رفتن به مطلب

آموزش تصویری جامع نصب و تنظیمات اسکریپت NextPost

Masih

پست های پیشنهاد شده

در در 19 فروردین 1398 در 20:24، milad-m گفته است :

سلام

دوستان کسی تقویم فارسیش رو داره؟

دوستان کسی میتونه انجام بده ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 865
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در در 19 فروردین 1398 در 00:09، parviz گفته است :

سلام من همین اول مشکل دارم مرحله اول رو رفتم و داخل هاستم به صورت زیپ اپلود کردم و بعد از حالت زیپ دراوردم 

حالا قمتی که میخوام نصب کنم اون قسمت نصب نمیاد مطمعا هستم که ادرس رو اشتباه میزنم لطفا راهنمایی کنید

مرحله 3 مشکل دارم بقیه مرحله ها اوکیم

درود،

اگر اسکریپت رو داخل روت سابدامین یا دامین اصلی آپلود کرده باشید و پوشه ی اضافه ی دیگه ای ایجاد نکرده باشید، زمانی که آدرس دامین اصلی یا سابدامین رو داخل مرورگر اجرا کنید بطور خودکار وارد بخش نصب اسکریپت می شید.

لینک به دیدگاه

در در 21 فروردین 1398 در 00:39، irmacfa گفته است :

دوستان دلیل Sing Out یهویی اکانت از اسکریپ چیه 🤔

دلیلش خود اینستاگرامه. زمانی که فعالیت های یک اکانت رو مشکوک شناسایی کنه، شما رو مجبور می کنه که مجددا لاگین کنید. یک سیاست حفظ امنیت حساب کاربران هست که ظاهرا اخیرا آپدیتش کردن و حساسیتش بیشتر شده.

سعی کنید حتما گزینه Delay داخل تنظیمات ماژول ها رو استفاده کنید تا فعالیت ها با فاصله زمانی یکسانی انجام نشن.

لینک به دیدگاه

در در 18 فروردین 1398 در 22:14، milad-m گفته است :

ممنون از توضیحاتتون ، اما من خیلی ها رو دیدم ازش استفاده میکنن ، اگر کسی هست به این مشکل خورده ممنون میشم راهنمایی کنه ، یه کد مخرب هم داخل هست که پاک کردم اما فایده ای نداشت

خب استفاده که می کنند ولی امنیت حساب کاربریشون رو نمی تونن تضمین کنند. معمولا کدهای مخرب در یک محل قرار داده نمیشن. اکثرا چند تکه هستند و در چندین فایل مختلف قرار میگیرن. فرصت بشه بررسی می کنیم.

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Masih گفته است :

خب استفاده که می کنند ولی امنیت حساب کاربریشون رو نمی تونن تضمین کنند. معمولا کدهای مخرب در یک محل قرار داده نمیشن. اکثرا چند تکه هستند و در چندین فایل مختلف قرار میگیرن. فرصت بشه بررسی می کنیم.

بسیار عالی 

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از تاپیکی که ایجاد کردید @Masih واقعا عالیه

من رو لوکال نصب کردم اول ولی دیگه کورن جاب رو که نگاه کردم چجوریه رو لوکال پشیمون شدم

میخوام با هاست اشتراکی انجام بدم ولی ظاهرا هیچ سرویس دهنده ای FFMPEG رو نصب نمیکنه ! 

میخواستم بدونم بقیه رو چه هاستی انجام میدن که مشکلی برای ارسال کلیپ نداره ؟؟ چون بیشترین کاری که باهاش دارم همین ارسال پست زماندار ودیویی هست

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mobin76 گفته است :

سلام

ممنون از تاپیکی که ایجاد کردید @Masih واقعا عالیه

من رو لوکال نصب کردم اول ولی دیگه کورن جاب رو که نگاه کردم چجوریه رو لوکال پشیمون شدم

میخوام با هاست اشتراکی انجام بدم ولی ظاهرا هیچ سرویس دهنده ای FFMPEG رو نصب نمیکنه ! 

میخواستم بدونم بقیه رو چه هاستی انجام میدن که مشکلی برای ارسال کلیپ نداره ؟؟ چون بیشترین کاری که باهاش دارم همین ارسال پست زماندار ودیویی هست

درود،

خواهش می کنم.

اکثرا که روی هاست اشتراکی نصب می کنند، نیازی به ارسال پست ندارند اصلا! یعنی همون بخش لایک و کامنت و فالو و... رو استفاده می کنند.

