رفتن به مطلب

درخواست اسکریپت زیرنویس یا یه چیزی شبیهش

پست های پیشنهاد شده

با لام یه اسکریپت میخوام مثل

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

امکانات اینا باشن قابلیت آپلود فایل و اضافه کردن به پست توسط کاربران کلا یه چیز برای سایت زینویس میخوام

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سلام
  • همچین اسکریپت هایی که شما میخوایین باید بدید کدنویسی کنن ولی یکی از همکاران بنده با این اسکریپت
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • یه چیزی مثل اونی که شما دوس دارین دراورده بود یعنی یکم کدنویسی رو عوض کرده بود
  • ولی بهترین گذینه اینه بدید طراحی کنن واستون

لینک به دیدگاه

• + ببخشید مجدد اپ کردم با این هم که 100 درصد به کار شما میخووره تست شده هست

لینک به دیدگاه

• + ببخشید مجدد اپ کردم با این هم که 100 درصد به کار شما میخووره تست شده هست

اینو تست کردم ولی نکه کاربرا نمیتونن فایلاشون رو اپلود کنن بدردم نخورد تم فورست هم اکثرا کار نمیکنن اسکریپت هاشون

لینک به دیدگاه

اینو تست کردم ولی نکه کاربرا نمیتونن فایلاشون رو اپلود کنن بدردم نخورد تم فورست هم اکثرا کار نمیکنن اسکریپت هاشون

• این اسکریپت مدیریت گزارشات کاربری و ساخت گروه کاربری داره حتما تست کردید دیگه ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• این اسکریپت مدیریت گزارشات کاربری و ساخت گروه کاربری داره حتما تست کردید دیگه ؟؟؟؟

بله تست کردم قسمت کاربران برای اضافه کردن ادمین ها بود و قسمت دیگه هم نداره کاربری عضو بشه و قسمت گزارشات کاربران خرابی لینک بود که بازدید کننده گزارش میده و کلا هیچ مشارکتی توسط بازدید کننده صورت نمیگیره. بار اول تست کردم ولی چون مشارکت کاربران را نداشت دیگه بیخیال شدم

لینک به دیدگاه

بله تست کردم قسمت کاربران برای اضافه کردن ادمین ها بود و قسمت دیگه هم نداره کاربری عضو بشه و قسمت گزارشات کاربران خرابی لینک بود که بازدید کننده گزارش میده و کلا هیچ مشارکتی توسط بازدید کننده صورت نمیگیره. بار اول تست کردم ولی چون مشارکت کاربران را نداشت دیگه بیخیال شدم

• یا با پرداخت هزینه ایی بدید واستون بهینه کنن طبق نیازتون یا بدید از 0 واسه ی شما طراحی بشیه

• خواستید من در خدمتم

لینک به دیدگاه

• یا با پرداخت هزینه ایی بدید واستون بهینه کنن طبق نیازتون یا بدید از 0 واسه ی شما طراحی بشیه

• خواستید من در خدمتم

چقدر؟

لینک به دیدگاه

چقدر؟

• از پایه طبق نیازتون با کمترین قیمت 200 تومن با پشتیبانی کامل همراه با هاست از سرورهای ایرانی

• بهینه شده ی همین اسکریپت 50 تومن

• خواستید کنارهم میاییم

• روز خوش

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...