رفتن به مطلب

بازدید از سایت من

hamidreza designer

پست های پیشنهاد شده

با سلام میشه سایت منو یه نگاهی بندازید و نظرتون رو دربارش اعلام کنید نسخه ازمایشی هست

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام میشه سایت منو یه نگاهی بندازید و نظرتون رو دربارش اعلام کنید نسخه ازمایشی هست

دوست عزیز قبل از هر چیزی بهتون تبریک میگم بابت افتتاح سایتتون.

در مرحله ی دوم باید به عرض تون برسونم که لینک سایتتون در تایپیکی که ایجاد کردید اشتباه وارد شده است .(لطفا تصحیح فرمایید .)

مطلب سوم ینکه مجددا بهتون تبریک میگم سایت خوبی هستش و بسیار خوبه که با دانش خودتون سایت خودتون رو طراحی کردیدو برای شروع به نظرم بسیار مناسب هستش.

و اما مطلب آخر اگه نظر شخصی من رو بخواید سایت شما در ابتدا که وارد سایت میشید کاربر پسند نیستش ، به طوری که کاربر رو به سمت و سوی خودش جلب نمیکنه و کاربر نیازش رو بر طرف نمیکنه یا به قول معروف (ارضا نمیشه ) قالب باید شیک ، کاربر پسند و از رنگ های روشن نظیر سفید ، سبز و... باشه و برای شروع برای طراح تازه وارد الهام گرفته از طرح های دیگر قالب ها باشه .نه کپی ، به هر حال موفق مو ید و سربلند و پیروز باشید.

با احترام.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قبل از هر چیزی بهتون تبریک میگم بابت افتتاح سایتتون.

در مرحله ی دوم باید به عرض تون برسونم که لینک سایتتون در تایپیکی که ایجاد کردید اشتباه وارد شده است .(لطفا تصحیح فرمایید .)

مطلب سوم ینکه مجددا بهتون تبریک میگم سایت خوبی هستش و بسیار خوبه که با دانش خودتون سایت خودتون رو طراحی کردیدو برای شروع به نظرم بسیار مناسب هستش.

و اما مطلب آخر اگه نظر شخصی من رو بخواید سایت شما در ابتدا که وارد سایت میشید کاربر پسند نیستش ، به طوری که کاربر رو به سمت و سوی خودش جلب نمیکنه و کاربر نیازش رو بر طرف نمیکنه یا به قول معروف (ارضا نمیشه ) قالب باید شیک ، کاربر پسند و از رنگ های روشن نظیر سفید ، سبز و... باشه و برای شروع برای طراح تازه وارد الهام گرفته از طرح های دیگر قالب ها باشه .نه کپی ، به هر حال موفق مو ید و سربلند و پیروز باشید.

با احترام.

با درود دوباره

خلیلی ممنون از نظرتون حتما استفاده میکنم

در صورت امکان چند قالب سایت را معرفی کنید.

لینک به دیدگاه

با درود دوباره

خلیلی ممنون از نظرتون حتما استفاده میکنم

در صورت امکان چند قالب سایت را معرفی کنید.

مثلا قالب سایت دانلود ها و...رنگ و نوع کارکرد قالب الهام گرفته باشه از اون و شما خودتون امکانتی به قالب اضافه کنید.

لینک به دیدگاه

مثلا قالب سایت دانلود ها و...رنگ و نوع کارکرد قالب الهام گرفته باشه از اون و شما خودتون امکانتی به قالب اضافه کنید.

میشه خواهش کنم ایدی تلگرامتون رو بدید

ایدی تلگرام من: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

متاسفانه بنده تلگرام ندارم.

با احترام.

لینک به دیدگاه

• درود

• وقت بخیر

• زدن همچین پست های تبلیغی در انجمن لرومی نداره دوست عزیز و پست شما به بخش معرفی وب سایت انتقال شد

• از نگارش راه های ارتباطی ام خودداری کنید در پست ها

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...