رفتن به مطلب

کفش جدید شرکت نایک که هم کفش است هم مربی شما


AynaZ

پست های پیشنهاد شده

 

 

شرکت نایک با کمک فیدبکهایی که از ورزشکاران بعد از ۱۶,۰۰۰ مایل دویدن روی آسفالت ها به دست آورد، کفش جدیدش را با نام Air Zoom Pegasus 31 مربی دوندگی معرفی کرد.

 

 

هر سال کفش Pegasus که برای اندازه گیری مسافتی که دونده دویده است طراحی شده به روز می شود تا کفشی مناسب تر ،راحت تر و سبک تر به دست ورزشکاران برسد.

 

در طراحی جدید این کفش شاهد بهبودهایی از جمله کاهش یافتن فاصله ۱۰ میلیمتری ارتقاع پاشنه تا نوک پنجه هستیم که به دونده کمک می کند تا ورزشکار حالت ایستادن طبیعی بدن رو

ی دو پا و موضع طبیعی خود را حفظ کند.

 

 

xl_Nike-Air-Zoom-Pegasus-31-450x253.jpg

 

مهندسی شبکه ای بالای این کفش که با نام Flywire شناخته می شوند، تمام سطح پا را می پوشاند و به ورزشکار امکان انجام تمام حرکات طبیعی پا با کمک این کفش را می دهند ، از اینها بگذریم بحث وزن کفش یکی از مهمترین نکاتی است ورزشکار به آن دقت می کند کفش جدید Pegasus با بهره گیری از لایه های کمتر وزن کمتری نیز خواهد داشت و برای هر ورزشکاری کفش ایده آل محسوب می شود.

 

یک بخش Nike Air Zoom نیز در پاشنه کفش تعبیه شده که فشار وارد شده به پاشنه کفش را دفع می کند و به حالت اصلی آن باز می گرداند و می توان گفت نیروی محرکه پاسخی تولید می کند.

کفش Air Zoom Pegasus 31 یکی از سری کفشهای Zoom Air Running است که این مجموعه شامل کفش های Nike Air Zoom Streak, Nike Air Zoom Elite, Nike Air Zoom Structure و Nike Air Zoom Vomero نیز می شود.

 

 

 

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این چطوریه هم مربی هم کفش ولی کلا کفش های نایک واقعا حرف ندارن ولی در کل مرسی که معرفی کردی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 

  • خب عزیزم علم و تدابیر در این روش ها اصولی تر و پیشینه تر شده دیگه همه مصل ما نیستن که دعوا داریم سر هر چیزززی باهم

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...