رفتن به مطلب

دانلود فیلم های پخش انلاین با پلاگین ساده

پست های پیشنهاد شده

سلام

چند وقت پیش یه تایپیک زدم راجع درخواست لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. انلاین توی سایتا که با دانلود منیجر امکان پذیر نبود

چندتا نرم افزار هم تست کردم پاسخ نداد

اما من امروز افزونه ای به شما معرفی خواهم کرد که باهاش بتونید عین اب خوردن ویدئو هارو دانلود کنید

فقط کافیه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. زیر رو برای مرورگرتون نصب کنید مرورگر من موزیلا هست

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

موفق باشید

Configer#

ویرایش شده توسط مهمان
  • Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

چند وقت پیش یه تایپیک زدم راجع درخواست لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. انلاین توی سایتا که با دانلود منیجر امکان پذیر نبود

چندتا نرم افزار هم تست کردم پاسخ نداد

اما من امروز افزونه ای به شما معرفی خواهم کرد که باهاش بتونید عین اب خوردن ویدئو هارو دانلود کنید

فقط کافیه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. زیر رو برای مرورگرتون نصب کنید مرورگر من موزیلا هست

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

موفق باشید

Configer#

• افزونه ی مرورگری که شما معرفی کردی برا موزیلا هست فقط از همه بهتر همون IDM هسش

لینک به دیدگاه

بله برا موزیلا هست عرض کردم

نه منظور بنده رو متوجه نشدید من نوشتم که با دانلود منیجر یا همون ای دی ام فیلم های بعضی از سایت هارو دانلود نمیکنه ارور میده

قبلا تایپیک زده بودم چطوری حل میشه که فرمودید بعضی از سایتا محدودیت دارن

ولی این افزونه رو من تست کردم بدون مشکل دانلود کرد

لینک به دیدگاه

بله برا موزیلا هست عرض کردم

نه منظور بنده رو متوجه نشدید من نوشتم که با دانلود منیجر یا همون ای دی ام فیلم های بعضی از سایت هارو دانلود نمیکنه ارور میده

قبلا تایپیک زده بودم چطوری حل میشه که فرمودید بعضی از سایتا محدودیت دارن

ولی این افزونه رو من تست کردم بدون مشکل دانلود کرد

• بله منم متوجه صحبت و نوشته ی شما شدم همشهری و تایپیک شما هم یادم است ( در حالت کلی برای تمامیه ی مرورزها IDM خوب هست و مشکل خاصی رو نداره )

• موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...