• اطلاعیه ها

• Masih

برخوردی شدید با تاپیک های تبلیغاتی   شنبه, 12 آبان 1397

درود، از این لحظه به بعد، تمامی تاپیک های تبلیغاتی سبک رپرتاژ که با هدف جمع آوری بک لینک در انجمن های بیست اسکریپت ایجاد می شوند، حذف شده و دسترسی کاربر خاطی نیز مسدود خواهد شد.
mlove

اسکریپت پیشنهادی ساخت فروشگاه

14 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان خسته نباشین

چه اسکریپتی پیشنهاد میدین واسه ساخت فروشگاه؟

+میشه با وردپرس فروشگاه اینترنتی ساخت؟یعنی قالب و افزونه هایی هستش که بشه باهاش وردپرس رو به فروشگاهی تبدیل کرد؟

واسه درگاه پرداخت آنلاین باید چیکار کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اره میشه اگه فروشگاهی بخوای میتونم برات طراحی کنم بستگی هم به بودجه خودت داره اختصاصی باشه قیمت 700تومن تا 2میلیون تومن ولی اگه از قالب های فروشگاهی بخوای بین 50تومن یا 100می تونی هم از رایگان ها ی سایت 20اسکریت هم استفاده کنی ولی بهترین روش کسب درامد همون اختصاصی هستش 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

درود در خدمتیم tianit.ir

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

ویرایش شده در توسط tianit

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mlove گفته است :

سلام دوستان خسته نباشین

چه اسکریپتی پیشنهاد میدین واسه ساخت فروشگاه؟ 

+میشه با وردپرس فروشگاه اینترنتی ساخت؟یعنی قالب و افزونه هایی هستش که بشه باهاش وردپرس رو به فروشگاهی تبدیل کرد؟

واسه درگاه پرداخت آنلاین باید چیکار کنم؟

برای فروشگاه از افزونه ووکامرس وردپرس استفاده کنید.

برای درگاه افزونه هست چه درگاه های واسطه و بانک ها به طور مسقیم هست.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دوستان اگر با وردپرس من فروشگاه بسازم

چه افزونه هایی لازم دارم؟

افزونه های سفارش و ثبت هست؟

من اگر با وردپرس فروشگاته بسازم چه افزونه هایی رو لازم دارم؟؟

لطفا راهنماییم کنید

لینک به ارسال

درود

نیاز به افزونه ی خاصی برای ووکامرس ندارید .

البته بسته به سلیقه خودتون میتونید شخصی سازی کنید ولی ووکامرس کامل هست بازم بگم به قالب بستگی داره که ووکامرس رو ساپورت کنه.

افزونه ها: آمار گیر وردپرس- افزونه سئو - افزونه جلالی - افزونه درگاه پرداخت - افزونه فاکتور سازی - افزونه پست پیشتاز - افزونه محصولات تصادفی و یا محبوب و....

این ها سلیقه ای هستند بسته به نوع قالب و کارتون افزونه ها تغییر میکنند.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

مجدد سلام

من این اسکریپت رو نصب کردم

بخش پرداخت آنلاینش رو از پاسارگاد فعال کردم,باید برای پرداخت شاپرک چیکار کنم؟

انتقال داده میشه به این صفحه

و این پیغام میاد.چیکار کنم؟ که فعال بشه؟؟یا باید برای دریافت کد پرداخت انلاین چیکار کنم؟

اطلاعات فرستاده شده از جانب فروشگاه با فرمت استاندارد همخوانی ندارد

+

برای حذف اینکه در صفحه آخر نوشته شده قدرت گرفته از تومتوفارسی و توی ایمیل های صبت نام باید کجاها رو ویرایش کنم؟

لینک به ارسال
در در 20 اردیبهشت 1396 در 04:44، mansour_bi2 گفته است :

درود

نیاز به افزونه ی خاصی برای ووکامرس ندارید .

البته بسته به سلیقه خودتون میتونید شخصی سازی کنید ولی ووکامرس کامل هست بازم بگم به قالب بستگی داره که ووکامرس رو ساپورت کنه.

