رفتن به مطلب

آموزش همگام سازی وردپرس با تلگرام - قسمت اول


پست های پیشنهاد شده

در این نوشته قصد داریم تا به طور کلی به شما شرح دهیم که چگونه می توانید سایت وردپرسی خودتان را با اکانت تلگرامتان ادغام کنید.تلگرام یک اپلیکیشن است که به طور پیوسته در جهان رشد سریعی را داشته است. این اپلیکیش بطور باورنکردنی سریع، قدرتمند است و می تواند کاملا خصوصی باشد. توسعه دهندگان این اپلیکیش API باز را در اختیار توسعه دهندگان دیگر قرار داده اند که هر توسعه دهنده ای می تواند آن را با سایت و یا اپلیکیشن خودش ادغام کند.

 

img1.png.348889ba0093f073b0a50f7ecae63663.png

 

تلگرام چیست؟

تلگرام یک اپلیکیشن پیام رسان ابری می باشد. دقیقا شبیه به واتس آپ با تفاوت های بیشتر نظیر باز بودن، امنیت بالا، امن و خصوصی.

 

تلگرام به شما امکان برقراری ارتباط با مخاطبینتان را می دهد. تمامی پبام های ارسال شده توسط این پیام رسان رمزنگاری شده هستند و به آسانی قابلیت حذف و یا ویرایش را دارند.

 

شما می توانید فایل هایی بزرگ مثل ۱.۵ GB را ارسال کنید که همه ی این رسانه های ارسالی در بستر ابری ذخیره می شوند. مهم تر از آن این است که می توانید از این پیام رسان بدون تبلیغات و هزینه ی جانبی استفاده کنید.

 
telegramwordpress.jpg.23ce3a5f3fd0155d64932ed43bfa0ac3.jpg
 

شما می توانید با این پیام رسان جوامع کوچک را با مخاطبانتان صورت گروه ایجاد کنید تا با هم ارتباط گروهی داشته باشید. می توانید گروه هایتان را بصورت خصوصی و یا عمومی ایجاد کنید.

همچنین می توانید کانال هایی را تشکیل دهید و پیام های ارسالی توسط خودتان را به تعدادی از افردادی که مورد نظرتان است نمایش دهید. شرط نمایش این پیام های به کاربران جوین شدن کاربران در کانال شما می باشد. در کانال هم می توانید شما کانال های خصوصی و یا عمومی را ایجاد کنید.

 

با تلگرام می توانید بوت هایی را بسازید و آن ها را برای اعمال خاص در تلگرام ایجاد کنید.مهمترین ویژگی تلگرام را می توان به API باز آن نصبت داد. چرا که به هر کسی اجازه استفاده از ان را می دهد تا اپلیکیشن خود را با آن ادغام کند.

 

در این قسمت توضیحات کلی در مورد این اپلیکیشن را عرض کردیم. در جلسات آینده به سراغ چگونگی اتصال این اپلیکیشن به وردپرس می رویم.

 

افزوده شد : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ویرایش شده توسط sohil79
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...