رفتن به مطلب

مشکل نمایش ندادن قالب جدید در وردپرس

arminit

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

من یه قالب وردپرس رایگان دانلود کردم و نصب کردم رو سایتم

اکتیو هم کردم الان قالب اومده بالا اما اون چیزی که تو عکس و دموش هست با اونیکه من دارم فرق داره

یعنی نمیدونم چیکار باید بکنم تا اونیکه دیدم بالا بیاد

این تصویریه که خودش میده تو دمو: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اینم اونیکه من میزنم: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

در اصل میخوام بدونم اینطور قالب هارو دانلود میکنیم چطور باید فعالش کنیم که به شکل اصلیش دربیاد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت دوستان

من یه قالب وردپرس رایگان دانلود کردم و نصب کردم رو سایتم

اکتیو هم کردم الان قالب اومده بالا اما اون چیزی که تو عکس و دموش هست با اونیکه من دارم فرق داره

یعنی نمیدونم چیکار باید بکنم تا اونیکه دیدم بالا بیاد

این تصویریه که خودش میده تو دمو: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اینم اونیکه من میزنم: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

در اصل میخوام بدونم اینطور قالب هارو دانلود میکنیم چطور باید فعالش کنیم که به شکل اصلیش دربیاد؟

درود دوست عزیز

برای نصب قالب های اماده قالب رو از جایی که دانلود کردید دوتا فایل به نام های ابزارک ها و فایل درون ریز هست که اون دوتا همراه با قالب باید دانلود بشه . وقتی که دانلود کردید فایل با نام درون ریزی قالب که از سایت منبع دانلود کردید رو در بخش پیشخوان وردپرس قسمت ابزارها > درون ریزی > wordpress >اینجا میگه که یه افزونه باید نصب بشه وقتی که نصب شد فایل دانلود شده از سایت منبع رو اونجا آپلود کنید تا عملیات درون ریزی انجام بشه وقتی که انجام شد افزونه widgets import and export رو برای نصب ابزارک ها از بخش افزونه ها دانلود و فعال نمایید پس از نصب از بخش ابزارها روی widgets import and export کلیک و در صفحه باز شده از بخش Import Widgets فایل دانلود شده با نام ابزارک های قالب رو در اون بخش Import Widgets اپلود کنید.

لینک به دیدگاه

خیلی خیلی خیلی ممنون که انقدر دقیق توضیح دادید اما مشکل اینجاست که هیچ فایلی به نام xml. وجود نداره تو فولدر این قالب ببینید: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

الان من باید چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

از کجا دانلود کردید؟

خیلی خیلی خیلی ممنون که انقدر دقیق توضیح دادید اما مشکل اینجاست که هیچ فایلی به نام xml. وجود نداره تو فولدر این قالب ببینید: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

الان من باید چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

خوب اون دو فایلی که من گفتم رو باید از اونجا دانلود کنید

اگر نتونستید نام قالب رو بگید تا فایل ها رو براتون پیدا کنم

لینک به دیدگاه

اسم قالب Awesome Idea هستش و کنارش چیزی نیست

پیام خصوصیتونم چک کنید

ممنون

• استایلی که شما دریافت کردی ناقص هست دوست گرامی و یا اینکه اول از اینتکه مطمئن بشید برید به بخش برگه ها و نسخه ی اصلی سایت رو در قالب مادر بزارید و تست کنید و نتیجه رو اعلام کتید

لینک به دیدگاه

من با لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در ارتباطم مشکلشان حل شد لطفا تایپیک را ببندید

• استایلی که شما دریافت کردی ناقص هست دوست گرامی و یا اینکه اول از اینتکه مطمئن بشید برید به بخش برگه ها و نسخه ی اصلی سایت رو در قالب مادر بزارید و تست کنید و نتیجه رو اعلام کتید

لینک به دیدگاه

من با لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در ارتباطم مشکلشان حل شد لطفا تایپیک را ببندید

• با تشکر

• بسته شد

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...