رفتن به مطلب

مشکل پنل اسکریپت evolutionscript

mohammad_king99

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان یه سوال داشتم توی قسمتی که پلن های کاربری رو تنظیم میکنم.یه قسمتی وجود داره که ازش سر در نمیارم.اگه کسی میدونه میشه یه توضیحی بده

ممنون

عکس هم ضمیمه شد.mawzswecb7k8ubad6aaq.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• دقیقا نفرمودید چه قسمت ؟!

همین قسمت هایی که توی عکس با نقطه ی قرمز مشخص کردم.میخام بدونم کاربردشون چیه

لینک به دیدگاه

قیمت ماهیانه منظورش قیمت پرداخت هاست که ماهیانه پرداخت میشه

پرداخت خودکار هم چون اتومات هست خودش اقدام به پرداخت میکنه مقدار هزینه ای که میخواد کم بشه رو خواسته

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید

لینک به دیدگاه

قیمت ماهیانه منظورش قیمت پرداخت هاست که ماهیانه پرداخت میشه

پرداخت خودکار هم چون اتومات هست خودش اقدام به پرداخت میکنه مقدار هزینه ای که میخواد کم بشه رو خواسته

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید

راستش رو بخواید خیر متوجه نشدم

اون ستون زیر مجموعه ایی چی هست؟

لینک به دیدگاه

• همین قسمت هایی که توی عکس با نقطه ی قرمز مشخص کردم.میخام بدونم کاربردشون چیه

• در بخش زیر مجموعه شما معیین میکنید گروه ها رو که چقدر میتونین تسویه حساب داشته باشن
  • در بخش ماهیانه مثلا بتون میگه چن درصد میخواهید به مجموعه گیری گروه اولی بدید
  • در اتوماتیک هم تعیین میکنید در حالت عادی و بدون نیاز به بخش ماهیانه و عضوگیری چقد تسویه حساب صورت بگیره
  • اما توصیه میکنم خودتون یکبار انجام بدید اینارو و تست کنید با یوزر معمولی تا بهتر به نتیجه برسید

لینک به دیدگاه

• همین قسمت هایی که توی عکس با نقطه ی قرمز مشخص کردم.میخام بدونم کاربردشون چیه

• در بخش زیر مجموعه شما معیین میکنید گروه ها رو که چقدر میتونین تسویه حساب داشته باشن
  • در بخش ماهیانه مثلا بتون میگه چن درصد میخواهید به مجموعه گیری گروه اولی بدید
  • در اتوماتیک هم تعیین میکنید در حالت عادی و بدون نیاز به بخش ماهیانه و عضوگیری چقد تسویه حساب صورت بگیره
  • اما توصیه میکنم خودتون یکبار انجام بدید اینارو و تست کنید با یوزر معمولی تا بهتر به نتیجه برسید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...