رفتن به مطلب

2 دامنه شدن سایت

ehsanchch

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه کمک خیلی مهم میخواستم در مورد افزونه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بپرسم اگر که لطف کنید پاسخ بدید ممنون میشم. فقط دوستان خواهشا نگید این خوب نیست چون 2 سال هست نصبش کردم تو ایندکس گوگل هم مشکلی نداشتم .

سوال بنده در رابطه با CSS هست که با نصب این افزونه در دامنه ثالث لود نمیشه و به عبارتی CSS قالب رو از دامنه دیگه میاره که باعث نمایش ندادن آیکون های overlay-icon میشه که با CSS لود میگرده

ممنون میشم کد و یا دستوری رو معرفی کنید که بتونم این ایراد رو بر طرف کنیم

به عنوان مثال :

دامنه اصلی ما

YYY.COM/wp-content/themes/one/style.css

هست که کاملا لود میشه و درست هست اما دامنه دیگر ما که ZZZ.COM هست هم CSSاون با ادرس قبلی لود میشه که مشکل ایجاد میکنه

سایت من هم در آدرس های زیر در دسترسه که میتونید مشکل رو مشاهده کنید .

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام این افزونه کارش این هست که سایت رو در دو دامین بالا بیاره برای سایت هایی که ف یل تر میشن استفاده میشه یک آدرس ثابت داریم و دیگری آدرس متغیر ماست . این افزونه باعث میشه که سایت با هر دو دامنه بالا بیاد . همونطور که میدونید وردپرس در خودش به خودی خود این قابلیت وجود نداره و لینک تصاویر در غیر این صورت و استفاده نگردن از این افزونه از دامین اصلی که ف یل تر هست لود میشه که موجب میشه در دامین فرعی که بدون ف یل تر هست به نمایش در نیان .

لینک به دیدگاه

سلام این افزونه کارش این هست که سایت رو در دو دامین بالا بیاره برای سایت هایی که ف یل تر میشن استفاده میشه یک آدرس ثابت داریم و دیگری آدرس متغیر ماست . این افزونه باعث میشه که سایت با هر دو دامنه بالا بیاد . همونطور که میدونید وردپرس در خودش به خودی خود این قابلیت وجود نداره و لینک تصاویر در غیر این صورت و استفاده نگردن از این افزونه از دامین اصلی که ف یل تر هست لود میشه که موجب میشه در دامین فرعی که بدون ف یل تر هست به نمایش در نیان .

• از Cdn استفاده کنین

• از پلاگین های داخل سئو هم میتونین استفاده کنین

• تصاویر و فایل ها و قالبها و ... رو مثلا با ساب دامسن یا ادرس دیگری بالا بیارین

لینک به دیدگاه

وقتی تصویری رو آپلود میکنیم خود وردپرس هست که تصویر شاخص رو ادد میکنه و من نمیتونم آدرش رو بدون لینک کلی بدم . این افزونه بهترین افزونه ای هست که پیدا کردم فقط 9 سال هست که در مخزن وردپرس آپدیتی براش ارائه نشده و برنامه نویسش هم پاسخ نمیده

لینک به دیدگاه

شما ادرس دهی ها رو با لینک کلی ندین. یا از سرورایی که لینک مستقیم دارن استفاده کنین.

• از Cdn استفاده کنین

• از پلاگین های داخل سئو هم میتونین استفاده کنین

• تصاویر و فایل ها و قالبها و ... رو مثلا با ساب دامسن یا ادرس دیگری بالا بیارین

ممنون

در cdn مگه این امکاان فراهم هست و اینکه آدرس کلی من وقتی فی ل تر میشه به cdn هم لطمه وارد میشه و آدرس دوم من از همین امر تبعیت میکنه و باعث لود نشدن تصاویر و سورس های قالب میشه

از پلاگین های داخل سئو هم میتونین استفاده کنین : متوجه این یکی نمیشم کدوم پلاگین ها چون هزاران پلاگین سئو وجود داره ممنون میشم کامل تر توضیح بدید .

مورد سوم رو هم در مورد تصاویر انجام دادم اما چون نمیشد پوشه قالب و پلاگین ها رو در وردپرس تغییر داد باز به مشکل خوردم اگر که ممکنه بگید چطور میتونم پوشه های اصلی وردپرس از جمله پوشه های قالب و پلاگین رو به سابدامین انتقال بدم و یا اینکه آدرس دهی کلی وردپرس رو به گونه ای حذف کنم تا هر دو دامین خود به خود آدرس کلی رو خودشون تعیین کنند .

مثلا بخش های پایین در تنظیما به صورت خودکار طبق دامین ورودی تنظیم بشه نه یک دامین

نشانی وردپرس (URL)

نشانی سایت (URL)

لینک به دیدگاه

ممنون

در cdn مگه این امکاان فراهم هست و اینکه آدرس کلی من وقتی فی ل تر میشه به cdn هم لطمه وارد میشه و آدرس دوم من از همین امر تبعیت میکنه و باعث لود نشدن تصاویر و سورس های قالب میشه

از پلاگین های داخل سئو هم میتونین استفاده کنین : متوجه این یکی نمیشم کدوم پلاگین ها چون هزاران پلاگین سئو وجود داره ممنون میشم کامل تر توضیح بدید .

مورد سوم رو هم در مورد تصاویر انجام دادم اما چون نمیشد پوشه قالب و پلاگین ها رو در وردپرس تغییر داد باز به مشکل خوردم اگر که ممکنه بگید چطور میتونم پوشه های اصلی وردپرس از جمله پوشه های قالب و پلاگین رو به سابدامین انتقال بدم و یا اینکه آدرس دهی کلی وردپرس رو به گونه ای حذف کنم تا هر دو دامین خود به خود آدرس کلی رو خودشون تعیین کنند .

