رفتن به مطلب

مشکل در پنل ادمین وردپرس

hamed1777

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب

احتراما دوستان عزیز من بعضی مواقع که قالب سایت وردپرس خودم رو عوض میکنه با یک پیام ارور مواجه میشم که بهم چند تا افزونه پیشنهاد داده و تا اون افزونه ها رو نصب نکنم دست از سرم بر نمیداره. چه جوری باید مشکل رو حل بکنم ؟ قالب نیز مشکلی نداره و از سایت معتبر بیگ تم دانلود کردم همچنین وردپرس هم تازه نصب شده و مشکل از وردپرس هم نیست

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

چه جوری رفع مشکل بکنم ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز خب این قالبهای پیشرفته یسری افزونه مورد نیازشونه تا کارایی کاملشون رو داشته باشن ، همه شونو نصب کنین ! teary

با گزینه dismiss this notice هم میتونین بزنین که دیگه نمایش داده نشه ، ولی نصب کنین که بعدا مشکلی توی سایتتون پیش نیاد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خب این قالبهای پیشرفته یسری افزونه مورد نیازشونه تا کارایی کاملشون رو داشته باشن ، همه شونو نصب کنین ! teary

با گزینه dismiss this notice هم میتونین بزنین که دیگه نمایش داده نشه ، ولی نصب کنین که بعدا مشکلی توی سایتتون پیش نیاد

موفق باشید

سلام و عرض ادب

دوست من به نظر شما افزونه تماس با ما به چه درد پوسته صحیفه میخوره که هشدار داده میگه باید نصب بشه ؟ بعضی مواقع با این هشدار ها روبرو میشم . توی یک سایت دیگه که از یک قالب استفاده میشه با این هشدار روبرو نمیشم

موفق باشی

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

افزونه هایی که گفته میشه کاربردی هستند و همخوانی کامل با پوسته رو دارن

و پیشنهاد میکنه از این افزونه ها استفاده کنید ( شما میتونید استفاده نکنید )

برای فعال کردن افزونه ها و انجام تنظیمات اولیه شما هر دو گزینه begin installing plugins و begin activating plugins رو داخل تب جدید باز کنید و اینستال و اکتیو کنید

تا افزونه ها با تنظیمات هماهنگ شده قالب فعال بشن

بعدا هرکدوم رو نخواستید میتونید غیر فعال و حذف کنید

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

دوست من به نظر شما افزونه تماس با ما به چه درد پوسته صحیفه میخوره که هشدار داده میگه باید نصب بشه ؟ بعضی مواقع با این هشدار ها روبرو میشم . توی یک سایت دیگه که از یک قالب استفاده میشه با این هشدار روبرو نمیشم

موفق باشی

• سلام

• افزونه هایی که همراه این استایل برای شما پیشنهاد گردیده است حتما به درد خواهن خورد

• بهتر هس برای جمع بندی کلی استایلتون و کارایی های بیشتر حتما نصب کنین

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...