رفتن به مطلب

مشکل در نصب قالب ایمیل

پست های پیشنهاد شده

سلام

من این قالب ایمیل رو دانلود کردم ولی نتونستم نصبش کنم

اون آموزشش رو هم خوندم ولی متووجه نشدم

اگه میشه برام کامل توضیح بدین

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته پیش...

سلام دوست عزیز

در فایل زیپ قالب ایمیل ۳ تا فایل هست به نام style - Footer - Header و در برخی قالب های ایمیل پوشه images وجود داره ابتدا تمام فایل های پوشه image را در هاست آپلود کن سپس فایل های header و footer را باز کرده و آدرس عکس ها رو عوض کنید پس از تغییر تمام آدرس ها فایل های header و footer و style را باز کنید و سپس کدهای درون هر یک را در مسیر های زیر کپی کنید

در whmcs به زبان فارسی به آدرس زیر بروید

تنظیمات > تنظیمات اصلی > ایمیل

سپس کدهای هر یک از فایل ها را در کادرهای مربوطه زیر کپی کنید

- کدهای فایل هدر را در کادر هیدر ایمیل کپی نمایید

- کدهای فایل فوتر را در کادر فوتر ایمیل کپی نمایید

- کدهای فایل استایل را در کادر کد css ایمیل ها کپی نمایید

اگه سوال دیگه ای بود در خدمتیم

لینک به دیدگاه

• 1 year پیش...

دوستان بهتون پیشنهاد میکنم در نسخه ی 6 به بالا از قالب های ایمپورتی استفاده نکنید که در بعضی موارد سایت دچار مشکل می شود ، به عنوان مثال در پرداخت آنلاین دچار مشکل میشود بنده به شخصه خودم تست کردم و امتحان کردم در چندین سایت به خاطر همین گفتم به اطلاع دوستان برسونم!دلیلش رو هم حقیقتا نمیدونم اگه دوستی در این زمینه اطلاعات اختصاصی داره در اختیار دوستان بزاره که چرا در نسخه ی 6 به بالا ی whmcs قالب های ایمیل ایمپورتی دچار مشکل میکنه بعضی از امکانات سایت رو.

با تشکر!

لینک به دیدگاه

پست 2 سال پیش!!؟

ایمپورت قالب در نسخه های 6 بدلیل تغییرات کوچکی که در ساختار دیتابیس و موارد جزئی که صورت گرفته پیشنهاد نمیشه! نسخه های موجود سازگار با ساختار نسخه های پیشین هستند!

درصورت امکان چند نسخه قالب ایمیل سازگار منتشر خواهیم کرد!

با تشکر از ذکر موضوع

• Like 1
لینک به دیدگاه

جناب یزدان ضمن تشکر از شما بنده اومدم قالب ایمیلی رو ایمپورت کردم و قسمت از سیستم whmcs به هم ریخت در صورتی که کسی تیبل اصلی خود Whmcs رو داره یا همون نسخه ی خام یا اولیه اش رو در اختیار من بزاره تا بتونم نسخه ی قبلی رو حذف کنم و نسخه ی اصلی خودش رو ایمپورت کنم خواهشا در اختیار من بزاره با تشکر!

لینک به دیدگاه

بعد جناب یزدان ممنون از راهنمایی خوبتون دو مشکل دیگه داشتم که ترجیح دادم تایپیک دیگه ای ایجاد نکنم و همین جا بپرسم .یک : این که حالا مشکلات سایت با ایمپورت کردن تیبل اصلی خودش بر طرف شد و مشکل دیگه ای که دارم مطالبی که به کاربران ایمیل میشه انگلیسی هستش چگونه فارسیش کنم ؟ باید بشینم همه ی قالب ها رو خودم فارسی کنم یا طرحی که میخوام خودم از طریق مدیریت بهش اضافه کنم؟

دو:من محصول دانلودی دارم که به ازای پرداخت کاربر دانلود کنه، حالا اومدم این محصول رو گذاشتم ، کاربر میخواد فایل رو دانلود کنه ، یا منتقل میشه به صفحه ی اصلی سایت یا اینکه اگه فایل دانلود بشه حجمی نداره فایل ، من خودم به دو روش فایل رو میتونم آپلود کنم یکی از همونجا از طریق مدیریت ، دیگری از طریق آپلود کنم و نام فایل رو بزارم.فایل رو درون پوشه ی دانلود آپلود میکنم و همون دو مشکل قبلی هستش یا منتقل میشن صفحه ی اصلی یا وقتی دانلود میشه بی حجم هستش میشه یک راهنمایی جامع بکنید ؟!ممنون میشم با تشکر!

لینک به دیدگاه

table قبلی رو drop و این رو جایگزین کنید

نحوه فعالیتتون رو با مقاله زیر چک کنید!

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...