گفته است :

آخرش سایتم هک شد اطلاعاتم رفت

امنیت سرور و هاستینگ + کانفیگ امنیتی خودتون توی هک شدن سایتتون دخیل هست. 

البته اینکه باگ اسکریپت باعث هک بشه هم بی تاثیر نیست ولی اسکریپت هایی که توی انواتو هم بخرید هم باگ دارند! فکر نکنید چون نال میشن باگ داخلشون هست!!

یه مقایسه بین میزان محبوبیت سایت های دانلود اسکریپت داشته باشید متوجه میشید که بیست اسکریپت جایگاهش اثبات شده هست و اگه بخاطر خدمات کاربرپسندش نبود تا این میزان محبوب نبود بین تمامی سایت های انتشار اسکریپت. بیست اسکریپت مثل باقی سایت ها هرچی دم دستش باشه رو منتشر نمیکنه! 

موفق باشید

بدرود.

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Masih گفته است :

80 درصد این اسکریپت هایی که سایت های دیگه منتشر می کنن کپی از بیست اسکریپت هست! نال ها اختصاصی بیست اسکریپت هستند و با توجه به سیاست کاریمون هیچ یک از اسکریپت ها مشکل امنیتی ندارند مگر اینکه به صورت اولیه باگ داشته باشند. هیچ دخل و تصرفی در اسکریپت ها انجام نمیشه. شما اسکریپت موجود داخل بیست اسکریپت رو با اسکریپت سایت های دیگه توسط ابزارهای مقایسه فایلها مقایسه کنید ببینید چه تفاوتی دارند.

در ضمن تمامی اسکریپت هایی که داخل بیست اسکریپت منتشر میشن روی لوکال هاست قبل از آپلود شدن، کاملا تست میشن تا مشکلی در روند نصب یا استفاده نباشه. 

تمامی اسکریپت ها از نظر امنیتی با آنتی ویروس های آنلاین و همچنین ابزارهای کدنویسی اسکن میشن تا Backdoor و کدهای مخرب داخلش نباشه.

امنیت سرور و هاستینگ + کانفیگ امنیتی خودتون توی هک شدن سایتتون دخیل هست. 

البته اینکه باگ اسکریپت باعث هک بشه هم بی تاثیر نیست ولی اسکریپت هایی که توی انواتو هم بخرید هم باگ دارند! فکر نکنید چون نال میشن باگ داخلشون هست!!

یه مقایسه بین میزان محبوبیت سایت های دانلود اسکریپت داشته باشید متوجه میشید که بیست اسکریپت جایگاهش اثبات شده هست و اگه بخاطر خدمات کاربرپسندش نبود تا این میزان محبوب نبود بین تمامی سایت های انتشار اسکریپت. بیست اسکریپت مثل باقی سایت ها هرچی دم دستش باشه رو منتشر نمیکنه! 

موفق باشید

بدرود.

ببخشید من هاستم آنتی ویروس داره.

دوما من هاست اختصاصی خریدم.

سوما چرا پس بیست اسکریپت به فایل افزونه ها و قالب های وردپرس فایل feed.class.php رو اضافه می کنه؟

که فید مطالبش بیاد تو سایت ما که راضی نیستیم.اسمشو میذاره؟

اسکریپتاش مثل اسکریپت های وبلاگدهیش کارنمیکنه.

همینطور لینک سایتشو میذاره آقای صابریان؟

تو قالب های whmcs.

ولی من رفتم از مسترکد دانلود کردم.تماما فارسی بود.تمامشو هم تست کردم.همه راستچین شده و فارسی میذاره مسترکد.

من تمام هرچی میخوام تو بیست اسکریپت نیست رو میرم تو مسترکد دانلود میکنم.

من این بلا سرم اومده،دیگه هم از بیست اسکریپت چیزی دانلود نمی کنم.

اینو گفتم تا بقیه این بلا سرشون نیاد.

