رفتن به مطلب

سیستم وبلاگ دهی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من می خوام یک سایت وبلاگ دهی راه اندازی کنم خوب دوستان هر چی سیستم میشناسید معرفی کنید تا ببینم کدوم یکی به دل میشینه مرسی از همه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سیستم های موجود تو نت کلا باگ دارن و خیلی ناقص هستن اگه بخواید می تونم براتون طراحی کنم

لینک به دیدگاه

وردپرس مولتی یوزر یا همون مولتی سایت یکی از انتخاب های رایگان هستش که امکانات فوق العاده ای داره اما بزرگترین مشکلش اینکه امکان ویرایش پوسته رو به کاربر نمیده و باید از پوسته هایی که پنل مدیریت کاملی دارن استفاده کنید... در مورد رفع این مشکل الان حدود 30 پوسته خیلی ناب و با پنل کامل دارم که بعضی هاشون حتی 40 مدل صفحه ورودی متفاوت دارند و امکاناتی از جمله صفحه ساز دارند تا حتی عیب یابی اتوماتیک(با کرون جاب هر 24 ساعت کدهای خودشون و هسته وردپرس رو چک میکنند)

یه مشکل بزرگ دیگه اون هم دیتابیسشه که خیلی سنگین میشه اما راه حلش رو دارم، چون دو سال مدیر سیستم وبلاگ دهی وسپار بودم.

الان هم خیلی راحت میتونم یه سیستم وبلاگ دهی کامل که امکان تخصیص وبلاگ+فروشگاه کامل کامل کامل+شبکه اجتماعی+انجمن رو برای هر کاربر داشته باشه راه اندازی کنم... اما دست تنهایی نمیشه مدیریتش کرد و از همه مهمتر نیاز به بازاریابی حرفه ای داره.

در صورت تمایل به همکاری اعلام کنید...

لینک به دیدگاه

آقا بنده يكي دارم اگه ميخواي 15 تومن بهت ميدم

واس تمديد نتم پول لازمم خداوكيلي كه اين قيمت ميدمش.وگرنه نميدادم اين قيمتو.پارسال بهمن ماه خودم 130 تومن خريدم از پويا هاست(يه سرچ با نام « اسكريپت وبلاگدهي پويا هاست » توي گوگل بزنيد متوجه ميشيد عرايضم رو).

نسخه كاملا سالمش هست اين هم لينك دمو و نمونه :

c30.ir

امكاناتش رو ببين اگه خواستي در خدمتم.

لینک به دیدگاه

فایل های php کد شده یا باز و قابل ویرایش هستش؟

تمامي فايلها كاملا باز و قابل ويرايش هستند.

لینک به دیدگاه

رزبلاگ با اون همه ادعاو به قول خودشون تیم امنیتی قوی و به گفته بعضی ها هک شده

اگه اینی که شما میگی خوب باشه واقعا ارزش داره

لینک به دیدگاه

اين ديگه به مديريت سايت بستگي داره كه چجوري سايتو اداره كنه (مثل انتخاب سرور امن و ... ).خود اسكريپت كه بارها چك شده و هيچ مشكلي نداره.حتي اين سيستم بر خلاف رزبلاگ ، يك سيستم امنيتي بسيار پيشرفته هم با نام «آيا شما واقعا مدير اين وبلاگ هستيد؟!» براي وبلاگ ها داره كه با هر تغييري در كوكي ها و آي پي هاي متصل شده به بخش مديريت ، سوال امنيتي رو از شخص ميپرسه.كه اگر سوال امنيتي رو ندونه ، هكر حتي اگر پسورد وبلاگ رو هم داشته باشه عملا هيچ گونه دسترسي اي به پنل مديريت وبلاگ پيدا نميكنه......

دمو رو عرض كردم.امكاناتش هم كه مشخص هست.هر كسي پسنديد در خدمتشم

لینک به دیدگاه

درضمن خداوكيلي گفتم كه.خودم اينو 130 از پوياهاست گرفتم.اگه پول لازم اضطراري نبودم به اين قيمت نميدادم.....

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...