• اطلاعیه ها

• Masih

برخوردی شدید با تاپیک های تبلیغاتی   شنبه, 12 آبان 1397

درود، از این لحظه به بعد، تمامی تاپیک های تبلیغاتی سبک رپرتاژ که با هدف جمع آوری بک لینک در انجمن های بیست اسکریپت ایجاد می شوند، حذف شده و دسترسی کاربر خاطی نیز مسدود خواهد شد.
mahdi4026

سوالات زنفور

2 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان عزیز . میخواستم در مورد موارد زیر راهنماییم کنید . تشکر

1 - افزونه آخرین ارسال های زنفور رو نصب کردم . میخوام سبکی که بیست اسکریپت داره برای آخرین ارسال های انجمن من هم ثابت بمونه (

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

)

ینی میخوام از اون حالت دیفالت دربیارم و به این صورت دربیارم تا زیباتر نشون داده شه

2-چطور میتونم تمامی انجمن و گروه هایی که ایجاد کردم بصورت همگی ویرایش کنم تنظیمات و دسترسیشون رو؟

افزونه " چه کسانی از این تایپ بازدید کرده اند " رو نصب کردم و برای اینکه نشون داده شه باید گزینشو برای همه انجمن ها فعال کنم . حالا میشه تمامی انجمن ها رو یه جا ویرایش کرد یا نه

3-افزونه برترین ارسال کننده های روز / هفته / ماه رو نصب کرده ام . میخوام برای هر یک از این فیلترها ( روز ماه سال ) فقط 6 رو نشون بده..فک کنم افزونه 10 12 نفر رو نشون میده...چیکار کنم مثه بیست اسکریپت فقط 4 5 نفر رو نشون بده؟

4-من یه گروه کاربری ایجاد میکنم مثلا کاربران مهمان / ثبت نام نشده ها ، بعد توی دسترسی این گروه مشاهده لینک ها رو غیرفعال میکنم.با یه مرورگر دیگه وارد انجمن میشم ولی باز لینک های دانلود نشون داده میشه.مشکل چیه؟

5-سوالات بعدی اگر بود این تایپک رو به روز میکنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود به شما

1 - افزونه آخرین ارسال های زنفور رو نصب کردم . میخوام سبکی که بیست اسکریپت داره برای آخرین ارسال های انجمن من هم ثابت بمونه (

)

در داخل کدهای سی اس اس اون فایل قرار دهید اینرو

لطفا برای مشاهده code وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

2-چطور میتونم تمامی انجمن و گروه هایی که ایجاد کردم بصورت همگی ویرایش کنم تنظیمات و دسترسیشون رو؟

افزونه " چه کسانی از این تایپ بازدید کرده اند " رو نصب کردم و برای اینکه نشون داده شه باید گزینشو برای همه انجمن ها فعال کنم . حالا میشه تمامی انجمن ها رو یه جا ویرایش کرد یا نه

این قابلیت در وی بیلتین هس و زنیفور ندارد تا جایی که من میدونم فقط باید اگر کلی بخواهید ویرایش کنید باید برید Php my admin هاست خودتون و از تیبل گروه ها درستش کنید

3-افزونه برترین ارسال کننده های روز / هفته / ماه رو نصب کرده ام . میخوام برای هر یک از این فیلترها ( روز ماه سال ) فقط 6 رو نشون بده..فک کنم افزونه 10 12 نفر رو نشون میده...چیکار کنم مثه بیست اسکریپت فقط 4 5 نفر رو نشون بده؟

نسخه ی بهینه شده اش رو نصب بفرمائید و از فیلدهای کاربری به تنظیماتش برید

4-من یه گروه کاربری ایجاد میکنم مثلا کاربران مهمان / ثبت نام نشده ها ، بعد توی دسترسی این گروه مشاهده لینک ها رو غیرفعال میکنم.با یه مرورگر دیگه وارد انجمن میشم ولی باز لینک های دانلود نشون داده میشه.مشکل چیه؟

و در اخر شما بایست این پلاگین رو نصب و فعالسازی کنید و و برید به تنظیمات فایلش و فارسی سازی لغات کنید

طریقه نصب ::

پوشه cobra رو کپی به library تو هاست

.......................

همین

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.