رفتن به مطلب

FS-Poster

پست های پیشنهاد شده

با سلام ، دوستان عزیز

من به تازگی افزونه  FS-Poster 3.0.3 را نصب کردم اما باعث شد داشبوردم از کار بیافتد.

کسی تجربه رفع این خطا را در این افزونه دارد ؟  

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 39 دقیقه قبل، surushm گفته است :

با سلام ، دوستان عزیز

من به تازگی افزونه  FS-Poster 3.0.3 را نصب کردم اما باعث شد داشبوردم از کار بیافتد.

کسی تجربه رفع این خطا را در این افزونه دارد ؟  

درود بر شما

wp_Debug رو در wp-config فعال کنید تا بهتون نشون بده کدام فایل خطا داره.

موفق باشید

• Like 1
لینک به دیدگاه

تشکر بابت پاسخ .

من یک ایمیل اتوماتیک دریافت کردم از خود وردپرس که جزییات ذیل را نوشته ،

Error Details
=============
An error of type E_ERROR was caused in line 271 of the file /home3/ikefirco/public_html/wp-content/plugins/fs-poster/lib/plugin-updates/Puc/v4p4/UpdateChecker.php. Error message: Uncaught Error: Call to a member function getUpdate() on null in /home3/ikefirco/public_html/wp-content/plugins/fs-poster/lib/plugin-updates/Puc/v4p4/UpdateChecker.php:271
Stack trace:
#0 /home3/ikefirco/public_html/wp-content/plugins/fs-poster/lib/plugin-updates/Puc/v4p4/Plugin/UpdateChecker.php(357): Puc_v4p4_UpdateChecker->getUpdate()
#1 /home3/ikefirco/public_html/wp-content/plugins/fs-poster/lib/plugin-updates/Puc/v4p4/UpdateChecker.php(417): Puc_v4p4_Plugin_UpdateChecker->getUpdate()
#2 /home3/ikefirco/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(288): Puc_v4p4_UpdateChecker->injectUpdate(Object(stdClass))
#3 /home3/ikefirco/public_html/wp-includes/plugin.php(208): WP_Hook->apply_filters(Object(stdClass), Array)
#4 /home3/ikefirco/public_html/wp-includes/option.php(1783): apply_filters('site_transient_...', Object(stdClass), 'update_plugins')
#5 /home3/ikefirco/public_html/wp-content/themes/betheme/functions/admin/tgm/class-tgm-plugin-activation.php(1944): get_site_transient('update_plugins')
#6 /home3/ike

ایا من کاری میتوانم بکنم ؟

لینک به دیدگاه

دقیقا نوشته ایراد از کجاست، 

خط 271 فایل زیر خطا داره(استفاده از تابع ناشناخته):

fs-poster/lib/plugin-updates/Puc/v4p4/UpdateChecker.php

احتمالا بد نال شده.

لینک به دیدگاه

دوستان محترم ضمن تشکر 

با توجه به نسخه 3.0.7 این افزونه که به تازگی بروی سایت قرار گرفته دانلود کردم اما کماکان این نسخه همان 3.0.3 است .

لطفا ، لطفا این موضوع چندین بار است که پیش می آید ، لطفا پس از کنترل نسخه بروی سایت آپلود شود.

با احترام

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...