رفتن به مطلب

مشکل الکسا

mahnaz_eb

پست های پیشنهاد شده

سلام . داخل الکسا آمارهایی که به من داده زده که شما افزایش page view و time داشتید , ولی بونس ریت را هم میزنه افزایش داشته مگه اینا ارتباط با هم ندارند ؟ مثلا ما باید انتظار داشته باشیم با افزایش page view ها بونس ریت کاهش داشته باشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . داخل الکسا آمارهایی که به من داده زده که شما افزایش page view و time داشتید , ولی بونس ریت را هم میزنه افزایش داشته مگه اینا ارتباط با هم ندارند ؟ مثلا ما باید انتظار داشته باشیم با افزایش page view ها بونس ریت کاهش داشته باشه

باید برای افزایش رنک تو الکسا رکورد بازدید قبل رو تغییر بدی مثلا امروز 20 تا بازدید داری فردا 21 شه بازدیدت که رنک بهتری رو بگیری

اما رنک زیاد مهم نیست بیشتر کاربرای ثابت سایت مهمه زیاد با رتبه الکسا خودت رو درگیر نکن

لینک به دیدگاه

• سلام

• افزایش page view و time بسیار عالی میتونه باشه ولی همانطور که دوستمون گفتن دیگه این چیزا زیاد مهم نیس در مورد رتبه و امار و این موارد

• شما فقط روی محبوبیت مطالب و وب سایت خود اقدام بفرمائید کافیست

• افزایش ریت ها هم بسته به افزایش بازدید هس همیشه که خود به خود رفع میشه

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...