افزونه ها: آمار گیر وردپرس- افزونه سئو - افزونه جلالی - افزونه درگاه پرداخت - افزونه فاکتور سازی - افزونه پست پیشتاز - افزونه محصولات تصادفی و یا محبوب و....

این ها سلیقه ای هستند بسته به نوع قالب و کارتون افزونه ها تغییر میکنند.

سلام

لطفا قالب مناسب و این افزونه هایی که گفتید رو لینکش رو میزارید بی زحمت...

لینک به ارسال
در در 19 اردیبهشت 1396 در 13:03، mlove گفته است :

دوستان اگر با وردپرس من فروشگاه بسازم

چه افزونه هایی لازم دارم؟

افزونه های سفارش و ثبت هست؟

من اگر با وردپرس فروشگاته بسازم چه افزونه هایی رو لازم دارم؟؟

لطفا راهنماییم کنید

فروشگاه فایل میخواین ، یا اینکه محصولاتو با پست بفرستین

لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، sir-mahan گفته است :

فروشگاه فایل میخواین ، یا اینکه محصولاتو با پست بفرستین

فروشگاه محصولات بود

حالا با وردپرس بیخیال شدم

این اسکریپت تومتوشاپ رو نصب کردم

آخرش نوشته شده تمتوکارت

میخوام حذفش کنم اما نمیدونم کجاست...

میشه راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، mlove گفته است :

فروشگاه محصولات بود

حالا با وردپرس بیخیال شدم

این اسکریپت تومتوشاپ رو نصب کردم

آخرش نوشته شده تمتوکارت

میخوام حذفش کنم اما نمیدونم کجاست...

میشه راهنمایی کنید

عزیز ، افزونه ووکامرس حرفه ای ترین فروشگاه ساز هست + بیشترین امکانات !

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، mlove گفته است :

سلام

لطفا قالب مناسب و این افزونه هایی که گفتید رو لینکش رو میزارید بی زحمت...

درود

چون شما اسکریپ توماتو رو انتخاب کردید در همین حد جواب میدم کمک خواستید پ خ

تمام افزونه ها به فارسی سرج کنید پیدا می کنید.

قالب برای ووکامرس خارجی را پیشنهاد میکنم به دلیل  در دسترس بودن و آپدت همیشگی و انجمن های فعال قالب های خارجی!!!!

نمونه kuteshop و....

لینک به ارسال

واقعا کسی نمیدونه اون بخش آخره قدرت گرفته از تومتو کارت که توی اسکریپت هستش رو از کجا باید برداشت یا ویرایش کرد؟

لینک به ارسال

طراحی سایت فروشگاهی را از کجا شروع کنیم؟

شما می خواهید یک فروشگاه اینترنتی برای خود بسازید؟ اما به خاطر نداشتن اطلاعات کافی در کد نویسی نمی دانید چطور باید یک وبسایت فروشگاهی آنلاین داشته باشید؟ ما در این آموزش قصد داریم، 

را به طور کامل آموزش دهیم.

از آنجایی که میدانید امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خیلی راحت تر از خرید از مرکز خرید های واقع در شهر هاست. همین مسئله باعث شده که بسیاری از صاحبان بیزینس های فیزیکی، تمایل به طراحی سایت و فروش به صورت آنلاین و مجازی هم داشته باشند. البته تعدادی از صاحبان کسب و کار های فیزیکی، ترجیح میدهند که به خاطر نداشتن علم کامپیوتر و سختی هایی که ممکن است در حین طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس برای آن ها پیش بیاید، طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی وردپرسی خود را به دست متخصصان این حوزه بدهند. همانطور که مطلع هستید، ایجاد و ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس به تنهایی باعث افزایش درآمد  و دیده شدن در صفحه اول گوگل نخواهد شد. پس باید چه کار کنیم؟

بهترین و کم هزینه ترین راه برای فروش بیشتر، استفاده از تکنیک های سئو است که این روزها تاب و تب سئو کردن سایت ها بسیار بالا رفته.

