رفتن به مطلب

تاثیر شبکه های اجتماعی موبایلی بر اینده وبسایت ها

hajjsadegh

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

همون طور که خودتون در جریان هستید

در دو سه سال اخیر تاثیر چشم گیر شبکه های اجتماعی موبایلی روی درامد و بازدید و استقبال وبسایت ها تاثیر زیادی گذاشته...

اگر قبلا برای فروش محصولات به یک فروشگاه فوق حرفه ای نیاز بود با تبلیغات گسترده... الان فقط یک پیج با طرفداران بالا در اینستاگرام لازمه و یک سیستم فروش.... بیشترین ضربه رو سایت های متنی و تصویری

یعنی سایت ها و انجمن های سرگرمی خوردن ...الان هر کانال تلگرام به اندازه سایت معروف سه علی سه و بیوته کاربر داره ....

ما وب مستر ها که نمیتونیم با این روند و پیشرفت مبارزه کنیم... پس بهترین راه حل اینه ک سازگار کنیم خودمون رو با این روند پیشرفت شبکه های اجتماعی موبایلی و تاثیرشون روی زندگی افراد...

خب جدیدا هر وب سایت یه کانال داره

هر وب سایت یه صفحه توی اینستاگرام

این دوتا کار‌ تقریبا خوبه

جدیدا هر وبسایت یک اپلیکیشن موبایلی.... به نظر شما من چنتا اپلیکیشن می تونم روی گوشیم از سایت های مختلف داشته باشم؟

.......

خوشبختانه هنوز وبلاگ نویسی و فضای دوستانه وبلاگ نویسی سر جاش هست ولی ...با روی کار اومدن صفحه ها و کانال توی شبکه اجتماعی... هر فردی برای خودش یه جورایی وبلاگ داره توی اینستا یا تلگرام... ولی هنوز وبلاگ نویسی از پا در نیومده...

ولی یه روزی از بورس میوفته و کم رنگ و کم رنگ تر میشه....

....

من این روزا دارم به این موضوع فکر میکنم که ایران دیر شروع کرد به پیشرفت در فضای مجازی دکستاپ

و هنوز به فرهنگ سازی و گسترش کامل این موضوع نرسیده بود که این دو سال یک بحث جدید به نام شبکه های اجتماعی موبایلی و اینترنت نسل سه و چهار کل ایران و‌فضای مجازی رو تحت تاثیر خودش قرار داد. اینو می خوام بگم که ما یه جهش بزرگ داشتیم ...

حالا به نظر شما سرانجام کار چ طور میشه؟

دکستاپ و سایت ها جمع میشن؟ و همش میشه یه پیج توی شبکه های اجتماعی؟

یا وبسایت های دکستاپ ارزش خودشون رو حفظ میکنن و یه تعادل بین این دو موضوع به وجود میاد؟

یا اینکه در اینده یه بحث جدید پیش میاد و این دوتا موضوع رو تحت تاثیر خودش قرار میده ....

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...