رفتن به مطلب

ایده جدید برای ۱۰۰۰ برابر کردن بازدید و فروش


پست های پیشنهاد شده

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

 

 

 

اگر ما محتوای خوبی داشته باشیم میتوانیم امیدوار باشیم که روزی این محتواها دیده میشود. افزایش دیده شدن بیشتر محتوای ما و در ادامه خود و ومحصولات ما، روش های مختلفی دارد که یکی از این روش ها تبلیغات است.تبلیغاتبرای تبلیغات راه های زیادی پیش رو است که برخی رایگان و برخی با هزینه است. راه های با هزینه اکثرا با کیفیت تر است و با تبلیغات خوب در یک برهه زمان کوتاه میتوانید بازدید خوبی جذب کنید و فروش خوبی داشته باشید ولی مشکل تبلیغات این است که اگر بعد از مدتی ادامه ندهید، دیگر بازخورد و بازدید قبل را نخواهید داشت.سئویکی دیگر از راه های افزایش بازدید به طور دائمی، دیده شدن در گوگل است، اینکه ما یک سری اصول (که گوگل استاندارد آن را تایید کرده است ) را پیاده سازی نمائیم و سعی کنیم در بازار رقابتی گوگل وقتی کسی کلمه ای را جستجو کرد در لینک های بالاتر قرار بگیریم. در رابطه با این اصول در دوره آنلاین “ لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ” داده ام. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. قدم بعد از سئوبعد از اینکه ما سئو را از هر طریقی، چه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ، چه از اینترنت یاد گرفتیم، حالا باید تلاش کنیم آدم های بیشتری را از طریق سئو به سایت خودمان هدایت کنیم. من خودم همیشه در تلاش هستم این اصول را پیاده سازی کنم ولی چند وقتیه که یک ایده جدیدترین به ذهنم رسیده که کمک میکنه سهم ما از گوگل و محتوای آن ۱۰۰۰ برابر افزایش پیدا کند. قسمتی از این ایده را در ویدیو زیر ببینید:ایده جدیدیکی از کارهایی که میتوانیم ( البته با توجه شرایط جدید سیاسی و روابطی ایران) برای بازدید و کسب و کار و در ادامه فروش‌مان بکنیم این است که پای خود را از ناحیه امن خود، یعنی زبان فارسی، فراتر بگذاریم و به سراغ جهانی شدن برویم.افزودن یک زبان جدید به کسب و کار آنلاین (سایت) خود علاوه بر اینکه بر شناخته شده تر شدن ما کمک بسیار زیادی میکند بر بازدید و به دنبال آن فروش اثر فوق العاده ای دارد.

تمام تلاشی که ما انجام میدهیم برای جذب مخاطبان فارسی از طریق گوگل است ولی میتوانیم به این نکته توجه کنیم که با افزودن یک زبان به کسب و کار خود میتوانیم آدم های کل دنیا را هدف بگیریم و بازدید و فروش خود را ۱۰۰۰ برابر کنیم. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ۲ زبانه شدن همیار وردپرس

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

hamyarwp.com/tutorials/multilanguage

 

 

 

 

بعد از برداشته شدن تحریم ها به این فکر بودم که تحریم ها چه کمکی به کسب و کار ما میتواند کند که فکری به سرم و تصمیماتی گرفتیم که زبان دیگری به همیار وردپرس اضافه نمائیم.

ما در حال تحقیق برای ۲ زبانه کردن سایت خود بودیم (بخاطر همین هم این ایده بنظر بنده جدید بنظر رسید و ممکن است خیلی از دوستان از چندین سال پیش این ایده را داشته باشند) که تصمیم گرفتیم نتیجه این تحقیقات را در قالب یک دوره آنلاین مختصر و مفید، برای کسانی که به فکر آینده خود هستند و توان این را دارند که گاهی قدم هایی فراتر از ناحیه امن خود بگذارند قرار دهیم.

بعد از اینکه ما اقدام به این کار نمودیم، افراد بسیار زیادی به دنبال آن خواهند بود. پس میتوانید شما پیشرو تر از بقیه در این مسیر باشید …قطعا این تغییر میتواند دستاوردهای بزرگی را برای ما و آینده شغلی آنلاین به ارمغان آورد.برای شرکت در این دوره آنلاین، میتوانید از ادرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. استفاده نمائید. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. این لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. نیز مانند سایر آموزش های آنلاین همیار وردپرس، فقط به وبمسترانی که کسب و کار آنلاین (سایت درآمدزا) دارند توصیه میکنم و برای بقیه دوستان که توصیه نمیشود.خیلی از دوستان سوال پرسیدند که چگونه با سایت انگلیسی میتوانیم روی فروش خود تاثیر بگذاریم ما که درگاه پرداخت خارجی نداریم؟!در جواب این دوستان باید عرض کنم که تیم همیار وردپرس با کمک مجموعه‌ی فعال لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در حال برنامه نویسی آماده سازی زیرساخت درگاه بین المللی ووکامرس قابل استفاده برای ایرانیان است.

پس از آماده سازی این افزونه، در مقاله‌ای به معرفی کامل آن خواهیم پرداخت.برای دسترسی به سایر قسمت های لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. از آدرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. استفاده نمائید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...