رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

آمار نشان داده است که بیش از ۸۰% از بازدید هر وب سایت از طریق موتور های جستجوگر صورت می گیرید! بنابراین سئو و بهینه سازی در واقع یکی از مهم ترین اصول برای جذب بازدید کننده و بالا بردن رنکینگ وب سایت وردپرسی شماست.

 

همانطور که می دانید سئو و بهینه سازی یک امر طولانی و زمانبر است،البته ناگفته نماند که در این بین متقلبانی هستند که از طریق راه های غیر قانونی این پروسه را کمی کوتاه تر می کنند ولی همیشه و بلا استثنا موتور های جستجو گر مانند گوگل متوجه تقلب آن ها می شود و وب سایت مربوطه را به شدت جریمه می کند.

 

حال در صورتی که شما از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنید باید یک وردپرس بهینه سازی شده داشته باشید تا بتوانید ورودی قابل توجهی از طریق موتور های جستجوگر داشته باشید.

 

یکی از بهترین back end ها برای وب سایت شما، ورد پرس می باشد. از یک وبلاگ پر بازدید شما گرفته تا سایت های CNN، Forbes، و حتی Justin Beiber.

 

ما در زمینه ی وردپرس می توانیم شما را راهنمایی کنیم، بسته های میزبانی وبی( لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ) که معتقدیم واقعا زندگی شما را ساده می کنند و به شما اجازه می دهند تا به جای مدیریت وب سایت، روی کسب و کار خود متمرکز شوید، پیشنهاد می دهیم.

 

وردپرس بهینه سازی شده، با ذخیره سازی های سفارشی ای است که اجازه می دهد برای blaze لود سریع صفحات از هر جای جهان. شما دسترسی پیدا می کنید به تم WP به منظور سفارشی سازی ظاهر و حس خوب وب سایتتان.

 

می توان از پیش پیکربندی وردپرس را انجام داد با مجموعه ای ایده آل از پلاگین ها برای ارائه ی ترکیبی کامل از ویژگی های اضافه از جمله تجزیه و تحلیل گوگل.

 

ویژگی هایی از جمله ویژگی های صنعت استاندارد امنیتی، اسکن بدافزار به صورت روزانه و حذف نرم افزار های مخرب به صورت خودکار، و هم چنین پشتیبانی off-site به صورت خودکار(همینطور ریستور با یک کلیک) ویژگی هایی هستند که ورد پرس بهینه سازی شده را یک گام به پیش تر می راند.

 

با هاستینگ ورد پرس بهینه سازی شده، شما میزبانی وبی ساده را تجربه می کنید به جای اینکه وقت با ارزش خود را، بعد از ماه ها توسعه و آزمایش، روی محتوای واقعی وب سایت خود قرار دهید، روی کسب و کار خود تمرکز می کنید.

 

 

منبع: وبلاگ پویاسازان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...