بعضی از هاستینگ ها، نرم افزار FFMPEG رو روی هاستشون نصب می کنند، فقط قبلش باید از چند تا هاستینگ معتبر، داخل تیکت ازشون سوال کنید که چنین امکانی رو می تونند فعال کنند براتون یا خیر. اگر موافقت نکردند، تنها راهش اینه که سرور مجازی بخرید و روش وب سرور نصب کنید (اکثر هاستینگ هایی که سرور مجازی می فروشند، امکان نصب وب سرور رو براتون فراهم کردند که می تونید سفارش بدید براتون نصبش کنند). همچنین می تونید از همون هاستینگ بخواهید نرم افزار FFMPEG رو هم براتون نصب کنه که کار زیاد سختی هم نیست.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود،

خواهش می کنم.

اکثرا که روی هاست اشتراکی نصب می کنند، نیازی به ارسال پست ندارند اصلا! یعنی همون بخش لایک و کامنت و فالو و... رو استفاده می کنند.

بعضی از هاستینگ ها، نرم افزار FFMPEG رو روی هاستشون نصب می کنند، فقط قبلش باید از چند تا هاستینگ معتبر، داخل تیکت ازشون سوال کنید که چنین امکانی رو می تونند فعال کنند براتون یا خیر. اگر موافقت نکردند، تنها راهش اینه که سرور مجازی بخرید و روش وب سرور نصب کنید (اکثر هاستینگ هایی که سرور مجازی می فروشند، امکان نصب وب سرور رو براتون فراهم کردند که می تونید سفارش بدید براتون نصبش کنند). همچنین می تونید از همون هاستینگ بخواهید نرم افزار FFMPEG رو هم براتون نصب کنه که کار زیاد سختی هم نیست.

من اصل کاریم ارسال پسته یعنی بهترین ویژگیش همینه برای من

سرور مجازی خیلی گرون شده اگه بخوام بگیرم . چون فقط برای خودمه هزینش زیاد میشه !

شما هیچ سایتی نمیشناسید خوب و ارزون باشه 

الان کم کمش 35 برای یه 512 یک هسته میگیرن!!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Mobin76 گفته است :

من اصل کاریم ارسال پسته یعنی بهترین ویژگیش همینه برای من

سرور مجازی خیلی گرون شده اگه بخوام بگیرم . چون فقط برای خودمه هزینش زیاد میشه !

شما هیچ سایتی نمیشناسید خوب و ارزون باشه 

الان کم کمش 35 برای یه 512 یک هسته میگیرن!!

گرون که بله طبیعتا شده! یا باید به چند تا هاستینگ تیکت بزنید و بپرسید که براتون نرم افزار رو نصب می کنند روی هاست اشتراکی یا خیر.

اگر موافقت نکردند، باید نهایتا سرور مجازی تهیه کنید درغیر اینصورت نمی تونید از اسکریپت استفاده کنید. یک جستجویی توی گوگل با عنوان "سرور مجازی ارزان" بزنید، شاید بتونید چیزی پیدا کنید. البته اگه هزینه ی نصب وب سرور و کانفیگش رو هم حساب کنید، هزینه ی اولیه بیشتر خواهد بود! این قیمت های اولیه که داخل پلن ها قرار میدن بیشتر برای همون سرور هست. نصب موارد اضافه روی سرور شامل هزینه های جانبی میشه.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Masih گفته است :

گرون که بله طبیعتا شده! یا باید به چند تا هاستینگ تیکت بزنید و بپرسید که براتون نرم افزار رو نصب می کنند روی هاست اشتراکی یا خیر.

اگر موافقت نکردند، باید نهایتا سرور مجازی تهیه کنید درغیر اینصورت نمی تونید از اسکریپت استفاده کنید. یک جستجویی توی گوگل با عنوان "سرور مجازی ارزان" بزنید، شاید بتونید چیزی پیدا کنید. البته اگه هزینه ی نصب وب سرور و کانفیگش رو هم حساب کنید، هزینه ی اولیه بیشتر خواهد بود! این قیمت های اولیه که داخل پلن ها قرار میدن بیشتر برای همون سرور هست. نصب موارد اضافه روی سرور شامل هزینه های جانبی میشه.

به بیشتر سایتا تیکت زدم همه گفتن نه نصبه نه بعدا هم نصب میکنیم!

