رفتن به مطلب

حذف Category از آدرس های وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام من دو روزه افزونه WP No Category Base - WPML compatible رو جهت حذف Categor نصب کردم....Category های شکسته شدن ولی یه مشکل دارم اینکه توی فوترم یا هدر بخام از یک دسته ادرس دهی کنم خطای 404 رو میاره

مثلا من یه موضوع دارم بنام فیلم های ایرانی ، اینو خوب برام باز میکنه ولی وقتی لینک همین موضوع رو کپی میکنم و به یک تصویر یا تو منوی سایتم آدرس دهی میکنم خطای 404 میاره..همون ادرسه ولی تو ادرس دهی خطا میاره..مشکل چیه؟چیکار باید بکنم...امروز حداقل 40 خطا دیدم...ینی به کل داغون شدم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

البته اینو هم بگم سایتم دو سه ماهی هست درست شده..اگه

category حذف بشه برای سایتم که مشکل نمیاره؟

لینک به دیدگاه

درود

اگر نامک های دسته بندیتون فارسی هست به انگلیسی تغییر بدین احتمالا مشکل برطرف خواهد شد.

در کل خیر مشکلی ایجاد نمیکنه!

اگر مطالب و دسته ها با وجود category در آدرس ایندکس شدند اینکار رو انجام ندین (البته اگر انجام بدین هم وردپرس بصورت اتوماتیک ریدایرکت رو انجام میده اما در گوگل مدتی طول میکشه ادرس های جدید ایندکس بشن.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخگویی...الان ادرس هایی که نامک انگلیسی دارند بدون مشکل باز میشند ولی اونایی که نامک فارسی دارن وقتی میخای توی یه جایی از قالب ادرس دهی کنی خطای 404 میاره....ببنید من یه دسته دارم بنام فروشگاه مثلا ، اون دسته راحت برام باز میشه ولی ادرسشو که کپی میکنم بزارم توی پیوندی یا فوترم و ... صفحه 404 میاره...این خیلی منو عصبی کردن....لعنت به اون افزونه

لینک به دیدگاه

نه لاتین مشکل ندارند....الان من نامک دستمو تغییر دادم درست شدن....فقط این وسط ضرر میکنم..اینکه بیام نامک دسته های پربازیدمو تغییر بدم ضرر میکنم خیلی...مگه نه؟

الان من caterogy رو حذف کردم ...راهی هست به اول بازگردم؟افزونه رو که حذف میکنم سایتم پر از 404 میشه...مثلا هر کدوم از ابربرچسب ها که میزنم 404 میاره..برگه ها رو میاره وقتی single ها رو که میزنی به 404 میره....ینی مجبورم افزونه رو نصب شده نگه دارم

لینک به دیدگاه

افزونه رو غیرفعال و سپس کد زیر رو در htaccess. قرار بدین ببینید چی میشه اگر نشد مجدد فعال کنید افزونه رو و کد رو پاک کنید.

RewriteRule ^category/(.+)$  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.   [R=301,L]

به جای site.com ادرس سایت خودتون

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...