لینک به دیدگاه

پس چرا همین قالب و افزونه هارو که خود دوستم مستقیم از تم فارست و کدکنیون میخره اینجوری نیست؟

همین قالب بی تم اصلا همچین کدمخربی رو نداشت.قالب بیتم رو تو بیست اسکریپت دادم به دوستم مقایسه کنه.

دید یکی از فایل های قالب دستکاری شده.اما اونی که از تم فارست خریده بود نداشت؟همین نسخه؟

آیا باید اثباتش کنم؟

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Masih گفته است :

برای اثباتش از این به بعد آقای صابریان دیگه اسم بیست اسکریپت رو تو قالبا و افزونه ها و اسکریپت ها نزنه.کد فیدشم نذاره.

اون وقت من حرفم رو پس میگیرم.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، tag1 گفته است :

ببخشید من هاستم آنتی ویروس داره.

داشتن آنتی ویروس ربطی به هک شدن یا نشدن سایت نداره جناب

دوما من هاست اختصاصی خریدم.

اونم باز ربطی به این قضیه نداره

سوما چرا پس بیست اسکریپت به فایل افزونه ها و قالب های وردپرس فایل feed.class.php رو اضافه می کنه؟

بیست اسکریپت اسکریپت ها رو بعضا خریداری می کنه و به طور رایگان در اختیار کاربران قرار میده. در قبال این رایگان بودن، مطالب بیست اسکریپت در پیشخوان کاربرانی که میخوان قالب رو استفاده کنن نمایش داده میشه. هیچ خوراکی در Front-End سایتتون نمایش داده نمیشه. این کار حتی توسط بسیاری از افزونه ها و قالب های مطرح هم بطور پیش فرض انجام میشه. نمایش دادن مطالب سایت در پیشخوان چیز خاصی نیست. نه باگه و نه حفره امنیتی!! هر وقت هم نخواستید ببینید یا کلا اون فایل رو از قالبتون حذف کنید یا توی تنظیمات صفحه پیشخوان می تونید اون بلوک رو غیرفعال کنید.

که فید مطالبش بیاد تو سایت ما که راضی نیستیم.اسمشو میذاره؟

بیست اسکریپت فایل هایی که چندصدهزارتومن قیمتشون هست رو براتون نال میکنه، تست میکنه، اسکن و آنالیز میکنه که حفره امنیتی و مشکل امنیتی نداشته باشند و به صورت کاملا رایگان و بدون حتی حق عضویت ویژه در اختیار شما قرار میده، پس در قبالش کوچک ترین چیزی که این وسط هست، بجای دریافت هزینه دانلود، خوراک مطالب در پیشخوان فقط به مدیر سایت نمایش داده میشه.

اگر با این مورد مشکل دارید خب چرا نمیرید اون محصول رو اورجینال از Codecanyon به دلار خریداری کنید تا خوراک مطالب رو مشاهده نکنید؟

اسکریپتاش مثل اسکریپت های وبلاگدهیش کارنمیکنه.

به زمان اسکریپت ها هم توجه داشته باشید. اسکریپت هایی که عرض می کنید مربوط به چند سال پیش هستن و برای نسخه های پایین تر PHP توسعه داده شدن و هیچ آپدیتی از سمت کدنویس اون ارائه نشده و امکان استفاده از اون اسکریپت ها در نسخه های جدید PHP نیست چون بخش وسیعی از توابع بکار رفته در اون اسکریپت ها در نسخه های جدید PHP منقضی شدن و عملا اسکریپت تا زمانی که توابعش آپدیت نشن دیگه کار نمی کنن. این یه امر طبیعی هست که دیگه همه میدونن!

من تمام هرچی میخوام تو بیست اسکریپت نیست رو میرم تو مسترکد دانلود میکنم.

خب اینکه دیگه اعصاب خوردی نداره! طبیعتا هر سایتی کامل نیست! 