برای ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس و انتخاب اینکه کدام افزونه بهترین مورد برای ایجاد فروشگاه است، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

قبل از ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس چه نیازی دارید؟

قبل از شروع آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس نیاز دارید تا مراحل ابتدایی  که در زیر به صورت اجمالی آورده شده است را طی کنید:

1. قبل از هرکاری باید بدانید، محصولی که قصد فروش آن را دارید فیزیکی است یا مجازی که در ادامه این آموزش، آن ها را توضیح می دهیم. بعد از مشخص شدن نوع محصول و دانستن هدف سایت، باید وارد مرحله دوم شوید.
  2. برای طراحی فروشگاه اینترنتی خود با وردپرس، یک دامنه و هاست نیاز دارید که بتوانید سایت خود را به صورت آنلاین در آن ایجاد کنید. هاست (host) به معنای محلی است که سایت می تواند در آن ایجاد میکنید، مانند یک ساختمان. دامنه یا دامین (domain)، آدرسی برای آن ساختمان ایجاد شده می باشد و به عبارتی، دامنه هویت و برند سایت شما را در شبکه اینترنتی نشان می دهد.
  3. برای اینکه سایتی امن داشته باشید، بعد از خرید دامنه و هاست، باید از پروتکل امن به نام Secure Sockets Layer یا SSL استفاده نمایید. همانطور که هر آپارتمانی برای امنیت، به قفل و تجهیزات امنیتی نیاز دارد، سایت هم برای جلوگیری از هک شدن، نیاز به این پروتکل  امن دارد. حتما از سایتی که هاست خود را خریداری کرده اید، گواهی SSl را هم تهیه نمایید.
  4. بعد از طی کردن دو مرحله بالا، حالا نوبت به دانلود و نصب وردپرس از سایتcom می رسد. برنامه وردپرس را از سایت اصلی آن یا سایت فارسی وردپرس به آدرس   fa.wordpress.org دانلود کنید.
  5. پس از نصب وردپرس، باید قالبی که فروشگاه شما را به بهترین شکل نشان می دهد را از مخزن وردپرس دانلود کنید یا از سایت های فارسی زبان بخرید. داشتن یک قالب خوب، به منزله اسباب و تجهیزات یک آپارتمان می باشد که هرچه طراحی و امکانات آن بیشتر باشد، زیبایی آن ساختمان چند برابر و همین زیبایی، باعث فروش بیشتر می شود.
  6.  

مطمئناً شما باید لیست‌های دیگر بهترین پلاگین های امنیتی وردپرس را نیز ببینید اما من تضمین می‌کنم که به دو دلیل نام Wordfence  در بالای همه این لیست‌ها قرار دارد :

Wordfence  یکی از محبوب‌ترین و یا محبوب‌ترین پلاگین امنیتی برای وردپرس است. با بیش از ۲ میلیون نصب فعال، این افزونه همچنان به افزایش اعتماد میلیون‌ها کاربران وردپرس در سراسر جهان ادامه می‌دهد. در این پلاگین، نمایش ترافیک زنده به شما اجازه می‌دهد تا به‌روزرسانی های ترافیکی در زمان واقعی و هر گونه تلاش هک در وب‌سایت خود را مشاهده نمایید. این افزونه با سایت‌های چندگانه نیز سازگار است و همچنین شامل گزینه ورود با تلفن همراه است. این پلاگین مانع حملات نرم افزاری به وب‌سایت شما می‌شود. این افزونه ویژگی‌هایی را مسدود می‌کند که مهاجمین مشهور در زمان واقعی امکان ورود از طریق آن را نداشته باشند.  همچنین کل شبکه‌های مخرب را که می‌تواند تهدیدی برای وب‌سایت شما باشد را نیز مسدود می‌کند. این مورد شامل امنیت ورود به سیستم نیز می‌شود که تأیید هویت دو فاکتوری نامیده می‌شود و در نهایت بدانید که این پلاگین توسط نیروهای نظامی و انتظامی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این افزونه همچنین پلاگین ها و تم‌ها را در برابر مخزن وردپرس برای تأیید بررسی می‌کند و امضای بیش از ۴۴۰۰۰ نوع بدافزار شناخته شده را اسکن می‌کند.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.