رفتن به مطلب

رفع مشکل افزونه FV Flowplayer Video Player

KINGERFAN

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من افزونه FV Flowplayer Video Playerرو دانلود و نصب کردم . ولی وقتی ویدیو میزارم همه چیزش از راست به چپه چیکار کنم چپ به راست بشه

Capture.JPG

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• درود
  • انتقال به بخش پرسش و پاسخ
  • ادرس نمونه ی ویدئو رو لطفا بزارید بررسی شه ؟!
  • دو راه هس یا استایل شما راستچین نیس و یا اینکه افزونه فارسی سازی نیس و هم خوانی نداره با پوسته ی شما

لینک به دیدگاه

• درود

• انتقال به بخش پرسش و پاسخ

• ادرس نمونه ی ویدئو رو لطفا بزارید بررسی شه ؟!

• دو راه هس یا استایل شما راستچین نیس و یا اینکه افزونه فارسی سازی نیس و هم خوانی نداره با پوسته ی شما

سلام ممنونم از پاسختون

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

قالب سایت راستچین شده است . و مشکل از افزونه است

لینک به دیدگاه

سلام و درود

بله مشکل از افزونه هست و باید زبان سایتتون رو انگلیسی کنید (منظور پنل وردپرس هستش)

از پلیر خود وردپرس استفاده کنید بهتر هستش

لینک به دیدگاه

درود

افزونه زیر رو تست کنید به همراه اموزش ویدئویی

لینک به دیدگاه

درود

افزونه زیر رو تست کنید به همراه اموزش ویدئویی

این افزونه رو میشناسم و بسیار خوب هست ولی اون لوگوش خیلی بده . نال شده این افزونه موجود نیست ؟

لینک به دیدگاه

سلام و درود

بله مشکل از افزونه هست و باید زبان سایتتون رو انگلیسی کنید (منظور پنل وردپرس هستش)

از پلیر خود وردپرس استفاده کنید بهتر هستش

ممنون از پاسخ تون

اما اگه بخوام پنل وردپرس رو فارسی کنم واقعا سخت میشه و فک کنم بشه با تغیراتی توی فایل CSS أین افزونه بشه اونو درست کرد من خودم می تونم تایم لاینشو چپ به راست کنم اما بقیه چیزها رو هنوز موفق به تغییر نشدم

لینک به دیدگاه

این افزونه رو میشناسم و بسیار خوب هست ولی اون لوگوش خیلی بده . نال شده این افزونه موجود نیست ؟

• برای ویدئو پلییر پلاگین های زیادی هس دوست عزیز از جمله ی اینا در این بخش سرچ کنین

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• اما بهترین راه استفاده از این کد هس * در فایل فانکشن بزارید این کد رو

• function html5_video($atts, $content = null) {   extract(shortcode_atts(array(       "src" => '',       "width" => '',       "height" => ''   ), $atts));   return '<video src="'.$src.'" width="'.$width.'" height="'.$height.'" controls autobuffer>';}add_shortcode('video5', 'html5_video');

• ابنم شورت کد در استفاده از ادیتور وردپرس

• [video5 src=http://your-site/videos/your-video.mp4" width="720" height="480]

• اینم جهت نمایش در پوسته

• <?php echo do_shortcode('[video5 src=http://your-site/videos/your-video.mp4" width="600" height="400]');?>

ممنون از پاسخ تون

اما اگه بخوام پنل وردپرس رو فارسی کنم واقعا سخت میشه و فک کنم بشه با تغیراتی توی فایل CSS أین افزونه بشه اونو درست کرد من خودم می تونم تایم لاینشو چپ به راست کنم اما بقیه چیزها رو هنوز موفق به تغییر نشدم

• برای راست چین هم موارد زیادی هس از جمله ی

•  

#header { position: relative; margin: 0 auto -2px; width: 952px; text-align:left; padding: 30px 0px 0px; z-index: 1000; }

لینک به دیدگاه

فقط علامت های تو عکس اصلا با هدر مشکل ندارم مشکلم چپ چین شدن علامت های توی عکس هست مثل علامت play و راست به چپ شدن صدا . می خوام علامت ها راست چین و لاین صدا هم چپ به راست بشه

لینک به دیدگاه

• دسرسی رو برای بنده بفرسین در خصوصی و یا اینکه از این کد ها در اون بخش از css و فایل هاش استفاده کنین
  • <div align="right"></div>

• روشی دیگر این هس کد اون بخش رو از
  • text-align:left

• به این برگردانید
  • text-align:right

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...