رفتن به مطلب

گلکسی S10


پست های پیشنهاد شده

براساس گزارش های رسیده از سوی  یک منبع آگاه داخلی سامسونگ  ، کره‌ای‌ها تولید انبوه پرچم‌دار بعدی خود یعنی گلکسی اس ۱۰ را از ۲۵ ژانویه‌ برابر با ۵ بهمن‌ماه آغاز کرده‌است

شنیده ها حاکی از ایسنت که تولید انبوه سه مدل گلکسی اس ۱۰ با قابلیت اتصال به شبکه‌ی 4G آغاز شده است و نسخه‌ی 5G نیز درآینده‌ی نزدیک به تولید انبوه خواهد رسید.

در این گزارش آمده است که تمام مدل‌های گلکسی S10 سامسونگ با حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر معرفی خواهند شد. گوشی‌های ۶.۱ اینچی و ۶.۴ اینچی با حسگر اثر انگشت اولتراسونیک توسعه‌یافته‌ی کوالکامکه دقت و قابلیت اطمینان بیشتری دارند، رونمایی خواهند شد. درحالی‌که نسخه‌ی ۵.۸ اینچی از حسگر اثر انگشت نوری بهره خواهد برد.

این مدل‌های گلکسی S10 با ابعاد متوسط و بزرگ‌تر، از نمایشگر دارای انحنا بهره می‌برند  واین شرکت در صدد آن است که این نسخه‌ها را با محافظ نمایشگر از پیش نصب‌شده به بازار عرضه کند. نمایشگرهای دارای انحنا نیاز به محافظ‌های گران‌قیمت‌تری دارند و باید ببینیم چرا سامسونگ تصمیم گرفته است محافظ نمایشگر این مدل گوشی‌ گلکسی اس ۱۰ را پیش از عرضه به بازار نصب کند.

شاید این غول کره ای تولید Galaxy S10 X با قابلیت اتصال به شبکه‌ی 5G و همچنین تولید گوشی هوشمند تاشدنی گلکسی را به زمان دیگری در امتداد سال ۲۰۱۹ میلادی و به کارخانه‌ی Gumi سامسونگ موکول کند. باتوجه به قیمت بالای گوشی هوشمند تاشدنی سامسونگ، نسبت به موفقیت فروش این دستگاه شک و تردید بسیاری وجود دارد. سه مدل گوششی هوشمند گلکسی اس ۱۰ سامسونگ با قابلیت اتصال به شبکه‌ی 4G در تاریخ ۲۰ فوریه برابر با اول اسفندماه به‌همراه گوشی هوشمند گلکسی اس ۱۰ با قابلیت اتصال به شبکه‌ی 5G و گوشی هوشمند تاشدنی سامسونگ معرفی شوند. با این وجود، انتظار نمی‌رود مدل 5G و گوشی تاشدنی همانند نسخه‌های 4G از تاریخ ۸ مارس برابر با ۱۷ اسفندماه در دسترس کاربران و در فروشگاه‌های بازار عرضه شوند.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...