رفتن به مطلب

مشکل کدوم درگاه فیلتر نیست؟؟؟؟؟؟

alirezak1380

پست های پیشنهاد شده

همه میگن زرین پال بده ولی خب کسی نمیگه چرا بده ؟

بدی زرین پال از وقتی مد شد که فیلتر نشد .. خب خودشون گفتن ما رفتیم مستقیم پیگیر شدیم بقیه درگاها میترسیدن برن که یهو گیر کنن و ...

اره یکم امکاناتش بد هست مثلا تصویه حسابش دیر به دریه مگر کارت بگیری

من ه بعد اینکه شتابها فیلتر شد دیگه خسته شدم از خاله بازی به همین زرین پال وصل کردم حداقلش اینه ثابته

درگاه بانک دا آی آر که فقط یدونه بانک اقتصاد داره نه ملت داره نه پارسیان

توی بیگ پای و پی پکس ثبتنام کردم فعال کردم اما فعلا دلم رضا نداده برم سمتشون

با خود dargahpardakht.com کیفمونو میکردیما نمیدونم چرا این کشور عقب گرد میکنه

دنیا اثبات شده که داره میره روی آنلاین و اقتصاد و سرمایه آنلاین ... ایران هم دارن رو سر راه استارت آپا و جوونای دنبال کار سنگ میندازن که نکنه یهو یکی خرج دانشگاهشو دراره یا کشور حداقل از این یکی عقب نمونه ( گرچه شدیدا مونده )

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان این سایتای درگاه واسط خودشون ای نماد ندارن چطوری از بانک درگاه میگیرن ؟ کسی خبر داره ؟

قبلا مد بود که اگه فروشگاه فیزیکی نبود ای نماد نمیخواست

الان چشم بسته میگن کد ای نماد بده

لینک به دیدگاه

دوستان این سایتای درگاه واسط خودشون ای نماد ندارن چطوری از بانک درگاه میگیرن ؟ کسی خبر داره ؟

درمورد مشکلات زرین پال توی این تاپیک گفته نشده اگر یه سرچ کنین توی تاپیک دیگری توضیح داده شده ولی فعلا هم تنها درگاهیه که میشه مطمعن بود فیلتر نمیشه !

البته ارین پال هم که در اصل نسخه جدید پارس پالِ احتمال زیاد دیگه فیلتر نمیشه !

----------------------------

درگاهای واسط ای نماد نمیخوان چون کار فروشگاهی انجام نمیدن !

اونا در اصل شرکت ثبت شده هستن و چوم محصولی برای فروش ندارن نیاز به ای نماد هم ندارن !

لینک به دیدگاه

من برای تمام سایتهام از زرین پال استفاده میکنم البته درگاه مستقیمش که زرین گیت نام داره - هم قطع و وصل نمیشه - هم تو صفحه بانک اسم سایتتون رو مینیویسه و نمیزنه زرین پال و هم دیگه صفحه زرین پال نمیاد بالا

لینک به دیدگاه

عالیه من تازه درگاه مستقیم گرفتم تمام واریزی ها و پشتیبانی عالی

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
لینک به دیدگاه

دوست عزیزی که گفتی بدی زرین پال چیه

بدی زرین پال اینه که هر 10 دقیقه قطع و وصل میشه

و هزار بدی دیگه دیر پاسخ تیکتو میدن و تازه طلبکارم هستن

خدایا خودت یه کاری کن جهانپی برگرده

الهی آمین

لینک به دیدگاه

دوست عزیزی که گفتی بدی زرین پال چیه

بدی زرین پال اینه که هر 10 دقیقه قطع و وصل میشه

و هزار بدی دیگه دیر پاسخ تیکتو میدن و تازه طلبکارم هستن

خدایا خودت یه کاری کن جهانپی برگرده

الهی آمین

• حرفتون رو تائید میکنم

• هیچ حساب و کتابی در زرین پال متاسفانه دقیق نیسش و فقط طلبکارانه با ادم برخورد میکنن

•  

• دوستان این سایتای درگاه واسط خودشون ای نماد ندارن چطوری از بانک درگاه میگیرن ؟ کسی خبر داره ؟

• اونا بخاطر صبت شرکتی که دارن براشون زیاد سخت نیس گرفتن ای نماد و درگاه واسطه زدن از طرفی بالاها هم گفته شد که پارت داشی باشی میتونی همه کاری کنی

لینک به دیدگاه

درمورد مشکلات زرین پال توی این تاپیک گفته نشده اگر یه سرچ کنین توی تاپیک دیگری توضیح داده شده ولی فعلا هم تنها درگاهیه که میشه مطمعن بود فیلتر نمیشه !

البته ارین پال هم که در اصل نسخه جدید پارس پالِ احتمال زیاد دیگه فیلتر نمیشه !

