رفتن به مطلب

مشکل اموزش نصب اسکریپت وبلاگدهی

hamed1777

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب

احتراما کسی آموزش نصب اسکریت وبلاگدهی زیر رو نداره ؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

با تشکر از پاسخ شما

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . فایل رو دانلود که کردی روی هاستت آپلود میکنی ، سپس یک دیتابیس می سازی و در فایل هایی مثل config.php و... و دیگر نمونه ها اطلاعات دیتابیسی که ساختی وارد میکنی ، سپس فایل دیتابیس یا همون sql رو دانلود میکنی و بعدش به پی اچ پی مای ادمین مراجعه میکنی و ایمپورتش میکنی به این ترتیب اسکریپت وبلاگدهی نصب میشه!

موفق باشید!

لینک به دیدگاه

سلام . فایل رو دانلود که کردی روی هاستت آپلود میکنی ، سپس یک دیتابیس می سازی و در فایل هایی مثل config.php و... و دیگر نمونه ها اطلاعات دیتابیسی که ساختی وارد میکنی ، سپس فایل دیتابیس یا همون sql رو دانلود میکنی و بعدش به پی اچ پی مای ادمین مراجعه میکنی و ایمپورتش میکنی به این ترتیب اسکریپت وبلاگدهی نصب میشه!

موفق باشید!

سلام . روش نصب اسکریپت به این آسونی نیست . باید فایل های دیگه ای هم ویرایش بشن و فایل هایی که باید اطلاعات دیاپتس در ان وارد بشن نا معلوم هستن ولی در هر صورت از پاسخ شما متشکریم

لینک به دیدگاه

فایل اسکریپت مثل اینکه مشکل داره انتی ویروس من اجازه دانلود نمیده !

اون چندتا فایلی رو که توی سایت گفته پاک کنین اپلود کنین توی اپلودسنتر اینجا تا چک بشه دقیقتر بشه بهتون کمک کرد!

لینک به دیدگاه

سلام

بهتره قید اسکریپت رایگان رو بزنین اکثر اسکریپت و قالب های رایگان موجو در وب.دارای باگ امنیتی و ... هستنند.

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

احتراما کسی آموزش نصب اسکریت وبلاگدهی زیر رو نداره ؟

با تشکر از پاسخ شما

• سلام

• بهتره استفاده نکنین هم قدیمی هسش هم پ از باگ و موارد امنتی

• دقت کنین

در پوشه ads/file فایل 1.php را پاک کنید و پوشه 11 هم فایل w.php و local.php پاک کنید چون این فایل ها شل شدیدا خطرناک هستن

لینک به دیدگاه

• سلام

• بهتره استفاده نکنین هم قدیمی هسش هم پ از باگ و موارد امنتی

• دقت کنین

در پوشه ads/file فایل 1.php را پاک کنید و پوشه 11 هم فایل w.php و local.php پاک کنید چون این فایل ها شل شدیدا خطرناک هستن

سلام و عرض ادب

دوستان از پاسخ همگی شما متشکرم ولی من دنبال یک اسکریپت وبلاگدهی ساده میباشم که کمتر دستکاری شده باشه تا باگ و شل های کمتری داشته باشه و به مرور زمان کد نویسی هاشو از اول میدم به طراح بنویسه و یا برای اسکریپت پشتیبان پیدا میکنم و میتونم به مرور زمان قابلیت های بیشتری به اسکریپت اضافه بکنم . خوب به نظر شما چه اسکریپتی واسه وبلاگدهی خوبه که هم کمتر دستکاری شده باشه و هم امنیتش بالاتر باشه

مثلا اسکریپت زیر چطوره ؟

با تشکر از پاسخ شما

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

دوستان از پاسخ همگی شما متشکرم ولی من دنبال یک اسکریپت وبلاگدهی ساده میباشم که کمتر دستکاری شده باشه تا باگ و شل های کمتری داشته باشه و به مرور زمان کد نویسی هاشو از اول میدم به طراح بنویسه و یا برای اسکریپت پشتیبان پیدا میکنم و میتونم به مرور زمان قابلیت های بیشتری به اسکریپت اضافه بکنم . خوب به نظر شما چه اسکریپتی واسه وبلاگدهی خوبه که هم کمتر دستکاری شده باشه و هم امنیتش بالاتر باشه

مثلا اسکریپت زیر چطوره ؟

با تشکر از پاسخ شما

• سلام

• اسکریپت های رایگان معمولا بدرد نمی خورن و تو نت خیلی زیاد هسش

• اما اسکریپت های که هزینه متقبل میکنن معمولا خوب و عالی هستن

• دنابلاگ هم که شما معرفی کردین عالی هسش بشرطی که بدون مشکل و باگ امنیتی باشه

• جهت پشتیبانی و طراحی و نصب و .. خواسین میتونم کمکتون کنم از خصوصی در ارتباط باشین

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...