رفتن به مطلب

افزایش سرعت آیفون


asal rnj

پست های پیشنهاد شده

%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-750x410.png

آیفون ۶S سریع ترین آیفونی است که می توانید تصور کنید، و این موضوع را به محض مشاهده ی آیفون ۶ و مقایسه با آیفون ۶s متوجه خواهید شد. میزان افزایش سرعت باور نکردنی است – اما به این معنا نیست که آیفون ۶ سرعت پایینی دارد.

 

با این حال، شما می توانید سرعت آیفون ۶S خود و هر آیفون دیگری که iOS 9 در آن اجرا می شود را به لطف یک ترفند ساده افزایش دهید. در ضمن به هیچ گونه جیلبرک یا سایر انواع “هک” نیاز ندارید. برای این کار تنها باید به بخش تنظیمات رفته و طبق دستور زیر عمل کنید.

 

این ترفند شامل بهره گیری از تنظیمات دسترسی است که به شما اجازه ی کاهش بیشتر انیمیشن ها هنگام باز کردن اپلیکیشن ها را می دهد. این ویژگی حتی بهتر از قابلیت کاهش حرکت در منوی یکسان عمل می کند.

 

به منظور بهره بردن از این قابلیت به Setting رفته، در بخش Accessibility قابلیت Reduce Motion را فعال کنید. سپس به Accessibility بازگردید و روی Assistive Touch کلیک کرده و آن را فعال کنید(با این کار را یک دکمه Home مجازی بر روی صفحه نمایشتان ظاهر می شود).

حالا به صفحه اصلی بازگردید، روی دکمه Home کمکی لمسی مجازی کلیک کرده و آن را به گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش خود بکشید.

 

گام بعدی نیازمند اندکی تکرار است. با کشیدن انگشت از وسط صفحه نمایش به سمت پایین جستجوی ویژه را باز کنید. این عمل دکمه لمسی کمکی را به بالای صفحه کلید منتقل می کند. به وسط صفحه نمایش ضربه بزنید جستجو ی ویژه بسته شود. این مرحله را آنقدر تکرار کنید تا جستجو ویژه سریع تر از قبل ظاهر شود.

 

این مراحل به ظاهر ساده، سرعت آیفون شما را با بهره بردن از یک ترفند ساده (که حرکت ها را کاهش می دهد) افزایش می دهد. هر چند این ترفند را باید هر دفعه که آیفونتان ریبوت می شود تکرار کنید، اما از نظر بسیاری ار افراد اجرای دوباره ی این ترفند به خاطر افزایش بسیار بیشتر سرعت آیفون ارزشمند است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همچین مطالبی بر خلاف قوانین انجمن نیست اما خوب اینکه یکی کپی پیست کنه تو انجمن چیز جالبی نیست و ای کاش بیشتر باهاش برخورد بشه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 

  • کپی و پیست با ذکر منبع ایرادی نداره و در روز یک مورد پست اشکالی نداره !
  • فقط لطفا تصاویر رو در آپلودسنتر آپ کنین
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...