----------------------------

درگاهای واسط ای نماد نمیخوان چون کار فروشگاهی انجام نمیدن !

اونا در اصل شرکت ثبت شده هستن و چوم محصولی برای فروش ندارن نیاز به ای نماد هم ندارن !

ببخشید من یه سوال دارم من تو سایتم هیچ چیزی نمیفروشم فقط طرف میاد خرید میکنهو من حسابش رو تایید میکنم که بتونه از امکانات سایت استفاده کنه

الان من بدون ای نماد میتونم درگاه مستقیم بگیرم؟

لینک به دیدگاه

در ابتدا سایت درگاه بانک رو پیشنهاد میکنم ، که بسیار سایت خوبی هستش ، البته واقعا ، واقعا نمیدومم این دلیل رفتار فیلترینگ چیه ! چرا همه ی درگاه های خوب به خصوص جهان پی فیلتر شده ولی زرین پال خیر ! واقعا چرا به نظر شما !؟

اما بهترین کار و راحت ترین کار و دائمی ترین کار گرفتن درگاه از به پرداخت ملت ، سامان و... هستش .

لینک به دیدگاه

ببخشید من یه سوال دارم من تو سایتم هیچ چیزی نمیفروشم فقط طرف میاد خرید میکنهو من حسابش رو تایید میکنم که بتونه از امکانات سایت استفاده کنه

الان من بدون ای نماد میتونم درگاه مستقیم بگیرم؟

اگر چیزی نمیفروشین پس چیو خرید میکنن ؟meh

لینک به دیدگاه

گرفتن درگاه بانکی کار اسونی نیست حداقل دو ماه وقتتونو میگیره بغیر از دادن مالیات و این چیزا

حالا چرا فیلتر میشن دلیلش و هیچ کسی نمیدونی . اگه یادتون باشه بعد از فیلتر شدن درگاها سایتایی ک تازه راه افتادن همشون دیداس شدن ک همه برن سراغ ی سایت

لینک به دیدگاه

اگر چیزی نمیفروشین پس چیو خرید میکنن ؟meh

دانش آموز پول میده که تاییدش کنم تا امتحان بده

لینک به دیدگاه

واقعا نمیدونم چی بگم

گرچه الان کارمو راحت کردم و کل محصولاتمو به EDD وارد کردم قسمت پرداخت ساختنش آسون شده فقط یه افزونه میخواد

قبل تر که لفزونه فروش فایل ساده رو داشتم سر فیلترشدن هر درگاه کلی وقتمو میگرفت

الانم نمیدونم دقیقا به کدوم درگاه برم که کمو کسری نداشته باشه و ثابت باشه

میخواستم درگاه مستقیم زرین پال رو سفارش بدم اما دو دلم

جز زرین پال کدوم درگاه USSD داره ؟ ( البته قیمت نجومی نباشه ) برای فروش توی اینستاگرام میخوام راه بندازمش

لینک به دیدگاه

دوستان کی گفته نماد اعتماد گرفتن سخته

من حداقل برای 16تا از دوستام گرفتم مثل اب خوردن

اول میری ثبت نام میکنی بعد هزینه ارسال پاکت محرمانه رو پرداخت میکنی بعد کد محرمانه رو درج میکنی توی پرفایل کاربریت وادامه اطلاعات رو کامل میکنی یک نامه میاد که کارت ملی و شناسنامه تو ببر دفترخونه مطالبق با اصل کن بفرست براشون اگه حداکثریک هفته و برای دورترین شهرها و روستای ایران 15روزه تمومه

فقط یه مسئله هستش نماد اعتماد خیلی خرج میزاره روی دستتون از هزینه های خودش گرفته تا دفتر خونه

مسئله مهم دیگه اینه کارمندای بانک خیلی بی جنبه هستند خاک توی سرها هیچی حالیشون نیست

بهترین گزینه درگاه پرداخت بانک کشاورزی هست دوستان درگاه مستقیم میده نماد هم نمیخواد مدارکشم کپی تمامی صفحات شناسنامه وکارت ملی +اجاره نامه هست ولی من خیلی گشتم نتونستم پلاگین بانک کشاورزی رو برای سیستم whmcs یا افزونه دانلود به ازای پرداخت رو پیدا کنم دوستان اگه کسی سراغ داره بگه ولی به صورت فروشگاهی میخوام نه برام بنویسند

لینک به دیدگاه

توی دو تا از آموزشهای سایتم آموزش ایجاد درگاه پرداخت هم درست کردم و افزونه ها و ...

هرسری میام با یه درگاه اخت میشم فیلتر میشم سری آخر دیگه زرین رو ساختم

بد یا خوب چاره ای نیست هرسری 2 ساعت وقت میبره همراه طراحیش

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...