رفتن به مطلب

ایجاد لینک دانلود دستی از محصولات ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت شما دوستان

بنده قبلا افزونه دانلود به ازای پرداخت پارس پال داشتم که مشتری پس از پرداخت دانلود میکرد.

که این افزونه دارای یک ویژگی بود که میشد یک لینک دستی هر زمان لازم بود ساخت و به مشتری داد.

حالا از سبد خرید ووکامرس پارس پال استفاده می کنم که مشتری محصول دانلودی را در سبد خرید گذاشته خرید کرده ودانلود میکند.

اما چگونه برای محصولات ووکامرسی در صورت نیاز لینک دستی ایجاد نمایم؟

یعنی محصول موجوده ، یک فایل هست ، اما چگونه یک لینک دانلود از هاست برایش ایجاد نمایم و ایمیل کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سلام و وقت بخیر
  • اینکارو با خبرنامه و لینک آنلاین بهد خریدم میتونید انجام بدید
  • اما در ووکامرس دقیقا اطلاع ندارم شدنی هس یا خیر , اگر دمو دارید ارسال کنید بهتون بگم

لینک به دیدگاه

دوست گرامی نیازی به ایجاد دستی نیست. در ووکامرس چند نوع برای محصول و دانلود آن وجود دارد.

شما می توانید محدودیت تعداد دانلود، روز دانلود و نوع لینک که معلوم نشه از کجاست تعیین کرد.

لینک به دیدگاه

دوست گرامی نیازی به ایجاد دستی نیست. در ووکامرس چند نوع برای محصول و دانلود آن وجود دارد.

شما می توانید محدودیت تعداد دانلود، روز دانلود و نوع لینک که معلوم نشه از کجاست تعیین کرد.

بله شما صحیح میگید اما منظورم چیز دیگست.

الان مشتری من میتونه بدون هیچ دخالتی از سایتم خرید کنه و دانلود کنه و تمام....

اما حالا بعد سه ماه مشتری میاد میگه من دوباره لینک محصولی که خریدم رو میخوام ...حالا من به عنوان مدیرسایت چگونه لینک دانلود بسازم براش بدم؟؟؟

لینک به دیدگاه

اها. اولا لینک ارسال میشه.

اما شما می توانید با استفاده از کد زیر ، دانلودهای قبلی رو برای کاربران نمایش بدین

<?php/*** My Orders** Shows recent orders on the account page** @author         WooThemes* @package     WooCommerce/Templates* @version     2.0.0*/if ( ! defined( 'ABSPATH' ) ) {   exit; // Exit if accessed directly}if ( $downloads = WC()->customer->get_downloadable_products() ) : ?>   <?php do_action( 'woocommerce_before_available_downloads' ); ?>   <h2><?php echo apply_filters( 'woocommerce_my_account_my_downloads_title', __( 'دانلودهای من', 'woocommerce' ) ); ?></h2>   <ul class="digital-downloads">       <?php foreach ( $downloads as $download ) : ?>           <li>               <?php                   do_action( 'woocommerce_available_download_start', $download );                   if ( is_numeric( $download['downloads_remaining'] ) )                       echo apply_filters( 'woocommerce_available_download_count', '<span class="count">' . sprintf( _n( '%s download remaining', '%s downloads remaining', $download['downloads_remaining'], 'woocommerce' ), $download['downloads_remaining'] ) . '</span> ', $download );                   echo apply_filters( 'woocommerce_available_download_link', '<a href="https://go.20script.ir/index.php?url=' . esc_url( $download['download_url'] ) . '">' . $download['download_name'] . '</a>', $download );                   do_action( 'woocommerce_available_download_end', $download );               ?>           </li>       <?php endforeach; ?>   </ul><?php endif; ?>

لینک به دیدگاه

بله شما صحیح میگید اما منظورم چیز دیگست.

الان مشتری من میتونه بدون هیچ دخالتی از سایتم خرید کنه و دانلود کنه و تمام....

اما حالا بعد سه ماه مشتری میاد میگه من دوباره لینک محصولی که خریدم رو میخوام ...حالا من به عنوان مدیرسایت چگونه لینک دانلود بسازم براش بدم؟؟؟

در فروشگاه های مجازی ، شرط اول قرار داشتن لینک محصول در پروفایل کاربر هست و البته وظیفه ی حفظ لینک با کاربر

شما می تونید بگید به ایمیلش مراجعه کنه و لینک رو از اونجا دریافت کنه . در غیراینصورت به صورت دستی لینک ایجاد کنید .

لینک به دیدگاه

در فروشگاه های مجازی ، شرط اول قرار داشتن لینک محصول در پروفایل کاربر هست و البته وظیفه ی حفظ لینک با کاربر

شما می تونید بگید به ایمیلش مراجعه کنه و لینک رو از اونجا دریافت کنه . در غیراینصورت به صورت دستی لینک ایجاد کنید .

ایجاد لینک دستی رو به صورت کد شده بلد نیستم ، متاسفانه به جوابم نرسیدم

ان شالله خودم افزونشو می نویسم

ممنون

لینک به دیدگاه

ایجاد لینک دستی رو به صورت کد شده بلد نیستم ، متاسفانه به جوابم نرسیدم

ان شالله خودم افزونشو می نویسم

ممنون

اون کد پاسخگو هست دوست عزیز

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...