رفتن به مطلب

دی بی سئو یا وی بی سئو ؟ – بخش اول


p30web

پست های پیشنهاد شده

دی بی سئو یا وی بی سئو ؟ – بخش اول :

 

 

با مقاله آموزشی دیگر برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در خدمتتون هستیم در این مقاله قصد داریم به چند تا از اساسی ترین سئوالات کاربران در زمینه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. پاسخ دهیم ، اگر تمایل دارید در رابطه با دی بی سئو و وی بی سئو بیشتر بدانید پیشنهاد میکنیم این مقاله را تا انتها دنبال کنید ….

 

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

دی بی سئو یا وی بی سئو ؟ – بخش اول :

 

یکی از اساسی ترین سئوالات کاربران در حوزه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. این است که برای سئو از چه پلاگینی استفاده کنیم ما در این پست ها به سئوالات کاربران در این حوزه پاسخ خواهیم داد ، اما قبل از این که بخواهیم به موضوع اصلی پست بپردازیم ، شاید بهتر باشه با دی بی سئو و وی بی سئو شما را بیشتر آشنا کنیم :

 

 

وی بی سئو و دی بی سئو در واقع هر دو پلاگین هایی برای سئوی ویبولتین هستند که امکانات بسیار خوبی را نیز در اختیار کاربران قرار میدهند .

وی بی سئو چیست ؟

 

تاریخچه پلاگین های سئوی ویبولتین در اصل بر میگرده به وی بی سئو ، وی بی سئو نخستین پلاگین بود که برای سئوی ویبولتین منتشر شد ، وب بی سئو | vbseo مخفف کلمه VBulletin Search Engine Optimization می باشد ،وی بی سئو باتوجه به امکاناتی که در اختیار کاربران قرار میداد خیلی سریع توانست در بین کاربران ویبولتین محوبیت خاصی را به دست آورد به طوری که در چند سال اخیر شاهد بودیم که بیش از ۹۰% درصد انجمن ها برای سئوی ویبولتین خود از این پلاگین استفاده می نمودند .

 

 

اما خبر تاسف بار این بود که طی یکی دو سال اخیر شاهد پایان فعالیت وی بی سئو بودیم . آخرین نسخه این پلاگین در حال حاظر ۳٫۶٫۱ می باشد و متاسفانه طبق اخباری که از سمت وب سایت وی بی سئو | vbseo منتشر شده است دیگر این پلاگین بروز رسانی و پشتیبانی نخواهد داشت .

 

دی بی سئو چیست ؟

 

پس از توقف پشتیبانی وی بی سئو – پلاگین دیگری به نام دی بی سئو توسط تیم DBTech منتشر شد ، دی بی سئو محفف کلمه Dragon Byte Search Engine Optimization می باشد . در ابتدا باتوجه به این کاربران خیلی با وی بی سئو عادت کرده بودند و امکاناتی که وی بی سئو داشت اکثر کاربران ویبولتین تمایلی به تغییر وی بی سئو نداشتند . تا این که باگ های جدیدی در وی بی سئو کشف شد و عدم ارائه پچ توسط سازنده باعث شد محبوبیت وی بی سئو به ضرر کاربران ویبولتین تمام شود و انجمن بسیاری از کاربران ویبولتین هک شد !

 

در طی این مشکل امنیتی هزاران انجمن ویبولتین هک شد ! و این مشکل باعث شد بسیاری از کاربران حداقل به دلایل مشکلات امنیتی وی بی سئو از وی بی سئو به دی بی سئو کوچ کنند و همین موضوع باعث افزایش محبوبیت این پلاگین در بین وبمستران شد .

 

 

آخرین نسخه دی بی سئو : ۴٫۲٫۶ که میتوانید از طریق لینک “ لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ” مشاهده بفرمایید.

 

 

البته وی بی سئو و دی بی سئو هر کدام ویژگی های خاص خودشون رو دارند اما در قسمت های بعدی سعی میکنیم امکانات این دو پلاگین را بررسی کنیم

 

 

همچنین در صورت وجود هر گونه سئو و یا مشکل در رابطه با این مقاله میتوانید سئوالات خود را در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مطرح نمایید .

 

 

امیدواریم مفید واقع شود

 

منتشر شده در پی سی وب : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...