رفتن به مطلب

مشکل مشکل در استایل

reza153

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ی مشکل کوچیک وقتی قسمت محصولات فروشی سایت روی خرید کلیک میشه دکمه لود به همون صورت لود میمونه و هیچ عکس العملی نداره

f211-Capture.png

ادرس سایت

تو امضا

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام این سورس کد اون دکمه خرید هستش

<a href="https://go.20script.ir/index.php?url=https://go.20script.ir/index.php?url=&anchor=" class="edd-add-to-cart button blue edd-submit edd-has-js" data-action="edd_add_to_cart" data-download-id="521" data-variable-price="no" data-price-mode="single" data-price="40000" data-edd-loading=""><span class="edd-add-to-cart-label">40,000 ریال – خرید</span> <span class="edd-loading" style="margin-left: -6px; margin-top: -10px;"><i class="edd-icon-spinner edd-icon-spin"></i></span></a>

این دکمه چطوری ساخته شده ؟ با افزونه ؟

لینک به دیدگاه

این دکمه چطوری ساخته شده ؟ با افزونه ؟

سلام نه خیر با افزونه نیست مربوط به افزونه edd هستش که روی قالب بوده

لینک به دیدگاه

شما باید بهش ادرس بدید یا افزونه ورژن دیگش رو نصب کنید چون همونطور که تو سورس هم هست ادرسش # هست

لینک به دیدگاه

شما باید بهش ادرس بدید یا افزونه ورژن دیگش رو نصب کنید چون همونطور که تو سورس هم هست ادرسش # هست

دوست عزیز چندین باره می بینم اشتباهی راهنمایی می کنین. ینی چی ادرس بدین؟ خوب ادرس داره دیگه قرار نیست حتما بین href باشه.مگه id زو نمی بینین؟

و در جواب صاحب تاپیک. عزیز شما کدای هدر و فوترتون درستن؟ منظورم footer,header.php از پوسته‌تون. تگای head,foot رو وارد کردین؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چندین باره می بینم اشتباهی راهنمایی می کنین. ینی چی ادرس بدین؟ خوب ادرس داره دیگه قرار نیست حتما بین href باشه.مگه id زو نمی بینین؟

و در جواب صاحب تاپیک. عزیز شما کدای هدر و فوترتون درستن؟ منظورم footer,header.php از پوسته‌تون. تگای head,foot رو وارد کردین؟

خیلی عذر میخوام اقا فرهنگ من چون بنده قبلا این مشکلو داشتم عرض کردم درضمن راه کار های دیگه ای رو هم پیشنهاد دادم
لینک به دیدگاه

خیلی عذر میخوام اقا فرهنگ من چون بنده قبلا این مشکلو داشتم عرض کردم درضمن راه کار های دیگه ای رو هم پیشنهاد دادم

مشکلی نیست عزیز ولی سعی کنید اطمینان زیادی داشته باشید تو جوابی که میدین. تا مشکل عزیزان حل بشه

زنده باشید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ی مشکل کوچیک وقتی قسمت محصولات فروشی سایت روی خرید کلیک میشه دکمه لود به همون صورت لود میمونه و هیچ عکس العملی نداره

f211-Capture.png

ادرس سایت

تو امضا

• درود

• برخی مئاقع این مشکل برمیگرده به تداخل بین افزونه ها دوست عزیز و فعال نبودن قابلیت جاوا یا اجاکس ( اطمینان حاصل کنید )

• آدرس ؟

لینک به دیدگاه

سلام بعله درستن

از وقتی افزونه edd رو بروز کردم این مشکل به وجود اومده البته فکر کنم

عمل اضافه کردن به سبد خرید انجام میشه ولی عکس روی لود میمونه

لینک به دیدگاه

آدرس ؟

سلام داخل امضام هست ..امکانش هست بعله تداخل داشته باشه ولی راه حل چیه چطوری میتونم ببینم چ افزونه هایی تداخل دارن

لینک به دیدگاه

سلام داخل امضام هست ..امکانش هست بعله تداخل داشته باشه ولی راه حل چیه چطوری میتونم ببینم چ افزونه هایی تداخل دارن

• سلام

• شما تموم افزونه ها رو غیر فعال کنید و تست کنید فقط افزونه ی edd باقی بمونه

• اگر رفع نگردید نسخه ی قدیمی رو جایگزین کنید ( edd رو ) تا سایت شما چک شه

• البته اینم بگم فایل های وسته رو مجدد چایگزین کنید و تست کنید احتنمالا مشکل در استایل شمام باشه

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...