رفتن به مطلب

مهم چه فونت هایی برای استاده در قالب های وردپرس مناسب هستند ؟

tiger2

پست های پیشنهاد شده

سلام .

دوستان چه فونت هایی کمک به زیبایی هرچه بیشتر سایت وردپرسی می کنند ؟

من الان از فونت وب یکان استفاده میکنم واقعا زیبا و عالیه . به غیر این فونت چه فونت های دیگر وجود دارد ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای وب فقط دو فونت وجود داره که میتونه زیبا باشه یکی همون یکان هست و دیگری ایران سانس هست که جدیدا خیلی مورد توجه قرار گرفته

لینک به دیدگاه

برای وب فقط دو فونت وجود داره که میتونه زیبا باشه یکی همون یکان هست و دیگری ایران سانس هست که جدیدا خیلی مورد توجه قرار گرفته

سلام . ایران سنس رو دارید ؟ لینک دانلود بدید .

لینک به دیدگاه

بفرماید فونت ایران سانس در 4 فرمت eot , ttf , woff , svg :

------

اگه نسخه اصلی این فونت رو میخواین برین و از سایت اصلی بخرین.فکر نمیکنم انتشار رایگان اون کار درستی باشه!

اینم لینک فروشنده اصلی:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

اگه نسخه اصلی این فونت رو میخواین برین و از سایت اصلی بخرین.فکر نمیکنم انتشار رایگان اون کار درستی باشه!

اینم لینک فروشنده اصلی:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ما کارمون انتشار رایگانه wink2 حالا ی نسخه دیگم ازش دارم تفاوتشو نمیدونم اما حجمش با اون بسته ای ک دادم کمتره خواستید بگید بزارم teeth

لینک به دیدگاه

خب به نظرتون این کار درستیه؟

مثلا اگه یک نفر قالب بیست اسکریپت رو که اینهمه براش هزینه شده بزاره برای دانلود ناراحت نمیشین؟

البته اینم بگم تنها نسخه ی استاندارد و بدون ایراد ایران سانس توی سایت فونت ایران داره بفروش میره و هر نسخه ی دیگه ای رو که من امتحان کردم ایراد داشت

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یک فونت کاملا فرق داره با این چیزی ک شما میگید برای قالب . این فونت حالا نصفه و نیمه تو سطح وب منتشر شده . در خصوص ایراد شما ایراد از این دیدید بهم اطلاع بدید بدون ایرادش رو بزارم whatteeth

لینک به دیدگاه

از من میشنوید برای هر چیز سراغ منبع اصلیش برین

یکبار این فونت رو بخرین تا ابد آپدیت هاش براتون رایگانه

لینک به دیدگاه

از من میشنوید برای هر چیز سراغ منبع اصلیش برین

یکبار این فونت رو بخرین تا ابد آپدیت هاش براتون رایگانه

• درود

• دوست عزیز این فونت انتشار شده هس و آقای voltag زحمت اونرو کشیدن و گذاشتن شما عوض تشکر دارید منحرف می کنید تایپیک رو

• هر کسی دوس نداره میتونه استفاده نکنه از این فونت

لینک به دیدگاه

درود

مصرف کننده گرامی هر دو نسخه ارائه شده به شما قابل استفاده و سالم هستند ! هم میتونید خریداری کنید و هم میتونید دانلود رایگان کنید! بحث چرا!؟ در مورد قالب بیست اسکریپت هم ما هزینه میکنیم اما پس از مدتی بصورت رایگان ارائه میدیم قالب رو !! بحثش جدا هستش!!

با تشکر از اساتید گرامی

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...

ممنون میشم بگید چطوری میتونم فونت قالب وردپرسم رو عوض کنم و اینکه لینک دانلود چندتا فونت زیبا بهم بدید به همراه اسکرین شات ازشون

سپاس از تمامی عزیزان

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بنده طراح این مجموعه فونت و مدیر فونت ایران هستم.

باعث تعجب است که در این تالار گفتگو دوستان در تلاش هستند که اثبات کنند نقض حقوق یک همکار کار درستی است!

تولید نرم افزار چه قالب وبسایت باشد و چه فونت ، حرفه ی ماست و آینده کاری ما هم وابسته به سالم بودن و تداوم این فضای حرفه ای.

ما برای تولید این مجموعه فونت 3 سال زمان صرف کرده ایم (نسخه 1 این مجموعه فونت در پاییز 1392 منتشر شد)

ده ها طراح حرفه ای فونت فارسی در ایران وجود دارد که هیچکدام حاضر به تولید وب فونت نیستند. دلیل آنها هم عدم رعایت کپی رایت فونت از طرف کاربران ایرانی است.

ما در مجموعه فونت ایران در تلاشیم اثبات کنیم که اغلب فعالان حرفه ای حوزه گرافیک و فناوری از موضوع رعایت حقوق نرم افزار آگاهی دارند و آن را رعایت می کنند.

پیشاپیش از همکاری شما برای حذف لینک دانلود و تشویق کاربران به رعایت حقوق نرم افزار های فارسی متشکرم.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...