رفتن به مطلب

معرفی فرم ساز وردپرس با قابلیت درون ریزی فایل اچ تی ام ال

shervin.s

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده فرمی دارم که به صورت فایل اچ تی ام ال می باشد، می خواستم بدونم فرم سازی در وردپرس هست که بشه این قالب رو براش تعریف و فیلدها رو از اون طریق بتونیم جنبه ی عملیاتی بهش بدیم؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

البته اگر پلاگینی هم باشه که پس از وارد کردن این اطلاعات ، حالت بررسی وضعیت سفارش هم مشخص کنه خیلی خوب میشه.

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سلام
  • این افزونه ها رو برررسی کنین
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• سلام

• این افزونه ها رو برررسی کنین

میشه بجای اینکه از این فرم ساز ها استفاده کرد فایل اچ تی ام ال رو توسط ipanel در وردپرس ادرس دهی کرد و یه جور مدیریت برای فایل اچ تی ام ال ایجاد کرد؟

لینک به دیدگاه

• سلام
  • یعنی با ipanel بوکمارک سازی کنی و پنل مدیریت برای html های خودت بسازی ؟
  • بله میشه

لینک به دیدگاه

• سلام

• یعنی با ipanel بوکمارک سازی کنی و پنل مدیریت برای html های خودت بسازی ؟

• بله میشه

فقط اینکه اگر بخوام براش وضعیت سفارش بزارم باید از ووکامرس استفاده کنم؟ منظورم برای بعد از پر کردن اون فرم اچ تی ام ال هستش که یه جایی به مشتری بگه وضعیت سفارشش در چه حالیه؟

و اینکه من ipanel رو از سایت بیست اسکریپت دانلود کردم ، منتها چون با خود این مدیریت کار نکردم ، می خواستم ببینم شما لینک آموزشی دارین تا من یه آشنایی نسبی پیدا کنم با این پنل.

با تشکر

لینک به دیدگاه

فقط اینکه اگر بخوام براش وضعیت سفارش بزارم باید از ووکامرس استفاده کنم؟ منظورم برای بعد از پر کردن اون فرم اچ تی ام ال هستش که یه جایی به مشتری بگه وضعیت سفارشش در چه حالیه؟

و اینکه من ipanel رو از سایت بیست اسکریپت دانلود کردم ، منتها چون با خود این مدیریت کار نکردم ، می خواستم ببینم شما لینک آموزشی دارین تا من یه آشنایی نسبی پیدا کنم با این پنل.

با تشکر

• بله میتونین از ووی کامروس برای اینکار استفاده کنین - البته وضعیت سفارش و دیگر موارد رو هم راحت میتونین از افزونه های جانبی ووکامروس براش فعال کنین

• نمیدونم این کمکتون کنه یا خیر

لینک به دیدگاه

• بله میتونین از ووی کامروس برای اینکار استفاده کنین - البته وضعیت سفارش و دیگر موارد رو هم راحت میتونین از افزونه های جانبی ووکامروس براش فعال کنین

ممنون از شما ، البته این آموزش pro panel هستش ، که اون هم کاره منو راه میندازه .

لینک به دیدگاه

فقط یه سئوال این مدیریت این قابلیت رو میده که بتونیم فیلد ها و اپلود و ..... رو ایجاد کنیم ، تا بتونیم از طریق پنل وردپرس اطلاعات رو در جاهایی که مشخص کردیم قرار بدیم.

حالا من می خوام که فرم که توسط اچ تی ام ال ایجاد شده توسط کاربر تکمیل بشه و من احتیاجی نیست که فیلدی رو از مدیریت پر بکنم .

حالا برای این کار باید توی mysql دیتا بیس ایجاد کنم و براساس فیلد هایی که دارم جدول بندی بکنم ؟

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...