رفتن به مطلب

تایپ خودکار شکلک در آیفون


asal rnj

پست های پیشنهاد شده

%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-1-750x410.jpg

حتما برایتان اتفاق افتاده است که در آیفون خود، به دنبال شکلکی مناسب برای واکنش به یک متن و یا به روز رسانی اسلک باشید و متوجه شوید آن چه که واقعا به دنبال آن هستید، این ¯ \ _ (ツ) _ / ¯، با نام مستعار shruggie است. اما چگونه آن را به سرعت تایپ کنید؟

 

تایپ سریع یک شکلک نسبتا پیچیده مانند shruggie تقریبا غیر ممکن است، بنابراین در وب جستجو می کنید، یک صفحه پیدا می کنید که در متن آن از این شکلک استفاده شده باشد، روی لینک آن کلیک می کنید، از تبلیغات گذشته، علامت shruggie را کپی می کنید، آن را به آنچه انجام می دادید وارد می کنید … و در می یابید که چقدر وقت تلف کرده اید.

 

نه برای shruggie، و نه برای هیچ شکل طولانی او پیچیده ای که می خواهید به سرعت تایپ کنید، نباید چنین باشد. صفحه کلید آیفون دارای یک ویژگی خودکار است که یک قطعه از متن را با یک تکه ی دیگر از متن جایگزین می کند، و استفاده از آن بسیار آسان است.

برای ایجاد چنین میانبری به آدرس زیر بروید:

 

General > Keyboard > Text Replacement

 

در این قسمت روی علامت (+) کلیک کنید. فیلد phrase جاییست که شما عبارتی که در نظر دارید را تایپ می کنید.

 

سپس در فیلد Shortcutنامی برای این عبارت یا شکلک انتخاب کنید. ما در اینجا نام Shurggie را انتخاب کردیم. شما می توانید هر نامی را که مناسب دیدید انتخاب کنید.

%D8%A7%D9%BE%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-1-300x200.jpg

حالا میانبر shruggie خود را ساخته اید، هر زمان که شما عبارت فعال سازی (Shruggie) را تایپ کنید، شکلک تعیین شده ظاهر می شود. البته، shruggie فقط برای مثال است – به راحتی می توانید از این ابزار برای هر عبارتی که می خواهید آماده داشته باشی استفاده کنید- و کلید های میانبر در تمام صفحه کلید ها فعال اند و عمل می کنند.

منبع: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...