رفتن به مطلب

آیس بلاگ | به رایگان صاحب سایت وردپرسی با 200 مگ فضا شوید

viara

پست های پیشنهاد شده

آیس بلاگ ، متفاوت ترین وبلاگ دهی برای کاربران خود ضمینه ای فراهم کرده تا هر فرد بتواند برای خود یک سایت وردپرس با 200 مگابایت فضا دارا باشد،

قالب های حرفه ای و پولی زیادی خریداری شده و به رایگان در سایت قرار داده شده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

یعنی شما وبلاگی که ارائه میدی برپایه وردپرس هست؟

وردپرس یه خورده پیچیدس هر کاربر ساده ای نمیتونه باهاش کار کنه

ولی به هرحال ابتکار جدیده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

آیس بلاگ ، متفاوت ترین وبلاگ دهی برای کاربران خود ضمینه ای فراهم کرده تا هر فرد بتواند برای خود یک سایت وردپرس با 200 مگابایت فضا دارا باشد،

• سلام

• انتقال به بخش معرفی وب سایت !

• عالی و موفق باشین

لینک به دیدگاه

سایتتون بسیار شیک و کاربر پسند هستش ، آرزوی موفقیت دارم براتون

لینک به دیدگاه

سایت زیبایی است اما با دوستمون موافقم ، وردپرس اونقدر سخت هست که یوزر عادی توانایی هضم و درک و کاربری با اون رو نداشته باشه

مگر سیستم تولبار و ..... عوض کنید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز وقتی که شما میگید که قالب های پولی زیادی رو خریدید و مفتی میدید به کاربران خب چرا خودتون از قالب لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که یک قالب رایگان هست استفاه میکنید و تازه توی سایتتون کلی 404 هست که سایتتون رو نابود میکنه و به نظر من اگر کسی یه کوچولو از وردپرس سر در بیاره(بتونه بره توی سایت همیار وردپرس) میتونه بفهمه که عملا شما تا اینجا کار خاصی انجام ندادید

بعدشم وقتی شما با کلی ذوق و شوق اومدید و کپی رایت پایین رو حذف کردید خو یه خورده بیشتر وقت میگذاشتید استایل قالب رو هم یه تغییری میدادی البته همراه با فوتر:(

حتما قالب های آمادتون هم پایینشون نوشته فارسی شده توسط همیار وردپرس یا بهینه شده توسط بیگ تم(angry)(confused)

لینک به دیدگاه

عالی وزیبا

فقط من برای استفاده خودم شبکه ساختم

تمامی دستورات انجام دادم

ولی سایت میسازی 404 میگیره

سا ب دامین نمیسازه

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز وقتی که شما میگید که قالب های پولی زیادی رو خریدید و مفتی میدید به کاربران خب چرا خودتون از قالب لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که یک قالب رایگان هست استفاه میکنید و تازه توی سایتتون کلی 404 هست که سایتتون رو نابود میکنه و به نظر من اگر کسی یه کوچولو از وردپرس سر در بیاره(بتونه بره توی سایت همیار وردپرس) میتونه بفهمه که عملا شما تا اینجا کار خاصی انجام ندادید

بعدشم وقتی شما با کلی ذوق و شوق اومدید و کپی رایت پایین رو حذف کردید خو یه خورده بیشتر وقت میگذاشتید استایل قالب رو هم یه تغییری میدادی البته همراه با فوتر:(

حتما قالب های آمادتون هم پایینشون نوشته فارسی شده توسط همیار وردپرس یا بهینه شده توسط بیگ تم(angry)(confused)

والا ازین قالب بیشتر خوشم اومد از بقیه قالب های موجود در اینترنت ، قالب های پولی بیگ تم و دیگر سایت هارو داریم اضافه میکنیم داداش ،

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...