فقط یه سایت گفت کهFFMPEG نصبه ولی FFPROBE نه که یکم عجیب بود

vps ارزون هم خیلی گشتم بجز دو سه تا سایت کم نام و نشون  و  پرشین گیگ زیره 20 تومن هیچ جا دیگه نداره که خدایی حق هم دارن 

ولی الان اگه vps بگیرم رو ویندوز با زمپ میتونم بی مشکل اجرا کنم ؟ دیگه کانفیگ و اینا لازم نداره

اگرم رو وب اجرا کنم خودم تو چند روز میتونم یاد بگیرم 

ولی نیازی هست که  رو وب باشه ؟ چون خودم تا حالا تجربه داتن سرور رو نداشتم فرقش رو زیاد نمیدونم 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Mobin76 گفته است :

vps ارزون هم خیلی گشتم بجز دو سه تا سایت کم نام و نشون  و  پرشین گیگ زیره 20 تومن هیچ جا دیگه نداره که خدایی حق هم دارن 

ولی الان اگه vps بگیرم رو ویندوز با زمپ میتونم بی مشکل اجرا کنم ؟ دیگه کانفیگ و اینا لازم نداره

ولی نیازی هست که  رو وب باشه ؟ چون خودم تا حالا تجربه داتن سرور رو نداشتم فرقش رو زیاد نمیدونم 

اگر برنامه نویسی بلد نیستی و نمیخوای هزینه ات و دردسرت زیاد باشه بهتره از دوستانی که نصب دارن اشتراک تهیه کنی 

چون با یه سرور یا هاست معمولی نمیتونی به همین راحتیا ازش استفاده کنی و دردسرهای خودش رو داره 

کم کم باید یه هاست با سرعت بالا تهیه کنی اونم اگر FFPROBE رو نصب کنه برات کمتر از سالی 300 فکر نکنم باشه 

سرور هم تمام تنظیمات و نصب ماژول های سمت سرور هم با خودته و فکر نکنم الان یه سرور معمولی زیر سالی 800 برات بیافته

البته پیشنهاد بود و از روی تجربه ;)

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، milad-m گفته است :

اگر برنامه نویسی بلد نیستی و نمیخوای هزینه ات و دردسرت زیاد باشه بهتره از دوستانی که نصب دارن اشتراک تهیه کنی 

چون با یه سرور یا هاست معمولی نمیتونی به همین راحتیا ازش استفاده کنی و دردسرهای خودش رو داره 

کم کم باید یه هاست با سرعت بالا تهیه کنی اونم اگر FFPROBE رو نصب کنه برات کمتر از سالی 300 فکر نکنم باشه 

سرور هم تمام تنظیمات و نصب ماژول های سمت سرور هم با خودته و فکر نکنم الان یه سرور معمولی زیر سالی 800 برات بیافته

البته پیشنهاد بود و از روی تجربه ;)

ممنون از پاسختون

بلد بودن که در حد اینکه مشکلی پیش اومد میتونم درستش کنم ولی در حد حرفه ای بلد نیستم

هاست که هیچی کسی نصب میکنه 

سرورم پرشین گیگ بد نیست قیمتاش رم 1 و یک هسته 180 سالانه 

ولی اگه  رو 512 میومد بالا خوب بود ولی فک نکنم جواب بده

ولی بیشتر از اینا بشه اصلا ارزش نداره از همون کسایی که دارن پنل بگیرم ارزون تر درمیاد برای یه اکانت

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Mobin76 گفته است :

اگه فقط برای مصرف شخصی می خواهید و نیازی ندارید که سایتتون با دامنه در دسترس بقیه باشه که نیازی به وب سرور ندارید. روی همون سرور مجازی هم می تونید با XAMPP راه اندازیش کنید. برای کران جابشم قبلا توی همین تاپیک توضیح دادم چکار کنید، جستجو کنید.

لینک به دیدگاه

@Masih

مسیح جان چه طوری میشه منطقه زمانی گذاشت دائم روی تهران؟

و اینکه میخوام فیلد شماره موبایل هم اضافه کنم میشه؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

@Masih

مسیح جان چه طوری میشه منطقه زمانی گذاشت دائم روی تهران؟

و اینکه میخوام فیلد شماره موبایل هم اضافه کنم میشه؟

اگه داخل بخش تنظیمات نبود، باید در دیتابیس و فایل کانفیگ اسکریپت دنبالش باشید.

