رفتن به مطلب

عکس پروفایل گوگل پلاس در نتاج جستجو


پست های پیشنهاد شده

حتما در هنگام جستجو در موتور جستجو گوگل در کنار بعضی از نتایج جستجو علاوه بر عنوان و آدرس و توضیحات سایت مورد نظر عکس پروفایل گوگل پلاس نویسنده اون سایت و یا مطلب به نمایش در میاد.امروز قصد دارم آموزش ظاهر شدن عکسه پروفایلتون در گوگل پلاس در نتایج جستجوی گوگل را آموزش دهم.

 

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

[h=2]۱-ساخت اکانت گوگل پلاس[/h] به لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رفته و برای خودتون همراه با جیمیلی که دارین اکانت گوگل پلاس بسازید.سپس یک عکس پروفایل برای خودتان قرار دهید.

[h=2]۲-روش اول-معرفی نویسنده از طریق لینک[/h] طبق راهنمای خوده گوگل (که خوده این مقاله ترجمه همین آموزش هست) دو روش برای این کار وجود دارد.به نظر من این روش آسون تره که م اول آوردمش ولی در خوده آموزش گوگل دوم اومده !

گام اول )

مثله زیر یک لینک از سایت خود به پروفایل گوگل پلاس خود بدهید.در ادامه یک مثال هم آوردم.

 

 

<a href="https://go.20script.ir/index.php?url=[profile_url]?rel=author">Google</a>

 

 

به عنوان مثال

 

<a href="https://go.20script.ir/index.php?url= لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  ">Google</a>

 

 

دقت کنید این مقدار ?rel=author حتما باید وجو داشته باشد.

گام دوم )

باید یک لینک از پروفایل گوگل پلاس به سایت خودتون بدهید به شیوه زیر :

به بخش لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رفته سپس گزینه add custom link را زده و آدرس سایت خودتونو وارد کنید.اگر دوست داشتید منوی کشویی را باز کنید و تنظیمات این که به چه کسانی به نمایش در بیاد را کامل کنید.در آخر گزینه save را بزنید.

در آخر می توانید از طریق لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. تنظیمات مربوط به این که گوگل چه اطلاعاتی از نویسنده را می تواند استخراج کند را وارد کنید.

[h=2]روش دوم – لینک کردن محتویات از طریق ایمیل[/h] گام اول ) باید یک ایمیل با دامنه خود (مثلا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ) داشته باشید.

گام دوم ) باید هر نوشته یا مطلبی که در سایت قرار می دهید عنوانی مثلا مثل “By Arash Heidari” یا “Author: Arash Heidari” داشته باشد تا گوگل بتواند تشخیص بدهد شما نویسنده مطلب هستید (برای همین پیشنهاد کردم که روش اوا آسون تره!! )

گام سوم ) ایمیل خود را در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. وارد کنید سپس ایمیل شما در قسمت contribute to نمایان خواهد شد.

گام چهارم ) مثله روش قبل می توانید از طریق لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. تنظیمات مربوط به این که گوگل چه اطلاعاتی از نویسنده را می تواند استخراج کند را وارد کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...