رفتن به مطلب

نصب اسکریپت نصب صحیح و اپدیت اسکریپت بوم چت

mehran76gh

پست های پیشنهاد شده

عزیزان من تصمیم گرفتم دوباره نصبش کنم حالا بگین از بیس چیکار کنم که اصولی پیش برم؟ مقدار اونی که شما میگین 1 بود صفرش کردم اما اتفاقی نیوفتاد.

حال من این اسکریپ رو با نام boomchat-persian[ لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. از اینجا دانلود کردم و ی سری هم از ی جای دیگه که فایل های اپدیتم داشت با نام های:

Update for older version

Update for 4.0

New installation

htaccess & database

درمورد این فایل ها هم توضیحاتی بدین ممنون میشم.

زود اگر باشه چه بهتر عجله دارم دوستان

ی راهم برای جلوگیری از هک بهم بگین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد نصبش که مدیران امیدوارم اموزش قدم به قدم تصویری این اسکریپت رو قرار بدن

اما در مورد راهی برای جلوگیری از هک من واقعا نمیدونم چه جوابی بدم بهتون چون موضوع بسیار پیچیده ای هستش و با یک راه امکان مسدود کردن وجود نداره

لینک به دیدگاه

درود

نسخه ای که دانلود فرمودین احتمالا نسخه 5 باشه که شامل 4 دایرکتوری مختلف هستش.

Update for older version = فایل های مرتبط با بروزرسانی نسخه های قبل از 4

Update for 4.0 = فایل های مرتبط با بروزرسانی نسخه 4 (نسخه قبل)

New installation = فایل های اسکریپت کامل نسخه 5 جهت نصب بوم چت 5 ( یعنی از اول نصب بفرمائید)

htaccess & database = فایل دیتابیس و htaccess. نسخه 5 که به ترتیب باید دیتابیس رو import و htaccess. رو در پوشه اصلی آپلود کنید.

جهت مشاهده آموزش های مرتبط با نصب یا بروزرسانی به پوشه documentation مراجعه بفرمائید بصورت تصویری توضیح داده شده.

درمورد هک نشدن باید خدمتتون عرض کنم که بوم چت خام دارای امنیت مناسبی هستش . کافیه دسترسی های خودتون رو حفظ کنید و همچنان اسکریپت سایتتون رو بروز نگه دارید و همچنین از سرویس دهنده هاست مطمئن استفاده کنید که در صورت بروز مشکل بتونید ازشون درخواست پشتیبانی کنید و الزاما حداقل هفته ای یکبار backup از سایت داشته باشید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

جناب من الان اسکریپت رو با محتویات این پوشه نصب کردم حالا شما گفتین که پوشه htaccess & database را در جای خود اپلود کنم میشه بگین دقیقا کجا؟

همچنین محتویات پوشه 2 فایل با نام های boomchat.sql و .htaccess هستش که نمیدونم کجا قرارشون بدم و اینکه من این 2 فایل رو قرار ندادم ایا مشکلی برای اسکرپت پیش میاد؟ امکان داره خرابی قبلی هم به همین دلیل بوده باشه؟

سوال بعدیم اینه که من برای ناظر کردن یکی از کاربر ها توسط سیستم مشکل دارم و از این دسته سوال ها باید کجا و با چه عنوانی تایپیک ایجاد کنم؟ وآیا کسی به این جور سوال ها پاسخ میده اینجاا یا نه؟

تشکر از راهنماییتون مرسی یا علی

لینک به دیدگاه

ی سری توضیحات داده اما من نفهمیدم و نتونستم کامل فارسیش کنم :

Manual installation

If it happen that Boomchat installer do not want to work for you you still can install Boomchat manually by following these easy steps

• Step 1 = Upload Boomchat files to your server files can be uploaded in root or subfolder

• Step 2 = Import Database content to your phpmyadmin Database ( database file included )

• Step 3 = Set CHMD previlege to 755 to avatar folder, upload folder and database.php file located in system folder.IMPORTANT NOTE after installation for security purpose you will need to set back to 644 the CHMD previlege of database.php file to prevent other people of accessing it.

• Step 4 = Edit the database.php located in system folder ... follow instruction in comments

• Step 5 = In browser open your chat then register new account... Note: first account to be registered on manual installation is automaticly set to super Admin

• Step 6 = Enjoy !

لینک به دیدگاه

همونطور که جناب aliresalat گرامی فرمودن سعی کنید از نصب اتوماتیک استفاده کنید . توضیحاتی که دادین درمورد نصب غیراتوماتیک هستش.

براتون ترجمه کردم.

• Step 1 = Upload Boomchat files to your server files can be uploaded in root or subfolder

گام اول : فایل های اسکریپت بوم چت را در سرور خود آپلود کنید . فایل ها را میتوانید در پوشه اصلی یا پوشه دلخواه نصب بفرمائید.

• Step 2 = Import Database content to your phpmyadmin Database ( database file included )

گام دوم : ( یک دیتابیس بسازید) محتویات فایل boomchat.sql را از طریق phpmyadmin در دیتابیس مورد نظر import کنید.

• Step 3 = Set CHMD previlege to 755 to avatar folder, upload folder and database.php file located in system folder.IMPORTANT NOTE after installation for security purpose you will need to set back to 644 the CHMD previlege of database.php file to prevent other people of accessing it.

