رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان 20 اسکریپت

 

برای سال های زیادی بازدیدکنندگان و البته آمار حاکی از آن بود که باردید کنندگان طبیعی یا ارگانیک معمولا 80% تا 85% ار موتورهای جستجو و 20% تا 25% هم از تبلیغات هستند.

 

اما برای سال 2016 چه اتفاقی برای گوگل رخ می دهد؟

 

جواب _ گوگل بر اساس نتایج غیر ارگانیک هم تصمیم می گیرد.

 

حداقل میشه نتیجه گرفت در سال 2016 سال با وجود سکوت غول جستجو در این مورد خاص – سرچ کنسول گوگل داده ها را بهتر نشان می دهد و نتایج واقعی است.

 

کمی صبر کنید هنوز اصل کار مونده

 

پیش بینی این است که هم کلیک کاربران و هم نتایج گوگل بیشتر شود که کاملا طبیعی است…

 

اما درصد ctr خوب در سال 2016 / 70% است البته 50% هم نمی تونه ناراحت کننده باشه با علم اینکه میدونیم نتایج و وردی ارگانیک گوگل نسبت 4 سال پیش واقعا سر به فلک کشیده ( موبایل و تبلت و رسانه ها )

 

بد نیست بدونید که تلفن همرا دو برابر در سال اخیر رشد کرد ه است.

 

CTR چیست؟

 

فرض کنید درکلمه مثلا “سئو” بالا هستید روزی 100 بار کلمه کلیدی “سئو” توسط کاربران در گوگل سرچ می شود اما 10 بار روی این کلمه کلیدی کلیک می شود پس شما یک دهم یا نمره ده از صد گرفتید پس ctr شما 0.1 یک دهم است.

 

CTR کجا ببنیم؟

 

در گوگل وبمستر قدیم یاهمان سرچ کنسول جدید

 

ارگانیک و سئو یعنی چی؟

 

یک کلام::هر چیزی که طبیعی باشه مثل بازدید کننده ای که کلمه ای خاص و در گوگل سرچ کرده و وارد سایت شده,در حقیقت کلمه سرچ شده و مطلب کلیک شده یکی باشد

 

منبع: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • 3 سال پیش...

گوگل سرچ کنسول خیلی در سئو اهمیت دارد. اگر تحلیل درستی از سایت نداشته باشیم قطعا نمی توانیم آن را برای کاربران و موتور های جستجو بهینه کنیم. سرچ کنسول بخش های مختلفی دارد که در هر کدام از آن ها یکسری قابلیت ها و اطلاعات مفیدی وجود دارد. برای مشاهده ctr هرکدام از لینک هایمان در نتایج جستجوی گوگل می توانیم در قسمت performance آن ها را مشاهده کنیم. آموزش گوگل سرچ کنسول برای هر سئو کاری مهم است. اینقدر حائز اهمیت است که در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بخشی تحت عنوان آموزش ابزار سئو مانند سرچ کنسول گوگل و ... وجود دارد.

نام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در گذشته گوگل وبمستر تولز بوده و کمپانی گوگل در آخرین ورژن آن که نامش را به گوگل سرچ کنسول تغییر داد قابلیت های استثنایی و عالی را به آن افزود.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...