رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

درود

سیستم کسب در امد از سایت و وبلاگ تک پاپ به فروش میرسد

هاست رایگان یک ماه سی پنل

دامین رند و به یاد ماندنی

دارای SSL سه ماه (تازه فعال شده)

بدون صفر ریال بدهکاری به کاربران

بدون امار بد در سایت ها و انجمن ها

اسکریپت رایگان میباشد اما زمان زیادی جهت باگ گیری و امنیت صرف شده

سیستم ضد تلقب و شمارش بسیار دقیق

تنها مشگل سیستم ارسال نشدن ایمیل به کاربران که در صورت تسلط مشگل به راحتی حل خواهد شد

عکس از پنل کاربران :  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

عکس از پنل مدیریت :  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

سایت هیچگونه در امد و کاربری ندارد و فقط برای استفاده کننده مناسب میباشد

دارای یک هدر + لوگو + تاپیوگرافی رایگان

برای نمایش ان ها روی متن های زیر کلیک کنید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  |  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  |  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

علت فروش : نداشتن وقت کافی جهت مدیریت

قیمت سایت (هاست و دامین + اسکریپت) = 70 تومان

اسکریپت تکی = 30 تومان

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

موفق باشید
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، H A S A N گفته است :

سایت بدرد بخور هم داشته باشین باهاش عوض میکنم

خیلی خب!

حالا چرا اقدر عصبانی!یواش تر هم میگفتی متوجه میشدیم.:D

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، gholamreza-alipoor گفته است :

خیلی خب!

حالا چرا اقدر عصبانی!یواش تر هم میگفتی متوجه میشدیم.:D

خواستم قشنگ تو دید باشه xD

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، H A S A N گفته است :

سایت بدرد بخور هم داشته باشین باهاش عوض میکنم

یه دونه دارم. ۳۰ روز دیگه دامنه‌ش تموم میشه ولی مطالب اختصاصی داره ۳۰و خورده ای. وردپرس

لینک به دیدگاه

شما که نوشته بودین بنده سایت کسب درامد از پاپ اپ ندارم که بخوام سایت ها رو پایین بیارم و داشتین ابروی سایت ها رو میبردین حالا چی شد دارین خوب>:(

لینک به دیدگاه

دوستان ملاحظه کنید و حتی دقت کنید .... این فرد داشت دیگر سایت های پاپ اپ رو کلاه بردار معرفی میکرد و حالا ببینید داره سایت خودش که پاپ اپ هست رو میفروشه ...  مدیر نگین پاپ می خواست سایتش رو بفروشه داشت از عمد میگفت که کلاه بردار هست .. پس نتیجه گرفتیم که این فرد به نام حسن خودش سایت پاپ اپ داشته و تا چند روز پیش میگفت که ندارم که بخوام ابروی دیگر سایت ها رو بریزم ..دوستان لطفا دقیق دقت کنید به کارهای این فرد ..B|

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، laruz گفته است :

یه دونه دارم. ۳۰ روز دیگه دامنه‌ش تموم میشه ولی مطالب اختصاصی داره ۳۰و خورده ای. وردپرس

اطلاعات رو پ.خ کن

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، hamid505 گفته است :

شما که نوشته بودین بنده سایت کسب درامد از پاپ اپ ندارم که بخوام سایت ها رو پایین بیارم و داشتین ابروی سایت ها رو میبردین حالا چی شد دارین خوب>:(

هویز بگیر دامین ی ماه هم نمیشه ثبت شده این داستان واسه قبل ثبت این دامین در ضمن من تبلیغ خودمو نکردم که بخوام اون خراب شه حرف حق زدم

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، hamid505 گفته است :

دوستان ملاحظه کنید و حتی دقت کنید .... این فرد داشت دیگر سایت های پاپ اپ رو کلاه بردار معرفی میکرد و حالا ببینید داره سایت خودش که پاپ اپ هست رو میفروشه ...  مدیر نگین پاپ می خواست سایتش رو بفروشه داشت از عمد میگفت که کلاه بردار هست .. پس نتیجه گرفتیم که این فرد به نام حسن خودش سایت پاپ اپ داشته و تا چند روز پیش میگفت که ندارم که بخوام ابروی دیگر سایت ها رو بریزم ..دوستان لطفا دقیق دقت کنید به کارهای این فرد ..B|

خیلی پیگیر کارای منی فازت چیه

لینک به دیدگاه

بله منم شاهدم که دو هفته پیش داشتین از دروغی سایتی رو میگفتین که کلاه بردار هست الان داری سایت خودت رو میفروشی ... فکر کنم الان همه دیگه فهمیدن که شما از قصد و عمد این کارو کردین تا بتونید سایت خودتون رو بفروشید ..در ضمن منم شاهدم که دو هفته پیش میگفتین سایت پاپ اپ ندارم که بخوام هویت سایت دیگر رو پایین بیارم  ... این کارها رو نکن عزیز خداوند جای حق نشسته و روزی تمام این دورغ ها رو جایی پس خواهیم داد ..دنیا بی برنامه نیست ...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mostafashokri گفته است :

بله منم شاهدم که دو هفته پیش داشتین از دروغی سایتی رو میگفتین که کلاه بردار هست الان داری سایت خودت رو میفروشی ... فکر کنم الان همه دیگه فهمیدن که شما از قصد و عمد این کارو کردین تا بتونید سایت خودتون رو بفروشید ..در ضمن منم شاهدم که دو هفته پیش میگفتین سایت پاپ اپ ندارم که بخوام هویت سایت دیگر رو پایین بیارم  ... این کارها رو نکن عزیز خداوند جای حق نشسته و روزی تمام این دورغ ها رو جایی پس خواهیم داد ..دنیا بی برنامه نیست ...

دو هفته پیش نبود و قبل عید بود حرف مفد نزن

سایت خودم میفروشم مالمه به کسی هم ربطی نداره

من بگم فلانی چی کارس بعد سایت خودم فروش بره؟ فک نمیکنی چی میگی

از طرز حرف زدنت معلوم خیلی بچه ای

لینک به دیدگاه

درود 

دوستان عزیز لطفا با رعایت ادب و احترام پست ارسال کنید . در صورت تکرار برخورد میشه .

لطفا از درگیری و بحث هایی که انجمن رو به حاشیه میکشه خودداری کنید . الان حدود یک ماه هست درگیری داریم سر این بحث های کلاهبرداری و ...  

از این پس معرفی هرگونه سایت کلاه بردار و جعلی و ... در انجمن بدون هماهنگی با مدیران کل انجمن ( تاکید میکنم فقط مدیران کل ) ممنوع اعلام میشه. 

همچنین بدلیل اینکه بازارچه بیست اسکریپت یک مرجع عمومی هست . تمامی محصولات با مسئولیت فروشنده محصول عرضه خواهند شد و بیست اسکریپت هیچ مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت.

بزودی اطلاعیه عمومی این موضوع رو هم درج میکنیم . 

تاپیک بسته شد . هر یک از دوستان قصد خرید دارند با استارتر گرامی در ارتباط باشند . تمامی پست های تاپیک بنا به احترام به عزیزان دست نخورده باقی خواهد ماند . 

باا تشکر از همه 

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...