گام سوم : سطح دسترسی پوشه avatar و upload و فایل database.php در پوشه system را روی755 تنظیم کنید. نکته مهم : پس از نصب برای امنیت بهتر دسترسی فایل database.php را جهت جلوگیری از دسترسی افراد دیگر روی 644 تنظیم کنید

• Step 4 = Edit the database.php located in system folder ... follow instruction in comments

گام چهارم : فایل database.php موجود در پوشه سیستم را باز و طبق توضیحات و دستورالعمل های موجود در فایل آنرا ویرایش کنید. ( منظور وارد کردن اطلاعات دیتابیس و ... )

• Step 5 = In browser open your chat then register new account... Note: first account to be registered on manual installation is automaticly set to super Admin

گام پنجم : آدرس چت روم را در مرورگر وارد کنید و یک حساب کاربری جدید بسازید. نکته: اولین حساب کاربری پس از نصب دستی (غیر اتوماتیک) بصورت پیش فرض به عنوان مدیر سایت انتخاب خواهد شد.

• Step 6 = Enjoy !

گام ششم : لذت ببرید!

boomchat.sql و .htaccess فقط برای نصب دستی مورد استفاده قرار میگیرند با نصب اتوماتیک این 2 مورد بصورت خودکار افزوده میشوند.

سوالات مربوط به این اسکریپت رو در همین تاپیک میتونید مطرح بفرمائید اگر دوستان کار کرده باشن با این اسکریپت احتمال داره بتونن راهنمایی کنند.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنونم از شما که فارسی کردین.

سوالم اینه که چه طوری میتونم برای چت رومم ناظر انتخاب کنم؟؟؟

و همچنین و قتی در چت عمومی پیامی جدید میاد ی صدایی پخش بشه این در حالت خصوصی صدامیاد اما عمومی نه وجود نداره/ ولی در پوشه خود اسکریپت ی بخش هستش 3 موزیک داره که فکر میکنم بکیش برای کاربری که جدید عضو میشه و یکی هم عمومی واون ییکی خصوصی صدا بده اما مال من فقط خصوصی زنگ موخوره میشه بگین چیکار باید انجام بدم؟

لینک به دیدگاه

خیلی ممنونم از شما که فارسی کردین.

سوالم اینه که چه طوری میتونم برای چت رومم ناظر انتخاب کنم؟؟؟

و همچنین و قتی در چت عمومی پیامی جدید میاد ی صدایی پخش بشه این در حالت خصوصی صدامیاد اما عمومی نه وجود نداره/ ولی در پوشه خود اسکریپت ی بخش هستش 3 موزیک داره که فکر میکنم بکیش برای کاربری که جدید عضو میشه و یکی هم عمومی واون ییکی خصوصی صدا بده اما مال من فقط خصوصی زنگ موخوره میشه بگین چیکار باید انجام بدم؟

درود به شما و شب خووووش

ابتدا شما باید اون پوشه ی مربوط به موزیک رو تست کنید و فرمت .mp3 هر سه فایل مربوطه اطلاع داشته باشید و اگر نبود شما در بخش چت عمومی اگر از کامپیوتر استفاده میکنید به دیدن سورس های استایل در اصل برید ببنید اسم موزیک سپرده شده برای اون بخش چی هس و از طریق اون تعریف کنید موزیک فوق رو

++ لطفا دموی اسکریپتی که نصب کردید رو بزارید چک کنیم

تشکرر

heart

لینک به دیدگاه

درود

با تشکر از aynaz گرامی

عملیات بوم چت توسط ارسال دستور اجرا میشه !!

روی آیکون + در پایین سمت چپ کلیک کنید و روی راهنما ؟ کلیک کنید تمامی دستورات نمایش داده میشن.

دستور اهدای رتبه ناظر برای مثال

setmod yazdan/

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

aynaz جان من سورسشو نمیدونم چه جور بگیرم واز کجا پیدا کنم / یزدان جان من اهدای عضو رو با توجه به ادرس هاش میزنم اما نمیشه نمیاره این ادرس لینک چت روم بنده هستش : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

حال بگو چچه جور بزنم؟

aynaz من دمو ندارم اگگر امکانشش هست برین به این لینکی که گذاشتم یا اینکه در هاست رایگان هم نصب شده دارم حال خودتون بگین دیگه چیکار کنم

بازم کمکمی از دستتون بر میاد بکنین تشکر ازشما

لینک به دیدگاه

برای انجام دستورات باید ابتدا / درج کنید و سپس دستور بنویسید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

تنظیمات پخش صدا احتمالا در بخش تنظیمات موجود هستش بررسی کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

aynaz جان من سورسشو نمیدونم چه جور بگیرم واز کجا پیدا کنم / یزدان جان من اهدای عضو رو با توجه به ادرس هاش میزنم اما نمیشه نمیاره این ادرس لینک چت روم بنده هستش : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

حال بگو چچه جور بزنم؟

aynaz من دمو ندارم اگگر امکانشش هست برین به این لینکی که گذاشتم یا اینکه در هاست رایگان هم نصب شده دارم حال خودتون بگین دیگه چیکار کنم

بازم کمکمی از دستتون بر میاد بکنین تشکر ازشما

درود به شما

تشکر از شما لطفا نام و پسورد تست بدید برای بخش ادمین از طریق خصوصی تا ببرسی کنیم

تشکرر

و اگر دقت کنید مدیر عزیزمون آقا یزدان هم توضیحات خوبی رو معرفی کردن که باید از طریق راهنما و دستورات از پیش تائین شده برید جلو

موفق باشید

heart

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...