مثلا بخش های پایین در تنظیما به صورت خودکار طبق دامین ورودی تنظیم بشه نه یک دامین

نشانی وردپرس (URL)

نشانی سایت (URL)

• سلام

• در افزونه ی سئو Yoast SEO این امکان cdn وجود داره عزیز

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• اما شما رد cdn هم میتونین از ساب دامین استفاده کنین هم از دامین اصلی

• اینم چن تا پلاگین cdn

لینک به دیدگاه

• سلام

• در افزونه ی سئو Yoast SEO این امکان cdn وجود داره عزیز

• اما شما رد cdn هم میتونین از ساب دامین استفاده کنین هم از دامین اصلی

• اینم چن تا پلاگین cdn

سلام از این پلاگین استفاده میکنم اما بخشی به نام cdn وجود نداره

لینک به دیدگاه

سلام از این پلاگین استفاده میکنم اما بخشی به نام cdn وجود نداره

• اگر از اخریم ورزن استفاده کنین موجود هسش عزیز

• چن افزونه ی cdn هم بتون معرفی کردم در تایپیک بالا

لینک به دیدگاه

• اگر از اخریم ورزن استفاده کنین موجود هسش عزیز

• چن افزونه ی cdn هم بتون معرفی کردم در تایپیک بالا

ممنونم از راهنمایی شما اما متاسفانه این کار جواب نداد cdn ها رو ست کردم اکثر کد ها به درستی ارجاع داده شد اما کد های اصلی قالب رو نمیتونه از روی سرور cdn بخونه و مستقیما از سایت میاره در تصویر پایین میتونی ببنید و همینطور هم میتون خودتون چک کنید.

eee.jpg

لینک به دیدگاه

• تصویر ارسالی شما برای من باز نشد عزیز

• بدرستی انجام داده ائید ؟؟؟

سلام بل درست انجام دادم اما css مربوط به قالب از دامین اصلی لود میشه اما تمامی تصاویر از طریق cdn میاد همینطور هم css برخی پلاگین های دیگم از طریق cdn بوت میشه اما قالب نه متاسفانه . تاکید میکنم برخی از اونها درست و برخی غلط . ضمنا من از این افزونه استفاده کردم :

CDN Enabler

t67y_eee.jpg

لینک به دیدگاه

درود

توی صفحه ای که استایل ها مورد داره

مسییر های سی اسس رو پیدا کنید ببینید که به درستی لینک داده شده از کجا لینک گرفته

خیلی کمکت میکنه

لینک به دیدگاه

سلام بل درست انجام دادم اما css مربوط به قالب از دامین اصلی لود میشه اما تمامی تصاویر از طریق cdn میاد همینطور هم css برخی پلاگین های دیگم از طریق cdn بوت میشه اما قالب نه متاسفانه . تاکید میکنم برخی از اونها درست و برخی غلط . ضمنا من از این افزونه استفاده کردم :

CDN Enabler

t67y_eee.jpg

• سلام

• cdn های رایگان به درد نمی خحورن معمولا و دارای مشکلات فراوانی ام هستن

• اینرو بررسی کنین

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...

• سلام

• cdn های رایگان به درد نمی خحورن معمولا و دارای مشکلات فراوانی ام هستن

• اینرو بررسی کنین

واقعا از شما ممنونم این آخری رو امروز چک کردم و جواب داد هر دو دامین با css کامل لود کیشه و هیچ مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

واقعا از شما ممنونم این آخری رو امروز چک کردم و جواب داد هر دو دامین با css کامل لود کیشه و هیچ مشکلی نداره

• خواهش عزیز

• لطفا ادرستونم بزارین چک کنیم تا مشکلی دیگر نباشه

لینک به دیدگاه

• خواهش عزیز

سلام شرمنده در 3 ساعت ابتدایی خوب بود بعد از 3 ساعت حجم بالایی از پیام ها رو مبنی بر ناقص لود شدن سایت دریافت کردیم که به علت قابلیت کش افزونه wp total cache ایجاد شده بود خود ما هم چک کردیم دیدیم که بله هر دو دامین به صورت کاملا ناقص لود میشه افزون رو ریست کردیم و تنظیمات رو از نو انجام دادیم که متاسفانه بعد از یک ساعت باز قالب با مشکل لود نشدن کامل روبرو شد تنظیمات رو برسی کردیم و کارهایی دیگرو به کمک آموزش هایی سایت های مختلف روش انجام دادیم اما تاثیری نداشت با چندین مرورگر هم سایت رو چک کردیم همین مشکل بود کش خود مرورگر رو هم پاک کردیم و نشد . اگر که افزونه cdn دیگری رو معرفی کنید که قابلیت معرفی مسیر پوشه تم قالب رو برای لود از طریق cdn داشته باشه ممنونتون میشم چون هر کدوم رو تست کردیم پوشه قالب سایت و css های قالب سایت رو پشتیبانی نمیکرد و تنها تصاویر و ... رو ساپرت میکرد . تشکر

آدرس سایت ما هم در زیر با 2 دامین متفاوت براتون گزاشتم البته الان افزون غیر فعال هست و مثل قبل دامین اصلی ما با کدهای css آیکون های overlay-icon ناقص لود میشه

Original : Rapfar30.com

No Filter: 1.Rapfar30.COM

لینک به دیدگاه

• خواهش عزیز

سلام بازم ممنونم از کمکتون مشکل برطرف شد ما افزونه

Better Font Awesome

رو نصب کردیم overlay-icon به راحتی در هر دو دامین اجرا شد از CDN هم استفاده کردم که سرعت سایت افزایش چشمگیری داشته اسم افزونش هم CDN Enabler هست . ممنونم

آدرسمون هم که :

Original : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

No Filter: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...