رفتن به مطلب

آموزش روش حذف منو پیشخوان در وردپرس در آقای وردپرس


پست های پیشنهاد شده

آموزش روش حذف منو پیشخوان در وردپرس

 

 

wordpress-icon.png

 

 

 

امروز با آموزش روش حذف منو پیشخوان در وردپرس در خدمت شما هستم که امیدوارم ازش خوشتون بیاد.

 

میخواهم به شما چند خط کد را نشان دهم که بدون استفاده از افزونه این کار را برای شما انجام دهد. خاطر نشان می‌کنم در صورتی که یک نام کاربری برای مشتری خود درست کنید که سطح دسترسی آن پایین باشد می‌توانید بسیاری از منوها را از دسترس کاربر دور نگاه دارید و تنها فرق این کد با ایجاد یوزر محدود شده در این است که کد ذکر شده قابلیت انتخاب منوهای حذف شده را دارد در صورتی که یوزر محدود شده تنها منوهایی خاص را حذف می‌کند.

 

کد زیر کنترل پنل را به یک سایت داینامیک تبدیل می‌کند زیرا تمام منوها بجز صفحات از منو حذف خواهند شد. کد زیر را در functions.php پوسته قرار دهید و نتیجه را در کنترل پنل وردپرس مشاهده کنید.

 

 

function remove_menus() {global $menu;$restricted = array(__('Dashboard'), __('Posts'), __('Media'), __('Links'), __('Pages'), __('Appearance'), __('Tools'), __('Users'), __('Settings'), __('Comments'), __('Plugins'));end ($menu);while (prev($menu)){$value = explode(' ',$menu[key($menu)][0]);if(in_array($value[0] != NULL?$value[0]:"" , $restricted)){unset($menu[key($menu)]);}}}add_action('admin_menu', 'remove_menus');

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...