رفتن به مطلب

برترین صفحه کلید های آی او اس


asal rnj

پست های پیشنهاد شده

%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%D8%A2%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-750x410.jpg

باید اعتراف کرد که شکلک ها یکی از بهترین مواردی هستند که تا به حال در آیفون وجود داشته.

 

به راستی، زندگی بدون توانایی به سرعت نشان دادن حس هم دردی با کسی یا نشان دادن اشک شوق چگونه بود؟

 

هر چند یک صفحه کلید شکلک در خود iOS وجود دارد، برخی صفحه کلیدهای جایگیزین نیز وجود دارند که می توانند فرایند اضافه کردن یکی از کامل ترین صفحه کلید ها را به آخرین نوشته تان را بهتر جلو ببرند.

 

تمام این برنامه های نصب شده به عنوان صفحه کلید جانبی هستند. پس از دانلود برنامه، شما می توانید از صفحه کلید با رفتن به مسیر

Settings > General > Keyboard > Add New Keyboard صفحه کلید را اضافه کنید. سپس برنامه های صفحه کلید را نصب شده نشان داده می شوند.

 

برای دسترسی به این صفحه کلیدها ، روی آیکون جهانی که کنار کلید میکروفون روی صفحه کلید است کلیک کنید. با فشار دادن و نگه داشتن آن به شما اجازه داده می شود تا صفحه کلید مورد نظرتان را انتخاب کنید و یا می توانید با یک کلیک ساده از میان گزینه های مختلف، گزینه ی مورد نظرتان را انتخاب کنید.

 

۱٫ صفحه کلید اسلش (Slash Keyboard)

صفحه کلید اسلش یک صفحه کلید پرقدرت برای کاربر است که برنامه های مختلف و بسیار متنوعی پشتیبانی می کند. از کلید “/” روی صفحه کلید برای اضافه کردن و یا جستجوی اطلاعات در Giphy، Spotify ، apple music، توییتر و غیره استفاده کنید.

 

برای کاربرانی که از شکلک ها زیاد استفاده می کنند، جستجوی شکلک ها بسیار جذاب است. فقط دسته ی شکلکی که می خواهید را تایپ کنید تا شکلک های مربوط به آن ظاهر شوند. روی آن کلیک کنید و از آن استفاده کنید.

 

برای بهره بردن از تمام ویژگی های صفحه کلید اسلش، در تنظیمات صفحه کلید، دسترسی کامل (Full Access) را انتخاب کنید.

 

قیمت: رایگان

 

۲٫ ایموجی تایپ (Emoji Type)

Emoji Type نوع کلماتی که روی صفحه نمایش تایپ شده اند را تشخیص داده و بر اساس این واژه ها شکلک هایی را پیشنهاد می دهد. بنابراین اگر من کلمه ی “پیتزا” را تایپ کنم، در نوار شکلک بالای صفحه کلید،شکلک پیتزا ظاهر می شود. با تایپ کلمه ی غذا، دیگر مواد غذایی نشان داده می شوند.

 

داشتن یک تشخیث دهنده ی خودکار شکلک هنگامی که تایپ می کنید واقعا عالی است. هرچند این اپلیکیشن برای شکلک های جدید سیستم عامل iOS 9.1 به روز رسانی نشده است.

 

قیمت: ۰/۹۹ دلار

 

۳٫ ایموجی ++ (Emoji ++)

برای اولین بار در iOS 8 منتشر شد (و تا حدی پس از انتشار iOS 9 قدیمی شد)، Emoji ++ یک صفحه کلید ساده است که باعث می شود آسان تر بین شکلک های تلفن همراهتان حرکت کنید.

 

این صفحه کاید بسیار شبیه به صفحه کلید پیش فرض شکلک برای iOS است، به جز این که به جای حرکت عمودی میان شکلک ها، افقی حرکت می کنید. این صفحه کلید همه شکلک های اخیر مورد استفاده تان را نشان می دهد و به شما اجازه می دهد لیست مورد علاقه خود را ایجاد کنید – و می توانید آن ها را مطابق با رنگ پوست خود انتخاب کنید. این صفحه کلید از شکلک های جدید در iOS 9.1 پشتیبانی می کند.

 

قیمت: ۰/۹۹ دلار

 

۴٫ مینوم (Minuum)

Minuum برای تصحیح خودکار فوق العاده سریع ساخته شده است. این برنامه نحوه ی تایپ شما را فرا می گیرد و برای تایپ سریع و کارآمد طراحی شده است. بهترین قسمت آن چیست؟ با شکلک کار می کند.

 

تایپ کردن یک کلمه باعث می شود یک صورتک در نوار تکمیل خودکار در بالای صفحه نمایش داده شود، و برای کسانی که واقعا می خواهند پیام صوتی بفرستند مفید است.

 

قیمت: ۳/۹۹ دلار

 

۵٫ صفحه کلید پیش فرض آیفون

این صفحه کلید به طور پیش فرض است که به شما امکان می دهد هر پیام را با یک شکلک زیبا تر کنید.

 

به لطف شرکت اپل از iOS 8.3، کنترل و هدایت بخش شکلک ها بسیار آسان تر شده است. فشار طولانی بر روی شکلک ها با چهره ی انسان باعث ظاهر شدن گزینه های رنگ پوست می شود.

 

برای دسترسی به آن: در برنامه ی تنظیمات به مسیر General > Keyboard >Keyboards رفته و Add New را انتخاب کنید. سپس با انتخاب Emoji هر زمان که بر روی دکمه شکلک ها در صفحه کلید خود کلیک کنید، یک صفحه کلید از Emoji نشان داده خواهد شد.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...