رفتن به مطلب

برنامه‌ های زنده اینستاگرام را ضبط کنید


AynaZ

پست های پیشنهاد شده

. . .

 

گزارش صبحانه، از جمله قابلیت‌هایی که در چند هفته اخیر مورد توجه بسیاری از کاربران این شبکه قرار گرفته امکان پخش زنده یا live است. حالا بسیاری از کاربران به صورت زنده می‌توانند اتفاقات مختلف را با دیگران به اشتراک بگذارند. یکی از بهترین مزیت‌های قابلیت live برای مدیران یا افرادی است که کنفرانس یا همایشی را برگزار کرده‌اند.

 

با این امکان اینستاگرام یک سخنرانی یا مراسم همایش زنده در اختیار کاربرانی قرار می‌گیرد که نتوانسته‌اند در این رویداد حضور یابند. بعضی از سخنرانی‌ها یا اتفاق‌هایی که به صورت زنده توسط کاربران در سراسر دنیا گزارش می‌شود آنقدر جالب است که بسیاری در کامنت‌های پای این گزارش زنده، به دنبال این هستند که فایل این گزارش زنده را در اختیار داشته باشند. امکان ذخیره گزارش‌های زنده در اینستاگرام به صورت پیش‌فرض روی این شبکه اجتماعی قرار نگرفته است اما باید بگوییم که به کمک راه‌های غیر مستقیم شما می‌توانید براحتی اتفاق‌هایی که به صورت زنده در اینستاگرام قرار می‌گیرد را ضبط کنید.

 

یکی از این راه‌ها استفاده از اپلیکیشن‌های ضبط ویدئو از صفحه‌نمایش گوشی است. متأسفانه به دلیل پیچیده بودن سیستم‌عامل ios این راه برای کاربران گوشی‌های آیفون امکان‌پذیر نیست. تنها راه برای کاربران این گوشی مشاهده اینستاگرام از روی مک‌بوک است. اما کاربران سیستم‌عامل اندروید برای ضبط گزارش‌های live در اینستاگرام می‌توانند از برنامه AZ Screen Recorder کمک بگیرند. پس از نصب این برنامه وارد آن شده و به بخش تنظیمات نرم‌افزار بروید. در بخش Video گزینه اول یعنی Presets را انتخاب و در صفحه جدیدی که پیش روی شما قرار می‌گیرد بالاترین وضوح تصویر را انتخاب کنید.

 

حالا دوباره به بخش Video برگردید و گزینه Resolution لمس و بعد هم Max را انتخاب کنید.برای اینکه صدای گزارش live هم به بهترین شکل و کیفیت ضبط شود به بخش تنظیم صدا یا Audio اپلیکیشن بروید. در این قسمت به بخش Source رفته و بعد هم گزینه Internal را انتخاب کنید. بعد از انجام این مراحل از تنظیمات برنامه خارج شوید و روی دکمه آیکن برنامه که در میانبر صفحه نمایشگر دیده می‌شود کلیک کنید. حالا می‌توانید به برنامه اجازه دهید که از صفحه نمایشگر شما فیلم بگیرد. AZ Screen Recorder قابلیت نصب روی گوشی با سیستم عامل اندروید 5 به بالا را دارد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...