رفتن به مطلب

چگونه سئو کار می کند؟


novinmarketing

پست های پیشنهاد شده

اگرچه بسیاری از صاحبان وب سایت مایل هستند سایت خود را در نتایج بالای موتورهای جستجو خصوصا گوگل مشاهده کنند اما گاهی اوقات ، آنها با شرکت هایی مواجه می شوند که کار بهینه سازی وب سایت را انجام می دهند ولی متاسفانه عدم درک صحیحی از سئو و اثرات بلند مدت آن در روی کسب و کار ندارند.

 

عموم مردم سئو را به دلایل زبر مورد توجه قرار می دهند:

 

• سئو ترافیک رایگان زیادی را روی وب سایت شما می آورد که شامل تبلیغات کلیکی نمی شود.

• حتی شرکت هایی که تبلیغات کلیکی گوگل را انجام می دهند، بخش بزرگی از ترافیک های جستجو را از دست می دهند. حدود 70 درصد مردم روی نتایج ارگانیک جستحوی گوگل در مقایسه با تبلیغات کلیکی کلیک می کنند

• کاربران اینترنتی به نتایج ارگانیک سرچ گوگل اعتماد بیشتری می کنند.

 

 

 

قبل از آنکه شما یک شرکت سئو که به طور حرفه ای خدمات بهینه سازی سایت را استخدام کنید. ما از شما تقاضا داریم که متوجه باشید گوگل چگونه کار می کند، چه مطالبی به عنوان راهنمای وبمستر گوگل بیان می شود؟

 

چگونه موتور جستجوی گوگل کار می کند؟

 

وقتی شما پشت کامپیوتر یا لپ تاپ شخصیتان نشسته اید و در صفحه گوگل هستید، با لیستی از سایت ها در هر زمینه ای مواجه می شوید. چگونه گوگل صفحه ای را که مطابق با جستجوی شما هست پیدا می کند؟ و چگونه نتایج جستجو را تعیین می کند؟

 

گوگل را مطمئن سازید که درباره وب سایت شما می داند:

 

برای اینکه مشاهده کنید که آیا گوگل دریاره وب سایت شما می داند، کافی است به این شکل جستجو کنید: [site:novinmarketing.com]

 

اگر صفحاتی از سایت شما نشان داده شد مشخص می شود که قبلا توسط گوگل ایندکس شده اند. اگر به نمایش گذاشته نشده بود ، پس سایت شما ایندکس نشده است و یا اینکه هنوز گوگل آن را کشف نکرده است. بنابراین شما باید سایت خود را گوگل با این صفحه آشنا سازید:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

ابزار گوگل وبمستر :

 

گوگل وبمستر در نتایج جستجوی شما تاثیر مثبت خواهد داشت و باعث افزاش رتبه شما در موتور جستجوی گوگل خواهد شد. گوگل وبمستر برای شما گزارش های جزئی درباره صفحات ایندکس شده در گوگل فراهم می کند. برای شروع به کار آن، باید به لینک زیر مراجعه و ثبت نام کنید :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

منبع : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...