برای افزودن فیلد هم اطلاعی ندارم. یعنی پیش نیومده بخوام انجام بدم و دقیق نمیدونم امکانش هست یا خیر.

لینک به دیدگاه

سلام من این اسکریپت رو نصب کردم ولی 

این اسکریپت محدودیت زمانی داره چه جوری برطرف میشه؟

و دووم اینکه پنل مدیریت یعنی اون ایمیلی که معرفی کردم باز نمیکنه  یعنی انگار ایمیل ثبت نمیشه

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، SAM302 گفته است :

سلام 

این ارور موقع نصب میده باید چکار کنم؟dcv.png

به پشتیبانی هاست یا سرور بگو برات فعال کنه

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Reza5133 گفته است :

سلام من این اسکریپت رو نصب کردم ولی 

این اسکریپت محدودیت زمانی داره چه جوری برطرف میشه؟

و دووم اینکه پنل مدیریت یعنی اون ایمیلی که معرفی کردم باز نمیکنه  یعنی انگار ایمیل ثبت نمیشه

با تشکر

درود.

اگر از لینک زیر اسکریپت رو دریافت کرده باشید که محدودیت زمانی وجود نداره و بدون هیچ مشکلی می تونید از اسکریپت استفاده کنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اگر از جای دیگه ای تهیه کردید یا نسخه های فارسی رو خریدید، احتمالا اون سایت روی اسکریپت محدودیت گذاشته که باید از خودشون بپرسید.

در خصوص ایمیل هم اگر درست نصب شده باشه، نباید در هنگام ورود هم مشکلی باشه. اگر مطمئن نیستید ایمیل درست ثبت شده یا نه، وارد PHPMyAdmin هاستتون بشید، در جدول مربوط به کاربران، ببینید ایمیلی که برای کاربر ادمین داخل دیتابیس ذخیره شده چی هست. همونو استفاده کنید یا از اونجا تغییر بدید.

لینک به دیدگاه

سلام
یکی از اکانت های اینستاگرام از داخل اسکریپت پرید بیرون قبلا هم اینطوری شده بود ولی راحت دوباره وارد میشد اما الان این پیغام رو میده

error logging attribution

رمز عبور و یوزر نیم رو هم درست وارد میکنم اما باز وارد نمیشه
مشکلش چیه؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، r711 گفته است :

سلام
یکی از اکانت های اینستاگرام از داخل اسکریپت پرید بیرون قبلا هم اینطوری شده بود ولی راحت دوباره وارد میشد اما الان این پیغام رو میده

error logging attribution

رمز عبور و یوزر نیم رو هم درست وارد میکنم اما باز وارد نمیشه
مشکلش چیه؟

درود،

یکبار سعی کنید داخل مرورگر کامپیوترتون با همون مشخصات  وارد اینستاگرام بشید. اگه به خوبی وارد شد و بعد از ورود، ازتون تأیید کپچا نخواست یا خطایی نشون نداد، یکبار پسورد رو تغییر بدید، اکانت رو Log Out کنید (از همه دستگاه ها) و از طریق اسکریپت مجددا لاگین کنید.

برای تست اینکه اسکریپت مشکل داره یا اکانت، از سرویس های "ایمیل موقت" استفاده کنید و یک اکانت آزمایشی داخل اینستا بسازید و سعی کنید اون اکانت رو داخل سایتتون لاگین کنید. اگه لاگین شد، مشکلتون مربوط به اون اکانت هست و باید پیگیر باشید که اکانتتون محدود نشده باشه.

لینک به دیدگاه

@Masih من میخوام دامنه رو عوض کنم همه اکانت ها میپره؟روی همون هاست اما دامنه عوض میشه چه کارباید کنم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

@Masih من میخوام دامنه رو عوض کنم همه اکانت ها میپره؟روی همون هاست اما دامنه عوض میشه چه کارباید کنم

اگه دیتابیس عوض نشه که اکانت ها توی سایت و داشبورد در دسترس خواهند بود فقط نیاز به لاگین مجدد خواهند داشت.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Masih گفته است :

اگه دیتابیس عوض نشه که اکانت ها توی سایت و داشبورد در دسترس خواهند بود فقط نیاز به لاگین مجدد خواهند داشت.

نه دیگه میکم بکاپ کلی بگیره...

الان من لایک خودکار و... از کار افتاده چه کار باید کنم؟

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...