منم یجا برم پفک بخرم نداشته باشه میرم مغازه بعدی! ¬¬xD

من این بلا سرم اومده،دیگه هم از بیست اسکریپت چیزی دانلود نمی کنم.

اینم به انتخاب و اختیار خود شماست. کسی شما رو مجبور به استفاده از خدمات بیست اسکریپت نکرده که دوست عزیز. ما توی بیست اسکریپت همه تلاشمون اینه که فایل ها رو با کیفیت ارائه کنیم. جدای از بحث رایگان بودن، آنالیزها و اسکن های امنیتی و حتی تست کردن اسکریپت قبل از قرار دادن داخل سایت چیزی هست که بیست اسکریپت داره و به خودش می باله.

پس چرا همین قالب و افزونه هارو که خود دوستم مستقیم از تم فارست و کدکنیون میخره اینجوری نیست؟

شما محصول اورجینال رو با نال شده مقایسه می کنید؟ اگه دوستتون هم بدون کد خرید به بقیه ارائه می کنه پس کاربرا باید کد خرید رو هم تهیه کنند؟ خب چه کاریه؟ چرا کاربرا نرن از خود سازندش خریداری کنند؟

و اگر نال می کنند، چه تفاوتی با بیست اسکریپت داره؟ 

هر دو قضیه یکی هست فقط یکی از سایت ها بطور رایگان ارائه می کنه و فقط کد فید رو قرار میده داخل محصول و یکی هم برای دانلود اون محصول از شما هزینه دریافت می کنه.

حالا یه سریا هم هستن که همین محصولات نال شده رو توی سایتشون یا مارکت ها با قیمت های بالا برای فروش قرار میدن که بخش مضحکش همینه! O.oxD

همین قالب بی تم اصلا همچین کدمخربی رو نداشت.قالب بیتم رو تو بیست اسکریپت دادم به دوستم مقایسه کنه.

شما کد مخربی که توی بیست اسکریپت هست رو همینجا معرفی کنید من به آقای صابریان میگم کل سایت رو حذف کنند در سایت رو گل میگیریم میریم پی کارمون همه!

لینک دانلود فایل مستقیما از خود بیست اسکریپت + مسیر فایل موردنظر + خط کد مخرب در اون فایلی که می فرمایید رو همینجا معرفی کنید.

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

این عکس فایل اورجینال:

orginal.PNG

این عکس فایل از بیست اسکریپت:

20script.PNG

فایل پوشه functions/theme-functions.php

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اگر نیاز به اثبات داره فایل رو هم میفرستم.

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

سلام

فایل های دانلودی همشون با انتی ویروس چک می شند و این موردی نیست که در آنتی ویروس ها قابل تشخص باشه و بی شک همچین مواردی از سمت منابع خارجی پیش میاد و البته باید ذکر کرد که این کد ویروسی نیست و فقط یک کد فید است که به دلیل از دست رس خارج شدن سرور مبدع به خطا منجرب شده .

شما هم بجای اینکه جو سایت متشنج کنید بهتره در این زمان ها این موارد که مشاهده می کنید اطلاع دهید تا دوستان و همکاران پیگیری و حل کنند

سپاس از همراهی شما.

در 32 دقیقه قبل، tag1 گفته است :

با سلام و احترام

این عکس فایل اورجینال:

این عکس فایل از بیست اسکریپت:

فایل پوشه functions/theme-functions.php

اگر نیاز به اثبات داره فایل رو هم میفرستم.

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
در در 1 اردیبهشت 1400 در 20:17، surushm گفته است :

با سلام و ضمن تشکر

من بتازگی نسخه 21.9.6 BeTheme  را دانلود و نصب کردم که در صفحه اصلی سایت مشکل نشان داد من هم فورا نسخه قبلی را بازیابی کردم

لطفا بررسی نمایید

با تشکر

قالب به زودی بروز میشه و مشکل شما هم حل خواهد شد

با احترام

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...