رفتن به مطلب

بدترین هاستینگ هایی که می شناسید

ghasem777555

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان نظرتون رو درمورد بدترین هاستینگ هایی که ازشون هاست خریداری کردید بگید تا بقیه توی تله اینا نیفتن.
خودم قبلا از nex1host.com  هاست خریدم که ی جوری بود که هر چندوقت ی بار سایت خودشون ساسپند میشد !فکرشو بکنید چی کشیدم از دست اینا از چنتا شرکت دیگم خریدم که در این حد بد نبودن تا رسیدم به تبلیغات تلاش نت talashnet.com توی سایت 20 اسکریپت ( همین سایت) به قدری هاستینگشون مزخرفه که توی 24 ساعت 18 ساعت سایت رو از دسترس خارج کردن .حالا علت :تمام شدن پهنا باند !!! یعنی هاست 2 گیگ 1 ساله خریدم 6 ساعت بعد سایت از دسترس خارج شد به علت تمام شدن پهنا باند !!! حالا جالبتر اینکه من نهایت 150 بازدید کننده در روز دارم!یعنی 6 ساعت میشه نهایت 50 تا بازدید کننده .قشنگ ی جوری گند زدن که هکر اگه هک کرده بود اینقدر ضرر نمیزد انصافا.
دوستان 20 اسکریپتی خواهشا پست رو حذف نکنید

ویرایش شده توسط ghasem777555
  • Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 3 ساعت قبل، ghasem777555 گفته است :

سلام دوستان نظرتون رو درمورد بدترین هاستینگ هایی که ازشون هاست خریداری کردید بگید تا بقیه توی تله اینا نیفتن.
خودم قبلا از nex1host.com  هاست خریدم که ی جوری بود که هر چندوقت ی بار سایت خودشون ساسپند میشد !فکرشو بکنید چی کشیدم از دست اینا از چنتا شرکت دیگم خریدم که در این حد بد نبودن تا رسیدم به تبلیغات تلاش نت talashnet.com توی سایت 20 اسکریپت ( همین سایت) به قدری هاستینگشون مزخرفه که توی 24 ساعت 18 ساعت سایت رو از دسترس خارج کردن .حالا علت :تمام شدن پهنا باند !!! یعنی هاست 2 گیگ 1 ساله خریدم 6 ساعت بعد سایت از دسترس خارج شد به علت تمام شدن پهنا باند !!! حالا جالبتر اینکه من نهایت 150 بازدید کننده در روز دارم!یعنی 6 ساعت میشه نهایت 50 تا بازدید کننده .قشنگ ی جوری گند زدن که هکر اگه هک کرده بود اینقدر ضرر نمیزد انصافا.
دوستان 20 اسکریپتی خواهشا پست رو حذف نکنید

از سرویس های ما استفاده کنین پشیمون نمیشین.

Tirnet.ir

لینک به دیدگاه

درود.

دلیلی نداره که پست رو حذف کنیم!!

چندین بار توی همین انجمن گفتم، باز هم می گم:

همیشه سعی کنید از هاستینگ های معتبر خرید کنید. شاید هاست رو با چند هزار تومن کمتر نسبت به هاستینگ های معتبر خریداری کنید، اما در آینده طبق تجربه ی خودتون، باعث بروز مشکلاتی خواهند شد که امکان از دست رفتن بازدیدها و بازدهی سایتتون رو افزایش میدن. و بعد از ضرر چند جانبه، مجبور میشید هاستینگ رو تغییر بدید که همین باعث میشه چندین برابر مبلغ خرید هاست از هاستینگ معتبر رو پرداخت کنید! پس یکبار یک قیمتی رو پرداخت کنید و در آینده ی فعالیت خودتون، راحت باشید.

البته معتبر بودن و خوب بودن رتبه ی الکسای یک هاستینگ هم دلیلی بر باکیفیت بودن هاست ارائه شده از طرف اون هاستینگ نیست! در ابتدا باید از لحاظ کیفیت سرویس، هاستینگ رو بررسی کنید، بعد پلن مورد نیاز خودتون رو بر اساس میزان مصرف منابع (مصرف CPU و RAM استفاده شده توسط اسکریپت سایت + توابع قالب ها و افزونه ها و ...) انتخاب کنید. در صورت انتخاب پلن ضعیف نسبت به مصرف واقعی خودتون، ممکنه روی معتبرترین هاستینگ هم به مشکل بربخورید. پس بخشی از این مشکل برمیگرده به انتخاب نادرست پلن و میزان منابع و پهنای باند هنگام خرید هاست.

و از طرفی، کم بودن آمار الکسا و معروف نبودن یک هاستینگ هم دلیلی بر بی کیفیت بودن اون هاستینگ نیست! درسته مساله پیچیده هست اما خب هر هاستینگ معتبری بالاخره از یک نقطه شروع کرده و به مرور زمان به دلیل ارائه سرویس های خوب، معروف شده. اکثر هاستینگ های تازه تاسیس، از نمایندگی ها یا سرورهای نامناسب استفاده می کنند یا اینکه در کانفیگ هاشون دچار مشکل هستند و نمی تونند سرویس های مناسبی رو ارائه کنند.

پس با این وجود، یا بهتره از هاستینگ های معتبر هاست تهیه کنید، یا در هنگام خرید هاست از هاستینگ های تازه تاسیس، با مسولیت خودتون خرید کنید! و این احتمال رو هم در نظر داشته باشید که ممکنه در آینده دچار مشکل بشید.

نقل قول

رسیدم به تبلیغات تلاش نت talashnet.com توی سایت 20 اسکریپت ( همین سایت) به قدری هاستینگشون مزخرفه که توی 24 ساعت 18 ساعت سایت رو از دسترس خارج کردن

متاسفانه به دلایل بالا، امکان بررسی کیفیت آگهی دهنده ها وجود نداره!

به دلیل اینکه بررسی کیفیت سرویس های یک هاستینگ، ملزم به خرید هاست از اون هاستینگ و پرداخت وجه هست، بیست اسکریپت نمی تونه کیفیت خدمات ارائه شده آگهی دهنده ها رو تک تک بررسی کنه. هر گونه مسولیت استفاده و خرید از هاستینگ های بی کیفیت، برمیگرده به خریدار!

• Like 7
لینک به دیدگاه

سلام من از خیلی جاها هاست خریدم ولی از همه برتر  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  این بود که حتی کار به شکایت هم رسید ولی الان خودم سرور اختصاصی با منابع خیلی بالا دارم و دارم هاست های خیلی حرفه ای با منابع کاملا اختصاصی دارم ارایه می کنم.

مثلا هاست با فضای نامحدود با امکانات نامحدود که آخرین پلن هاستینگمون هست رو با قیمت 30 هزار تومان سالانه می دیم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بسیار عالی و با کیفیت است و تا سی روز هم ضمانت بازگشت وجه دارد.

نت افراز و هاست دی ال هم خوب هستند.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...